Jump to content
Dogomania

Bernardyn Ramzes już nie cierpi ...za TM .........to nie tak miało byc


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']Strasznie smutny ten wątek...RAmzes naprawdę wycofuje się albo choroba postępuje...:placz::placz:TAk trudno znaleźć dom dla psiaka o takich duzych gabarytów..musi być milośnik Benków..[B]nie ma takich stronek na dogo dla wlasnie takich milosnikow??[/B]?Musimy chyba rozsylac wątek..ale ja dzis nie mam czasu a na dogo ostatnimi dniami tyle nieszczęśc...ale gdyby tak na watki benkow......[/quote]

Nie ma niestety ...nie ma! Poza ...bernardyny w potrzebie!
ANETTTA wrzucisz uaktualnienie? Żeby na NK też poszło jako ...alarm...pilny!!!
A na beniowych wątkach...te same osoby:-(:-(:-(- u mnie już jest,u Sawci też...
Spróbuję wrzucić na ********** ,ale nigdy tego nie robiłam i boję się ręczyć za efekt!

Link to comment
Share on other sites

Jakie to biedactwo !!

[B]On powinien miec mase ogloszen - jesli chcecie moge je zrobic w weekend?[/B]

Tylko poprosze o maila na pw z trescia ogloszenia albo podeslijcie link do allegro - czy mam pisac dokladnie o jego stanie zdrowia? Bo ja bym troche faktow pominela, zeby tak od razu nie zrazac potencjalnych przyszlych domkow..

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Ramzesowi allegro wyróżnione i pogrubione

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=549379364]Bernardyn_Z dostojnego RAMZESA pozostał_SZKIELET (549379364) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

[B]Niech mu przyniesie dom [/B]:oops:

Jutro może uda mi się wstawić kilka ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zostało nam troszkę pieniędzy po białasie Bono z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/bono-dog-argentynski-juz-w-nowym-domu-113483/"]Bono, DOG ARGENTYŃSKI już W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!![/URL] to przelałam za wskazaniem Anettty :smile: na podane powyżej konto 83,33 zł.
Powodzenia!
Zmykam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...