Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłam nowego MP.
Szata graficzna nie jest taka straszna w sumie. 8 stron więcej? :lol: Dobre... Zrobili większe odstępy między wierszami, dali więcej reklam i tyle... :roll:

Jest na dodatek artykuł pt 'psy na jesień i wiosnę' gdzie szkoleniowiec poleca westika dla starszej osoby :roll: Powodzenia... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Jest na dodatek artykuł pt 'psy na jesień i wiosnę' gdzie szkoleniowiec poleca westika dla starszej osoby[/QUOTE]

Że co, przepraszam bardzo?
Mam ochotę kupić ten numer i po przeczytaniu artykułu wysłać do szanownej redakcji MP odpowiedniego maila.
Ale się wkurzyłam. Nie no, ja ich zabije jak przyjdzie jakaś moda na westy kanapowe dla starszych osób i różowych lalek barbi, dla których pies to tylko modny gadżet. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Tu akurat dziewczynom przyznam racje - gdziezby terier psem dla staruszka - juz rozumiem terier starszy okolo 10 letni to moze byc ;)[/quote]
Mój sąsiad ma conajmniej 7 dych "na karku" i trzyma w domu jagdteriera :cool3: :evil_lol: Mimo wszystko osoby starsze nie powinny mieć terierów.. Zbyt "ogniste" i żywiołowe to psiaki dla nich.

Link to comment
Share on other sites

kupiłam zachęcona Waszymi opiniami- szata graficzna mi się podoba, lubię taki styl jasny i czysty z delikatnymi zdobnikami (dlatego koszmarnie razi mnie strona internetowa PP dająca po oczach, brr), ale odstępy między wierszami, zwłaszcza w spisie treści to wstyd po prostu! przypominają mi się szkolne metody pisania wypracowań- coby jak najmniej treści zmieścić, żeby wyglądało na więcej........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Dokladnie,z tymi odstepami mogli sobie darowac:cool1:
Ale ogolnie mi sie gazeta podoba.Tylko mam zastrzezenia co do psa dla dzieci:cool1:Najpierw pisza ze pies maly albo sredni a pozniej kilka stron dalej zmieniaja zdanie ze maly pies nie nadaje sie dla dzieci:cool1:[/quote]
To już nie pierwszy raz w MP. Często artykuły sobie zaprzeczają.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Lunatico']Ooo, to jakoś tanio. Myślałam, ze z tym segregatorem to będzie trzeba gdzieś z 10 zł zapłacić. Uch, a ja też obeszłam wszystkie kioski na moim osiedlu i nie było... do piątku muszę teraz czekać :shake:[/quote]

Bo to taki tekturowy segregator, a nie sztywny, jak w innych opracowaniach tego typu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Ale jest maly i wszedzie go mozna zabrac w razie potrzeby;)
Ja wole taki niz wielgachny segregator.[/quote]

:evil_lol: Jestem ciekawa jakie mogą być potrzeby zabierania gdziekolwiek tego segregatora :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...