Jump to content
Dogomania

Bernardyn Ramzes już nie cierpi ...za TM .........to nie tak miało byc


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, chce wpłacić trochę grosza na Ramzesa, Boże jaki z niego biedak:-(:-(:-(
Dlatego proszę o kilka rzeczy:
1.[B] Podanie raz jeszcze i wyszczególnienie aktualnego numeru konta[/B], gdzie można wpłacać pieniążki na Ramzesa

2. Podanie czy wpłynęły już w ogóle jakieś pieniążki i jeśli tak, to ile.

3. Ile może kosztować diagnostyka Ramzesa, wiem, że można wszystko diagnozować w nieskończoność , ale chodzi mi o to jakie badania są aktualnie najpilniejsze i konieczne, żeby wiedzieć na czym stoimy.

4. nie umiem robić banerków:oops::oops::oops: może ktoś może je zrobić dla Ramzesa - powklejamy je sobie i ściągnie to na niego większą uwagę

jakby co, to piszcie do mnie na priv.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']:oops:Zaczynam się bać tej ciszy!!!Co u Ramzesa?[/quote]
no właśnie ja też się boję:-(
rzuciłam parę luźnych propozycji i musi się wypowiedzieć osoba, która ma z Ramzesem kontakt i prowadzi jego wątek.
będę czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']:oops:Zaczynam się bać tej ciszy!!!Co u Ramzesa?[/quote]




mimi ze jestem w pracy nie korzystam z dogo bo nie moge ale w dupie praca .......



nie zdążyliśmy ...to dzisiaj Emir miał zabrać psa ..to dzisiaj miało się zacząc jego życie ..diagnoza badanie leczenie ...miał byc bezpieczny .....

inf ta zwaliła mnie z nóg siedze i rycze :-(:-(

nie zdążyliśmy .....


Ramzes za TM



Ramzes za TM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']mimi ze jestem w pracy nie korzystam z dogo bo nie moge ale w dupie praca .......



nie zdążyliśmy ...to dzisiaj Emir miał zabrać psa ..to dzisiaj miało się zacząc jego życie ..diagnoza badanie leczenie ...miał byc bezpieczny .....

inf ta zwaliła mnie z nóg siedze i rycze :-(:-(

nie zdążyliśmy .....


Ramzes za TM



Ramzes za TM[/quote]

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(...wystarczyły trzy miesiące!!!:-(

Najbardziej dostojny z dostojnych...odpoczywaj i rządź!
Chapinko,opiekuj się nim!!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][B]to nie tak miało byc.......................:-([/B][/quote]


[B]wiadomość jak pałą w łeb:-(:-(:-(:-(
[/B]
całe przedpołudnie obmyślałam, co zrobić by więcej osób zainteresowało się Ramzesem...pytałam znajomych czy nie chcą bernardyna, zamierzałam się popytać osób w Zakopcu...

[B]co jemu się stało???:-(:-(:-(
[/B]
[B]tak nagle...[/B]

choć chudł już dłuższy czas:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Tak często nie zdążamy:-(:-(:-(

Zerknijcie tutaj...tu zagrożone...ojej,zapomniałam -jeden już za TM...uśpiony!:-(...został TIMON...ma odwleczone ostateczne rozwiązanie...może tu zdążymy?:oops:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/razem-maja-24-lata-12-latkowie-umieraja-w-schronie-walczyc-czy-pozwolic-odejsc-1-tm-131115/index8.html#post11785249[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...