Jump to content
Dogomania

Wrzucony do STUDNI W NYLONOWYM WORKU, MA DOM


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

[quote name='NaamahsChild']Już we Wrocławiu - psiak na dt może pojawić się w każdej chwili - zapraszamy. Spróbuję przekonać Olusię, może wpadłaby do mnie w weekend i udałoby się go przetransportować samochodem..?[/quote]

czy juz wiadomo na jakie konto przelewamy kasę? :razz:
Nasz Robercik z padaczką znalazł dom i zostało po nim troszkę pieniążków, część czyli 90 zł przeznaczamy na Tristana ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NaamahsChild']:loveu::loveu::loveu:
A ja dzisiaj kupiłam Acanę Small Breeds (dobra na podtuczanie i dla niejadków, poza tym - mam to niej ogromny szacunek) - na razie 3 kg, żeby zobaczyć, czy skuteczna.[/quote]

widze, że przygotowania do przyjęcia tego bidula idą pełną parą :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Moja wpłata była niewielka :oops: ale jeżeli po 30 listopada czyli "po wypłacie" pieniądze będą jeszcze potrzebne a pewnie będą to jeszcze cosik wpłacę. ;)

Oby Tristan miał pełną michę bo jest taki chudy, że aż żal mi serce ściska a i wet pewnie będzie potrzebny.[/quote]

Kochana, tu liczy się każda wpłata, Tristan potrzebuje naszego wsparcia, ale prócz finansów przede wszystkim - ciepła, miłości i opieki. Niech czuje, że już nikt nigdy go nie skrzywdzi!

Link to comment
Share on other sites

Skorzystałam z okazji,ze Mysia jeszcze nie usunęła postu i przelałam obiecaną stówę na początek.
Faktycznie ,swołoczy nie brakuje nawet tutaj i lepiej aby to konto podawać tylko na priv.
Całym sercem jestem z Wami dziewczyny:loveu: i będę pomagać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']ale prócz finansów przede wszystkim - ciepła, miłości i opieki. Niech czuje, że już nikt nigdy go nie skrzywdzi![/quote]

Jasne jak słońce :lol:
Ja mogę tylko w ten sposób wesprzeć sprawę i pomóc finansowo osobom, które mają wielkie serca (czyli Tobie) i troskliwie zaopiekują się tym psem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...