Jump to content
Dogomania

Bernardyn Ramzes już nie cierpi ...za TM .........to nie tak miało byc


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]ANETTTO- [/B]udałoby się może ściągnąć trochę nowszych fotek?Zrobiłabym allegro i ogłoszenia(raczej psiareczka78;))
Na dwie ręce zawsze łatwiej i większy zakres...oglądalności!

Chłopie dziś Mikołaj:santagri::santagri::santagri::santagri::santagri:! Niech Ci domiszcze podaruje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']no własnie, co u maluszka?[/quote]
No właśnie!

ANETTTA, nie da się zmienić początku wątku...a samego tytułu?...[B]żeby to był wątek Ramzesa![/B]
Przyszło mi do głowy,ze może wyciąć z postu 1 już od fotki z workiem...napisać info,że Ziutka ma już dom...w wolne miejsce wkleić tę cześć postu 3(tekst,fotki),która dotyczy Ramzesa! Postów nie polikwidujesz tylko...pomieszasz:evil_lol:, a Ramzesa może będzie łatwiej wypatrzeć!
Tytuł też bym zmieniła...np. dostojny benio Ramzes nadal w schronisku,więźniarka z worka ma dom...Wieluń.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Anettta dopiero teraz zauważłam wątek jak weszłam to mnie poraziło jaki on podobny do mojego Beja tylko w o wiele lepszym stanie niż mój smok kiedy go brałąm z przytuliska :-( i taki piękny pies nadal bez domu wierzyć się nie chce :shake: bernardyny to wyjątkowe psy takie proludzkie a tu taki los :placz:on nawet piegi ma jak mój Bej tylko może troszkę drobniejszy moje smoczysko 90 kg. ważyło ale jak się idzie z takim okazem to się czuje , że ma się psa i poczucie bezpiczeństawa wprost niesamowite a ludziska :crazyeye: tak więc kochane domki brać Ramzesa czym prędzej niech sąsiedzi pazury gryzą z zazdrości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...