Jump to content
Dogomania

Luna w domku stałym:)


Gosiara

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak wejdzie w życie poprawiona ustawa o ochronie zwierząt, w której ma być zapis o obowiązkowej rejestracji działalności gospodarczej w przypadku posiadania suki hodowlanej, to przestanie się namnażać takich pseudohodowli, jaką reprezentuje ten facet. Spróbowałby tylko sprzedać psa bez pokwitowania, miałby kłopoty. Z tego co pamiętam, weterynarz musiałby przy pierwsze wizycie szczeniaka zobaczyć takie pokwitowanie, że sprzedawca szczeniaka odprowadził podatek.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie zgłosiła się osoba, która chciała zaoferować dom tymczasowy (chyba z forum molosów), a być może stały, ale nie chciała Luny sterylizować. Ma już jedną suką CC ( domu) dwa shih-tzu(w domu) labradorkę(na dworze) i jeszcze jekiegoś pieska.

Czy to ta sama?
I mam pewne obawy, bo wolałabym oddać Lunę do domu w któym sterylizacja nie będzie przeszkodą w adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Tak to ta sama :)

A podala powod dla ktorego nie chce suki sterylizowac??
Z tego co sie orientuje z tamtym CC jezdzi na wystawy itp
Male kudlacze tez papierowe i nie sadze zeby pseudo czy cos...raczej chodzi tu o ewentualne wystawy itp niz pseudo.

Ale ja sie nie wtracam, moge jedynie przekazywac info i trzymac kciuki za dobry dom:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dla Luny znalazło się miejsce w opolskim hoteliku. Będzie tam miała spacerki trzy razy dziennie pełną michę i fachową opiekę. NIe jest to szczyt marzeń, ale chyba najlepszy rozwiązanie jakie możemy jej zapewnić z nadchodzącymi mrozami.

Jesli nie znajdziemy alternatywy, pojedzie tam w piątek.

Link to comment
Share on other sites

to juz cos, tylko skad brać pieniążki na te bidy w hotelikach... :roll:

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć działalność naszej Fundacji poprzez wpłatę pieniężną. Proszę jej dokonać na niżej podane konto Fundacji:

[COLOR=darkgreen][B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B][/COLOR]
Zabrze, 41-800
ul. E. Czogały 9

[COLOR=darkgreen][B]IV od. PKO BP SA w Zabrzu[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/B][/COLOR]

W tytule przelewu prosimy wpisać słowo "Darowizna".
Jeżeli wpłata ma zostać przeznaczona na pomoc, któremuś konkretnemu z naszych podopiecznych, prosimy także zaznaczyć to w tytule przelewu, wpisując adnotacje, np.: Dla Iskry.

Każdą darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji można odliczyć od dochodu (max. do 6% dochodu) rozliczając się z podatku dochodowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']Dla Luny znalazło się miejsce w opolskim hoteliku. Będzie tam miała spacerki trzy razy dziennie pełną michę i fachową opiekę. NIe jest to szczyt marzeń, ale chyba najlepszy rozwiązanie jakie możemy jej zapewnić z nadchodzącymi mrozami.

Jesli nie znajdziemy alternatywy, pojedzie tam w piątek.[/quote]

Szczyt marzen to to nie jest ale napewno duzo lepjej ze bedzie w hoteliku niz tu gdzie teraz jest :)

Link to comment
Share on other sites

Luna jest ogłoszona na allegro, emetro, można zrobić ogłoszenia jeszcze na innych portalach.
Mam masę telefonów, ale gdy tylko dowiedzą się ludzie o tym, że zostanie wysterylizowana jakoś dziwnie milkną :roll: Jeden Pan nawet próbował mi wmówić, że przez nasze działania (sterylkę) suka zwariuje i dopytywał się na jakiej podstawie mamy do tego prawo...
Niektórzy nawet nie pytają o samą Lunę tylko o jej metrykę. I trochę mi chyba brak cierpliwości na takie rozmowy.

Jeśli dobrze pójdzie w następnym łikend spotkam się z dwoma osobami, chętnymi Lunę adoptować. Jedni z Legnicy, drudzy jeszcze nie wiem skąd.

Co do hoteliku wszystko załatwione i Luna jedzie w piątek po 19 razem z Anią_w i moim mężem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...