Jump to content
Dogomania

Luna w domku stałym:)


Gosiara

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak znajdzie się domek dt czy ds umówimy się i pójdziemy tam razem:)
Halbina nie jestem w Waszej fundacji,bo nie mogę nic oferować...:roll:
Mam mnóstwo problemów zdrowotnych i nie tylko...
Nie mogę tworzyć dt...
Jak mi kociaki podrzucono to się nimi zajęłam...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ustalamy możliwość spotkania się z Właścicielem suki, jesli się zgodzi podpisać umowę zrzeknięcia się suki, weźmiemy ją pod opieką fundacji. Niestety do czasu znalezienia DT musiałabym zostać tam gdzie jest, ale zapewnimy jej wyżywienie i opiekę medyczną.

Link to comment
Share on other sites

znajomy czy nie sentymentów nie powinno być,to jest wyrazne naruszenie ustawy o ochronie zwierząt,pies jest głodzony,dlaczego można jechać dopiero jak znajdzie sie dt albo ds,nie lepiej teraz po prostu z panem sąsiadem porozmawiać,no i nie wiem czy dobrze zrozumiałam,pan ma córki które tam mieszkają i nie karmią psiny?

Link to comment
Share on other sites

Jutro po siódmej rano podjadę tam z Gosią, żarciem dla psa i umową, a pies oficjalnie przejdzie pod opiekę fundacji.
Gosia zdeklarowała się, że dopilnuje karmienia psa ( sama będzie go karmić)
Teraz pozostaje szukanie suce domu tymczasowego lub stałego. Postaramy się mu porobić zdjęcia i ogłoszenia.
Za wszelką pomoc będziemy wdzięczni.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie mają marzenia. Chcą mieć domek z ogrodem, a przynajmniej mieszkanie i samochód. Chcą mieć rodzinę, współmażonka, dzieci. Chcą być szczęśliwi i pewnego dnia do szczęścia brakuje im rasowego psa.
Luna jest takim psem, nie wiemy co prawda, czy ma rodowód, więc choć wygląda jak cane corso, to powiedzmy, że jest w typie tej rasy. Piękny pies reprezentujący modną rasę! Luna miała być dopełnieniem sielskiego obrazu szczęścia i statusu materialnego. To szczęście trwało trzy lata.
Ale coś popsuło, skomlikowało. Ludzie sie rozeszli, podzielili majątek, podzielili między sobą dziećmi. Luna jest jedna, ale nagle okazało się, że nie ma jej w marzeniach ludzi po rozwodzie. I Luna została sama. Zamieszkała w kojcu, przy budzie, jej pan, któremu "życie sie skomlikowało", jeździ ją dokarmiać.
W nowych marzeniach pana jest praca za granicą, kilka razy w miesiacu wyjeżdża więc na cztery dni i wtedy Luna po prostu nie dostaje jedzenia.
Luna ma trzy lata, do neidawna była psem rodzinnym, domowym pieszczochem i pupilem. Teraz jest psem kojcowym, samotnym i zagłodzonym. Na jej wychudzonej klatce piersiowej można się juz uczyc anatomii psa.
Luna też ma marzenia! Bardzo potrzebuje nowego domku! Tym razem takiego, gdzie marzeniem ludzi jest uszczęśliwić innych, w tym przedstawiciela naszych braci mniejszych!

Link to comment
Share on other sites

Wizyta się opóźniła, ale doszła do skutku. Na temat ludzi i ich postępowania nie będę nic mówić, bo mi się trochę nóż w kieszeni otwiera, a musimy się skupić na dobru psa. Ważne, że Pan podpisał umowę zrzeknięcia się i chce współpracować, przy wyadoptowaniu psa.

Suka Cane Corso, rodowodowa, 3 letnia (13.08.2005r), Luna.
Psina jest cudowna, przymila się i tuli, bardzo kontaktowa. MIała kontakt z dziećmi i innymi psami, nigdy nie wykazywała żadnej agresji.
Dziewczyny już namierzają hodowcę, chcemy go powiadomić o sytuacji. Obraca się w kręgu miłośników Cane Corso, może także znajdzie jakieś rozwiązanie dla małej.

[IMG]http://upload.miau.pl/3/146115.jpg[/IMG]

[IMG]http://upload.miau.pl/3/146117.jpg[/IMG]

[IMG]http://upload.miau.pl/3/146119.jpg[/IMG]

[IMG]http://upload.miau.pl/3/146123.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...