Jump to content
Dogomania

Pies do uspania?


Rocki

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wlasciwie niema o czym mowic bo operacji niebylo.... chwile przed wizyta zadzwonil wet i powiedzial ze czegos tam niema (tam sie zdaje cos sie wkreca) i przelozyl operacje na zatydzien.... :-? :evil: ehhh....

niezrezygnowalem jeszcze z tego lekaza, ale przeciez ta operacje trzeba robic jaknajszybciej niepowazne zachowanie :evil: :evil: :evil: przeciez ja w niedziele juz wszystko przezywalem :oops: no coz mosimy jeszcze poczekac.

Dzieki wam za pamiec bardzo nam (Mi i Paco) milo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ech operacja miala byc 22 ale ten gosc stwierdzil ze najpierw trzeba oczy robic:? (Paco wywinalas sie powieka i jakas narosl tam byla) a lapy przelozyl na za tydzien...

bo pies niemoze byc za dlogo uspany...

ja niestety niejestem wetem niewiem czy decyzja byla sluszna czy nie (oczy go napewno tez bolaly)....

ale jak operacja sie jeszcze odwlecze to ja niewiem czy wogole ktoras lape uratuje..... narazie Paco ma kolniez i oczy po zabiegu czuje sie juz lepiej... jedno oczko wyglada lepiej drogie gozej... ech

we wtorek jedziemy na zdjecie rtg do innego weta i mam nadzieje do konca tygodnia przyszlego bedzie po wszystki...

Link to comment
Share on other sites

Rocki - przeczytałam cały ten topic :(

Trzymam za Was kciuki. Wiem co to jest walczyć o życie psika mieć nadzieję potem we wszystko wątpić...być bezsilnym potem znów mieć nadzeję...

Najgorzej, że trzeba byc panem życia i śmierci swojego przyjaciela....

Jak tylko mozesz to walcz bo potem to tylko zostanie długo, długo ból w sercu i tęsknota... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Też trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :kciuki:. Czekam na wieści z frontu :wink: .

Wierzę, że nie będziesz musiał podejmować decyzji dot. uśpienia.

A teraz trochę prywaty.

Mam psa z podejrzeniem dysplacji i poszukuję namiarów na weterynarzy, którzy mogliby go zdiagnozować. Wiem, że ważne jest odpowiednie zrobienie rtg. Jeśli mógłbyś się podzielić swoimi, to będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj bylismy na kolejnym rtg i dowiedzielismy sie ze nienadajemy sie na TPO :( wedlog pani dr. natomiast inny pan dr. jest gotowy do robienia :-? ehh... niewiem zachecano nas do odnerwienia niemam pojecia co mam robic odnerwienie redukuje glownie bol ehh ta opieszalosc wetow mnie wkorwia :evil:

Dzisiaj z koleji bylismy na zdjeciu Szwow z oczu i wszystko git a tak sie martwilem (jedno oko bylo zasloniete) maja szczescie bo inaczej 40dni i trzeba by mscic :evilbat:

Niestety nieznam zadnego weta godnego polecenia niestety co o rtg radze zrobic najlepiej dwa w dwoch roznych miejscach i pokazywac jaknajwiekszej ilosci wetow chociaz z mojego doswiadczenia wynika ze kazdy bedzie mowil to samo ale co innego czego Ci niezycze :-?

Jeszcze raz dzieki wszystkim za dobre slowa.

Link to comment
Share on other sites

qrcze Rocky, ja tez wspolczuje bardzo. jedyne co mi przychodzi do glowy to... poradzic sie jakiegos trzeciego weta... albo skonfrontowac te rozne opinie ze soba nawzajem - tzn. wypytac dokladnie o za i przeciw i przedstawic je wetom, tzn. temu od odnerwiania powiedziec to co mowi ten od operacji i na odwrot... a najlepiej niech sie sami ze soba naradza? to jest mozliwe?

a jak w ogole czuje sie Paco?

Link to comment
Share on other sites

chyba niebardzo moga sie spotkac bo oni pracuja w innych lecznicach i watpie zeby taka konfrontacja byla im na reke :roll:

Z zebraniem za i przeciw tez moze byc klopot bo wiadomo ze TPO jest lepsze ale niekazdy pies sie kwalifikuje do tej operacji wiec summujac jeden mowi TPO bo najlepsze daje szanse itd. drugi mowi na TPO sie nienadaje polecam w tej sytuacji odnerwienie :-?

A trzeci wet chcial podcinac miesnie :lol:

dzieki malawaszka za komplemencik :D

Link to comment
Share on other sites

chyba niebardzo moga sie spotkac bo oni pracuja w innych lecznicach i watpie zeby taka konfrontacja byla im na reke :roll:

a w ogole rozmawiales z nimi na ten temat? przeciez istnieja jeszcze telefony...

Z zebraniem za i przeciw tez moze byc klopot bo wiadomo ze TPO jest lepsze ale niekazdy pies sie kwalifikuje do tej operacji wiec summujac jeden mowi TPO bo najlepsze daje szanse itd. drugi mowi na TPO sie nienadaje polecam w tej sytuacji odnerwienie

no totez wlasnie! powiedz jednemu co mowi drugi i niech sie ten pierwszy ustosunkuje. i na odwrot (troche zagmatwane mi wyszlo, ale chyba sens jasny? :wink: )

a jak uznasz, ze zamiast rozwazyc opinie kolegi po fachu unosza sie jakas falszywie pojeta duma, to zastanow sie nad zmiana weterynarza. bo tu nie ma miejsce na urazona godnosc wlasna specjalisty. tu chodzi o zycie twojego przyjaciela i naprawde dobry specjalista powinien to rozumiec :-?

glaski dla cudnej psiej mordy :D

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod tym, co napisała asher.

I jeszcze: podobno najlepszy psi ortopeda w Polsce jest w Olsztynie - jak poszukasz na dogomanii, to znajdziesz jego nazwisko, bo ja nie pamiętam. Ale na Twoim miejscu udałabym się do niego na konsultację. Może on również potrafiłby polecić kogoś trzeciego bliżej Ciebie godnego zaufania.

Link to comment
Share on other sites

Czy ten, który odradza TPO uzasadnił jakoś swoją decyzję?

I czy tylko mi się zdaje czy też odnerwienie ejst zabiegiem ostatecznym? To mogłoby być ryzykowne zwłąszcza w kontekście tego, że psiak młody.

Może rzeczywiście szukać tego specjalisty z Olsztyna albo trzeciego weterynarza, i szukać jakiejś szansy?

Pozdrowienia dla Ciebie

i pogłaszcz śliczną psią paszczę

Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...