Jump to content
Dogomania

Capo idzie na zabieg... a ja umieram ze strachu :(((


Taysha

Recommended Posts

Wyśpij się słonko :angel:

a po co dzwoniłaś do p. Jacka??? :o spanikowałaś z czymś??

Ja mysle, ze ona strasznie sie martwi i dlatego dzwoni...

Lazy tez byla slaba pierwszej nocy a potem jz biegala (tzn. chciala biegac bo jej nie pozwolilam...)

Spij dobrze..:buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Capo zniósl zabieg bez zadnych komplikacji choc Taysha byla gotowa zaryglowac sie od srodka u pana Jacka i nie puscic go do domu zanim Capo NIE STANIE NA LAPKACH.

W sumie nie zle ja wystraszyliscie ta narkoza- nie ma to tamto. :evil:

PIKA

Capo nie dosc ze sie nie WYBRUDZIL u pana Jacka to jeszcze zostaly dokladnie wyczyszczone uszka :lol: :lol: :lol:

CAPEK teraz sobie slodko spi jak :lilangel: , a Taysha bedzie teraz biegac z transparentem kastrujcie/sterylizujcie bo warto

Do chopców:

Strzezszcie sie Tayshy bo na moje pytanie "kot, pies co bedzie dalej??" odpowiedziala "kolega :evilbat: "

Obok stal tylko mój TZ :oops:

Link to comment
Share on other sites

CAPEK teraz sobie slodko spi, a Taysha bedzie teraz biegac z transparentem kastrujcie/sterylizujcie bo warto

Do chopców:

Strzezszcie sie Tayshy bo na moje pytanie "kot, pies co bedzie dalej??" odpowiedziala "kolega "

Obok stal tylko mój TZ

:cunao:

ja też dzwoniłam do weta, który sterylizował Lunę, bo cośtam mi się uroiło :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

jestem juz po telefonie do pana Jacka i kazal mi isc spac :-? ]

A co miał Ci powiedzieć, tez chciał się przespac :lol:

Capo zniósl zabieg bez zadnych komplikacji choc Taysha byla gotowa zaryglowac sie od srodka u pana Jacka i nie puscic go do domu zanim Capo NIE STANIE NA LAPKACH.

To był zamach na wolnośc osobistą P. Jacka :lol:

PIKA

Capo nie dosc ze sie nie WYBRUDZIL u pana Jacka to jeszcze zostaly dokladnie wyczyszczone uszka :lol: :lol: :lol:

:hmmmm: ale kapieli całego ciałka mu nie zrobili ? :roll:

Do chopców:

Strzezszcie sie Tayshy bo na moje pytanie "kot, pies co bedzie dalej??" odpowiedziala "kolega :evilbat: "

Obok stal tylko mój TZ :oops:

:o Myslisz, że by takie kuku koleżance zrobiła? :o

Link to comment
Share on other sites

Taysha, obowiązkowo zdawaj relacje ze zmian jakie zajdą w zachowaniu Capo. :D

Teraz bedziesz mogła mówić : widzisz Capo tę suczke w cieczce ?

Ta bidula to się meczy. :wink:

Strzezszcie sie Tayshy bo na moje pytanie "kot, pies co bedzie dalej??" odpowiedziala "kolega :evilbat: "

Obok stal tylko mój TZ :oops:

:o Myslisz, że by takie kuku koleżance zrobiła? :o

Gdyby tylko miala taki zamiar od razu, w imie solidarnosci z pcia przeciwna zakladamy topik protestacyjny :lol:
DINGO jakis facet w Polsce poddal sie dobrowolnie "kastracji" bo żona źle znosiła hormony. Lekarze maja nadzieje,że za jego przykładen pojda inni :wink: Brawa dla odwaznbego pana 8) :D
Aska jaja sobie robisz ? :o :o :o Gdzies to wyczytala ?

To ma moze byc dowod milosci ? :o

Link to comment
Share on other sites

Teraz bedziesz mogła mówić : widzisz Capo tę suczke w cieczce ?

Ta bidula to się meczy. :wink:

Ja tak mówie do Figusi 8)

Ale naprawde szkoda mi tych suczek które sie mecza na smyczach przez ten okres, a potem maja ciaze urojone, dostaja zastrzyki na opuchniete cycuszki :(

Link to comment
Share on other sites

Nom - ja też współczuję tym suniom - jak zrobiłam Lunie zabieg, to zaraz po tym gadałam z sąsiadką, która stwierdziła, że woli, aby jej sunia została KOBIETĄ więc jej nie wysterylizuje :o a teraz sunia ma cieczkę i baba łazi z kijem po dworze i się opędzić nie może od psiorów :evilbat: i patrzy zazdrośnie na mnie z Lunką, która już nigdy nie będzie przechodziła tego koszmaru :lol: jednak to taki pustak, że i tak jej nie wysterylizuje :-?

Link to comment
Share on other sites

Mnie też na początku " koleżanka" zwróciła uwagę "Co ty mu zrobiłaś :o ". teraz ta koleżanka musi obchodzić ze swoim dalmtyńczykiem suczki z cieczką, wtedy gdy ja mogę się obok nich swobodnie "przechadzać" z Dinem bez smyczy.

Kiedyś pod same drzwi mieszkania odprowadziła nas "cieczkowa", chyba zdziwiona faktem, że I raz psi facet jej nie chce. Dino był dumny z takiego stanu rzeczy :lol: Casanova jeden ;)

Popieram zabiegi kastracji, sterylizacji. Jedynym "ale" w przypadku mojego psa było to, że trochę przytył. Wcześniej był chudy, bo robił sobie w czasie ruji suk głodówki.

Teraz wszystko jest O.K i Taysha w przypadku Capo na pewno też tak będzie. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja chcialam wrzucic tu swoje 3 grosze odnosnie tycia po zabiegu. Lazy przed sterylizacja byla niejadkiem i byla szczuplutka...Natomiast po zabiegu zaczela wiecej jesc...i przytyla. Jednak teraz ja pilnuje i doszla do poprzedniej wagi sprzed zabiegu, wiec utrzymanie wagi to tylko nasza uwaga przy karmieniu pieska...

Link to comment
Share on other sites

Ja też w sprawie tycia. Oba moje psy są wycięte i nie mają prawa przytyć. :wink: Na razie są zdrowe, niestare i w pełni sił, więc codziennie otrzymują sporą dawkę ruchu, co pozwala im spalić nadmiar kalorii. Uważam również przy karmieniu, to my decydujemy o diecie psa. Nie mówię, żeby głodzić, ale trzeba uważać - a jeśli pies ma apetyt i lubi zjeść, to nie ma zmiłuj - rowerek, albo inne atrakcje, aby z czystym sumieniem móc go nakarmić do syta. :D

Link to comment
Share on other sites

jestem juz po telefonie do pana Jacka i kazal mi isc spac :-? ]

A co miał Ci powiedzieć, tez chciał się przespac :lol:

mysle ze nie ryzykowalby mnie zbywac :evilbat: ostrzegalysmy go z Hania ze jak cos bedzie nie tak to on bedzie nastepny do krojenia :evilbat: i to bez znieczulenia 0X :lol:

Capo zniósl zabieg bez zadnych komplikacji choc Taysha byla gotowa zaryglowac sie od srodka u pana Jacka i nie puscic go do domu zanim Capo NIE STANIE NA LAPKACH.

To był zamach na wolnośc osobistą P. Jacka :lol:

no a jak :evilbat: :lol:

Do chopców:
Strzezszcie sie Tayshy bo na moje pytanie "kot, pies co bedzie dalej??" odpowiedziala "kolega :evilbat: "

Obok stal tylko mój TZ :oops:

:o Myslisz, że by takie kuku koleżance zrobiła? :o

wow.....teraz to 70% spoleczenstwa kwalifikuje sie pod noż :evilbat: :lol:

Ale fajnie, dopiero wstalam, cala noc czuwalam, ale bylam z nim rano na spacerku, teraz spi, nie chcem go budzic, ale jest super, bardzo dobrze dochodzi do siebie. Pan Jacek ma szczescie :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Taysha strasznie się cieszę, że się wszystko udało :D :D :D

A teraz trochę o nas a raczej o Guci, byłam wczoraj u weta dowiedzieć się co i jak. No i musimy poczekać jeszcze miesiąc żeby Gucia doszła do siebie przed operacją. Ale obiecałam sobie, że za miesiąc ponowie pojawię się z Gucią w gabinecie :)

Link to comment
Share on other sites

HHUUUUURRRRRAAAAA!!!!!

BRAWO CAPO :BIG:

Ja wiedziałam że tak będzie hihi :B-fly: . Chyba trzeba będzie założyć jakiś klub seksualnych inaczej.

Capo będzie teraz bardziej aerodynamiczny bo nic nie będzie mu się majtać między nogami i zakłócać harmonii ruchów :lol:

Trzymajcie się tylko diety żeby się nasz gwiazdor nie roztył :haha:

:popcorn: :beerchug: :drinking: :drink1: :drinka: :chlup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...