Jump to content
Dogomania

Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT


rufusowa

Recommended Posts

[quote name='Soema']A fotki Kory z nowego domu to zobaczymy?:) [/quote]

yyyy....po Świętach zadzwonie do domku i zapytam co i jak..no i o fotki pomagluje :p

[quote name='Soema']Mamba na pewno zostaje tam? To tylko Niedźwiadek jeszcze bez swojego domku.. To i tak się to ładnie na Święta poukładało :bigcool::bigcool:[/quote]

Mamba? no na razie to Iza nie napisała na kiedy umówić kogoś na wizyte przedadopcyjną, więc oficjalnie jest na tymczasie :cool3:
Chciałabym to załatwić jak najszybciej, bo ludzie dzwonią w jej sprawie i co ja mam im mówić? akurat nikt na 100% nie był zdecydowany ale kto wie kiedy taka osoba zadzwoni :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rufusowa']Jagienko
podsłuchaj co tam Bercia mówi o nowym domku, to postaramy się sprostać jej wymaganiom ;)[/quote]Ja nawet wiem co Bercia powie no to zacznijmy po kolei.
1)bardzo lubi zabawe z dziećmi
2)uwielbia zabawe z innymi psami i kotami mogą być i duże i małe
3)je wszystko chociaż bardziej lubi gotowane od suchego
4)uwielbia być noszona na rączkach:roll:
5)nie lubi być w domu sama ,ale potrafi zostawać i nie demoluje(no może troche jak to szczeniak:evil_lol:ostatni wybryk zjedzenie sporej ilości tapety na przedpokoju;)
6)w kenelu siedzi grzecznie pod warunkiem że jest otwarty:cool3:

ps.ma jedną wade uwielbia spać w kociej kuwecie i nie daje sobie tego wyperswadować ,a ja nie moge jej odizolować od tego miejsca:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']dzieki Kochana :loveu:

słodki ten Twoj opis a kuweta mnie rozwaliła :evil_lol:

trzeba zaznaczyc w ogłoszeniach ze przyszły właściciel musi zapewnić psu kocią kuwete :evil_lol:[/quote]jeżeli ma iść do domu i dostanie kocią kuwete to wymagany jest żwirek silikonowy na takim lubi spać:roll::eviltong:aleeeee problem polega na tym że jej nie przeszkadza jak kot się do niej wcześniej załatwi:shake: nie musze dodawać że nadaje się tylko do kąpieli po takim noclegu bo zapach jest specyficzny:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']jeżeli ma iść do domu i dostanie kocią kuwete to wymagany jest żwirek silikonowy na takim lubi spać:roll::eviltong:aleeeee problem polega na tym że jej nie przeszkadza jak kot się do niej wcześniej załatwi:shake: nie musze dodawać że nadaje się tylko do kąpieli po takim noclegu bo zapach jest specyficzny:razz:[/quote]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a to mała świntuszka :roll:



Sylwia dla Ciebie i Twoich bliskich a takze dla wszystkich ciotek odwiedzających wątek składam najserdeczniejsze życzenia - zdrowych i spokojnych Świąt....coraz więcej udanych adopcji :cool3:

Link to comment
Share on other sites

BERTA bardzo się zmienia już nie biega jak szczeniorek potykając się o własne łapy;) nauczyła się wchodzić po schodach na piętro w domu ale jeszcze boi się zejść:cool3: waży 7 kg i urosła 5 cm .teraz moja sunia już może przechodzić pod nią.fajnie się bawi z moją onką:lol: przestała znęcać się nad kotami,i nie śpi już w kuwecie ha ha dała sobie przegadać że milej jest w kenelu na kołderce albo na fotelu:multi:
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6691/dscn2703ab1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Cioteczki :loveu:

Soema niestety Iza się nie odezwała. Zadzwonię do niej jutro i się dowiem co i jak.

Jagienko Berta wyrosła na dużą pannice :loveu: jak to w krotkim czasie szczeniak się zmienia...niesamowite :loveu:


Elizo na razie Kora ma ds a Berta i Mambolina są w dt.
W Święta dzwoniły dwie rodziny ale z mazowsza....w ogole duzo osob dzwoni z mazowsza, wiec myślę ze trzeba to zmienić w ogłoszeniach.

Dzisiaj rozmawiałam z nową rodzinką Kory :cool3:
Mała ma się dobrze - została odrobaczona (miała tasiemca:roll:) i zaszczepiona.
Z kotami jest nieźle - troche je goni ale najwazniejsze ze kocur nic jej nie zrobil ;)
Nic kochana nie niszczy :loveu:
o zdjęcia ich poprosze w mailu, bo pytałam o najwazniejsze sprawy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']dziewczyny nie ma na co czekać zrobie [B]B[/B]ercie dzisiaj allegro i alegratke na małopolske.ona jest coraz bardziej z nami związana a my też już bardzo się do niej przyzwyczjamy,najbardziej dzieci:shake:.czas się zabrać solidnie za ogłoszenia.[/quote]


Berta ma allegro na kilka województw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Berta ma allegro na kilka województw[/quote]
ha ha ale ja zrobiłam wyróżnione może będe miała szczęśliwszą ręke na pewno nie zaszkodzi:lol:
[URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=517420640"]mix owczarka piękna BERTA (517420640) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL]

ale.gratka
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1783106_piekna_berta_mix_owczarka.html]piękna BERTA mix owczarka[/url]

Link to comment
Share on other sites

a co tutaj tak cicho nikt nie podziwia metamorfozy uszu Berty:roll:
nikt z ogłoszeń o Berte nie pyta a ona nie ma szczepień:shake:
ja jestem po świętach spłukana ledwie na karme moge pare złoty wyskubać:oops:
[COLOR=Red][SIZE=3]heelp[SIZE=2][COLOR=Black] potrzebujemy chociaż niewielkiego wsparcia:-([/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Cioteczki!

przepraszam za ciszę w eterze...mam urlop a w domu zadko korzystam z neta, bo nie mam na to czasu (tylko w pracy mam;))

Dzwoniłam do Izy - jej dziadek lezy w szpitalu po zawale i dlatego sie nie odzywa ale poprosilam zeby napisala jak juz bedzie mogla co i jak z Mambą... Jesli brat nadal jest zainteresowany, to umawiajmy wizytę przedadopcyjną :cool3:
No i czekam na fotki Mambuni :cool3:

Berta jest niesamowita :lol: Super metamorfoza uszu! :loveu: teraz juz nikt jej sie nie oprze :loveu: bardzo wyrosła :p

Mam nadzieje, ze allegro, ktore zrobilas przyspozy jej miłośników :cool3:

Ile dokładnie potrzebujesz na szczepienia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Ile Berta teraz ma? Mam karmę Brit Junior Large Breed, mogę wysłać kilka kg, albo jeśli ktoś by jechał teraz Wwa - Kraków...?[/quote]
ale by było super Berta ma teraz około 10 tygodni i apetyt niesamowity rośnie w oczach:lol: tylko czy to by nie wyszło za drogo taka przesyłka:roll: zobaczymy jak transport może ktoś da rade popytam na transportowym;)

Link to comment
Share on other sites

Aktualne ogłoszenia i fotki

[COLOR=#0000ff]dla Berty[/COLOR] - [B]u Jagienki na dt - KRAKÓW[/B]

Berta, to ok. trzymiesięczna, wilkowata suczka (jej mama jest owczarkiem niemieckim długowłosym).
Została w ostatniej chwili uratowana - miała być utopiona.
Trafiła do domu tymczasowego zapchlona i w strupkach.

Jest bardzo uroczą suczką, wesołą i skorą do zabaw ale także czujną. Jest czarna, podpalana.
Berta uwielbia dzieci, koty i psy, z którymi ma kontakt w domu tymczasowym w Krakowie.

Będzie prawdopodobnie wielkości owczarka niemieckiego.

[COLOR=green][COLOR=black][B]UWAGA!!! Przyszły właściciel Berty będzie musiał się zobowiązać (w umowie) do sterylizacji suni.[/B][/COLOR][/COLOR]
[B]Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i poadopcyjna.[/B]

KONTAKT w sprawie adopcji: 604-349-001

[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5272/dscn2686mq6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4493/dscn2679pg5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5936/dscn2718wn5.jpg[/IMG]

[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/517/42/06/517420640_2[/IMG]

[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/517/42/06/517420640_4[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...