Jump to content
Dogomania

AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(


kikou

Recommended Posts

....jejku... jeszcze ciągle waham sie z imieniem ..bo on taki wyjątkowy jest... chyba zostanie Agatem...


jedzonko nerkowe dopiero dzisiaj przyszło... więc jak ono smakuje naszemu królewiczowi...zobaczymy później,
te ostatnie dwa dni jadł hepatika-dostał od Bessi i Cioci Ulv troszke żarełka, z odrobiną mięska z kurczaka(ale nie wiecej niż 25% całości)
nie ma nudności, ładnie się załatwia...

Ze schodami, jeszcze nam się nie udało.... już wydawało mi się, że jest silniejszy ale próbe schodzenia możemy zaliczyć do nieudanych..więc sisiamy dalej na reczniczki na balkonie.

Ale juz sam fakt pobytu w domu dodał mu naprawde skrzydeł...
nie leży osowiały w kąciku,
leży sobie w różnych miejscach, na środku dywanika, na swojej podusi...przeważnie chce być jak najbliżej moich nóg...pewnie boi sie zostać znowu sam... poszczekuje jak ktoś sie kręci za drzwiami...
niezdarnie ale gramoli się żwawo do kuchni jak słyszy tam stukanie garnków...

macha ogonkiem, jest żywo zaiteresowany co się dzieje....
patrzy mi ciągle tak mądrze, pytająco w oczy....
na pewno nie ma zamiaru umierać...:multi:


O hotelikach zapomnijmy...
On potrzebuje człowieka, w hoteliku znowu położyłby się w kąciku...:shake:
[B]Znajdziemy mu po prostu najcudowniejszy dom na jaki zasługuje..[/B]


zaksięgowało sie kilka wplat na karme: od Iwy, Belli i Ewy Maji R.
:loveu:[B][COLOR=yellowgreen]dziękujemy z całego serca!!![/COLOR][/B]:loveu:
(pełne rozliczenie umieszcze w na pierwszej stronie)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kikuś ja przeleje jutro,bo dopiero przyjdą mi kody,żebym mogła przelewać przez internet.Ale za zwłokę wpłacę 5 zł więcej,no bo odeszła mi opłata za przelew "ręczny".Zamiast dawać bankowi,to przeleje przez internet,a to co miało iść na zapłatę przelewu,dorzucę do karmy;)

Link to comment
Share on other sites

udało mi się przekupić starszą kobietke-sąsiadke żeby wzieła Agata na dt. od 21grudnia
warunki mieszkaniowe- 200 zł miesięcznie + karma + lekarz jak będa potrzebne jakieś poważne zabiegi
(no ale karmy to teraz mamy pewnie na kilka miesięcy...)

...już od wielu tygodni namawiałam tę Panią na stworzenie dt ale strasznie bała się, że takie starsze, chore zwierzatko na pewno sika...albo już sama nie wiem co.....
ale jak przyszła i zobaczyła jaki Agacik grzeczny, mądry i czyściutki to postanowiła go przyjąć...

dom sprawdzony, Pani ratowała mnie czasem z opresji z moimi zwierzakami, a co najważniesze jak się powie, że ma być 80 gram tego, a 20 gram tego... to bardzo pilnuje i wiem, że jak przygotuję listę co psiak i ile powinien dostawać to będzie się tego trzymać...

no i mam blisko...będe mogła zaglądać do Skarbeczka, bo strasznie skradł mi serce mimo, że chrapie głośno jakby stary trabant akurat przejezdżał przez pokój...

co sądzicie?

[B]czy ktoś chciałby podjąć trud podarowania mu jeszcze trochę życia?[/B]
[B]proszę o niewielkie deklaracje ale bardzo dobrze przemyślane...[/B]
[B]psiunio nie jest w zbyt "chodliwym" typie...[/B]
więc dt może być nawet dożywotni...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]CUDOWNIE!!! dziekujemy!![/COLOR][/B]
czyli na ewentualny dt mamy już 90,-

jak rozumiem to są deklaracje comiesięczne?





a swoją karme nerkową Agacik na szczęście pochłania jak odkurzacz....

...on tak mógłby cały dzień jeść i obojętnie co....
w końcu z powietrza nie jest taki papuśny:cool3: :evil_lol:
ale teraz przypilnujemy dietki, żeby te chude nóżki miały siłe nosić szkrabka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']No, grudzien to masakra....
sąsiadka byczo, że się zgodziła. jakby wzięła szczeniora, toby jej dopero lał... mój tymczas zrobil dzis kupe na stolik :shake:.[/quote]


a moj Bruno walnal ogromnego kupola w przedpokoju w nocy ...mimo ,ze jeszcze o 11 z nim wyszlam i nie chcial:angryy:


super,ze Agacik bedzie mial spokoj na stare lata,
ja narazie nic nie deklaruja,mam ostatnio finansowy dolek i nie chce nic obiecywac,ale moge wystawic jeszcze kilka obrazow na bazar,no i aktualnie trwa bazar na Agatka, jak wyjde z kryzysu to od stycznia jakies 40 zl chcialabym slac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...