Jump to content
Dogomania

Capo idzie na zabieg... a ja umieram ze strachu :(((


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anetta nie odczuwasz tego nastroju odprężenia?? Capo już sexowny inaczej, a Taysha teraz kastruje co popadnie :lol: :wink:

Dobrze, ze ja jajeczek nie mam... :o :lol:

:evilbat: ekkhhhmmm.... cos by sie tam znalazlo :evilbat: :lol: :lol: :lol:

:cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

anetta nie odczuwasz tego nastroju odprężenia?? Capo już sexowny inaczej, a Taysha teraz kastruje co popadnie :lol: :wink:

Dobrze, ze ja jajeczek nie mam... :o :lol:

:evilbat: ekkhhhmmm.... cos by sie tam znalazlo :evilbat: :lol: :lol: :lol:

:cunao: :cunao: :cunao:

:o :o :o :o :o Az strach sie bac...

Link to comment
Share on other sites

Widze ze humory dopisuja :lol: :lol: :lol:

Co do biegania po domu to Lunka tak czesto gania z pileczka lub ringo, ale ona ma 42 kg wiec mój mieszkajacy pod nami brat nie uskarza sie na tynk w zupie lub latajacy zyrandol :lol: :lol: :lol:

A Figa nie miala sreberka tylko jakas masc :( - taka moda byla :wink: . To byly poczatki zabiegów na osiedlu a potem sie posypalo :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

A propos emotków czy wam te oczy :puppydog: nie przypominają jajek smażonych? Nie mogę o tym myśleć jak o oczach to są jajka !

Tak w ogóle to chyba mówię na temat, wszędzie jajka, tylko że troszkę innego rodzaju.

Gratulacje Taysha i życzę szybkiego powrotu do poprzedniej formy tak tobie jak i Capo :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[B]mikizone[/B], Twoje doświadczenia z kotem i rozmowa z kilkoma wetami to nie są miarodajne badania naukowe, które potwierdzałyby szkodliwość kastracji...

Na forum jest co najmniej kilkanaście tematów, w których wypowiadali się właściciele kastrowanych psów i nikt się nie skarżył. Może poczytaj też [URL="http://www.vetserwis.pl/kastracja_pies.html"]tutaj[/URL]... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...