Jump to content
Dogomania

...wrocławskie matuzalemy...Senior ma dom i Bąbel tez doczekal sie, ma dom w Niem.


kikou

Recommended Posts

Babelku przepraszam cie ale moge zabrac cie po nowym roku:placz::placz::placz:pojade po ciebie 3 stycznia dopiero, swieta spedzam w domu moj tato bardzo zle sie czuje:placz:musze pomoc rodzica a do tego mam dwie swoje suczki w domu. jakies fatum nademna wisi:placz:tak mi przykro ze narobilam niepotrzebnych nadziei ze spedzisz juz swieta w domu.Mam dane i telefon nowej pani babla jak bedzie mogla go odebrac po nowym roku to umowie sie i dogadamy dowoz psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:(( szkoda, ze nie moze spedzic swiat w domu.. mam ndzieje, ze nie bedzie mrozow..
Fredzia.. prawdopodobnie odbiara Babla jak beda wracac ze ze swiat 4 stycznia bo beda przejezdzac kolo Wroclawia.. Mam nadzieje, ze wszytsko bedzie OK :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou'][CENTER][IMG]http://images49.fotosik.pl/28/0db961ca67024f62.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/35/ebfbc1399a2932dcmed.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Seniorek jest spokojniutki, [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]został znaleziony już w lecie... [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]oczywiście nikt się po niego nie zgłosił.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Psiunio jest bardzo przyjazny do ludzi i innych zwierząt,[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]ma lekką niewydolność krążeniową ale dość dobrze radzi sobie, ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Jego wiek oszacowano na 16-18 latek...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]byłoby strasznie smutne...gdyby po życiu towarzyszenia czlowiekowi przyszło mu umierać w metrowym boksie...samotnie...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[B][I][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Jego numer to 1305/08[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]
[/quote]

Taki pies w schronie, skandal!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani Babelka do mnie pisalam sms ze nie moze go w niedziele odebrac i zadzwoni do mnie w tym tyg zeby sie umowic na odbior ale kiedy to bedzie nie wiem. Zaplanowalam weekend we wrocku mialam go jutro odebrac i w niedziele zawiezc pani w umowione miejsce ale niestety w pon wracam do siebie do domupoza wroc i mam dwie suki jedna ma cieczke wiec nie moge go zabrac bo bedzie szalenstwo i nie poradze sobie z nimi.Umowilam sie z pania zeby wczesniej do mnie zadzwonila i znowu przyjade do wroc odbiore go dzien dwa wczesniej i zawioze w umowione miejsce mam nadzieje ze pani sie tylko nie rozmysli:shake:

Link to comment
Share on other sites

pani pisala ze cos wypadlo i na poczatku tyg da mi znac pisalam zeby wczesniej zadzwonila do mnie bo musze babla odebrac dzien wczesniej ze schroniska.Napisze jutro do pani czy jest zdecydowana na 100 procent bo bez sensu zeby piesek tyle czekal:shake:na nic mam dane adopcyjne i tylko czekam zeby go wyciagnac wreszcie.

Link to comment
Share on other sites

miejmy nadzieję, ze jej cos wypadło po prostu. ja to rozumiem - też teraz mam taka sytuację, ale ona sie ze zrozumieniem nie spotyka... i przykro mi, że jestem posądzana o złe intencje. ale ja sie wypowiadam intensywnie na watku i wszystko tłumaczę, a z panią dla bąbelka nie ma az takiego kontaktu, dlatego rozumiem, ze możemy miec obawy, czy wszystko ok... oby!

Link to comment
Share on other sites

Niestety bardzo często zdarza się tak, że ktoś psa zarezerwuje, a potem już więcej się nie odezwie, a w twn. 'międzyczasie' zgłosi się inna osoba do adopcji danego psa, a my odmówimy, bo zwierze już zarezerwowane.

Kiedyś nam się tak zdarzyło... a potem psiak czekał jeszcze 2 lata na nowy dom..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...