Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny dostałam dzisiaj pierwszą wiadomość o Kostka :) Przekazałam już numer jednej z dziewczyn z Azylu :)

treść e-maila :

Witam, wraz z rodziną rozważamy adopcję Kostka. Mieszkam pod Warszawą w domu z ogrodem, 500m od lasu Kabackiego. Chciałabym spytać o stosunek Kostka do innych zwierząt. Mieszka z nami 9 letnia suczka adoptowana w marcu ubiegłego roku właśnie z Azylu. Jak się zachowuje? W ogłoszeniu widnieje informacja, że szukacie Państwo dla niego domu bez innych zwierząt. Czy atakuje od razu inne psy? Jak się sprawuje w hotelu? Czy nie lubi wszystkich psów czy np. gorzej reaguje na samce niż na suczki, bądź nie przepada za dużymi psami? Czy będąc w hotelu niszczy posłanie? Czy trochę ochłonął? mam na myśli to, że teraz pewnie ma możliwość regularnych spacerów, co na pewno pomaga w rozładowaniu energii i stresu u psa. Co z pilnowaniem rzeczy? czy oddaje zabawki? czy pozwala ruszać swoją miskę? Pozdrawiam serdecznie, Paulina Peterek

mam nadzieję, że w końcu mu się uda :) tylko czy dogada się z tą sunią...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...