Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[B]Gonia[/B]
[QUOTE]Taki talent baletowy mam nadzieję że nie marnuje się w domowym zaciszu?:loveu:[/QUOTE]
No niestety... :D To taki domowy "baletnik"- skromny i skryty, ale uwielbia pozować przy szczególnie lustrze , jak widzi aparat, to robi pozę i się nie rusza dopóki mu nie pozwolę... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]bogula-[/B]wielkie dzięki!Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę.Parę osób próbowało mnie zniechęcić,bo rasa na wyginięciu w Polsce,trudno sprzedać szczenięta itd.Ale udało się!postanowiłam że zwiększę populację tych jamniorów i mój CARELLI wziął to sobie do serca:lol: Dał w ubiegłym roku 29 szczeniąt,Wygrał casting do reklamy Pedigree(jamnior z maskotką lisa na półce).Moje psiaki były w kalendarzu,promowały wystawę legionowską(plakaty,katalogi,dyplomy),a teraz są w MP.Mimo że wiek mam ...jak wino:evil_lol: ,to wierzę że jak się bardzo chce,to można wiele osiągnąć.Uparta ze mnie baba.Ale teraz serce mi rośnie!
Praca,wiara i konsekwencja,niech Wam też da tyle radości co mnie!

Link to comment
Share on other sites

Eh,to czysty przypadek!Szukali psów blisko W-wy,zadzwonili do mojej koleżanki,która ma 2 suczki,ale jej byłoby ciężko jeżdzić bo nie ma własnego środka lokomocji,więc podała mój telefon.Wcale nie było łatwo,na miejscu,okazało się że preferowane są krótkowłose,bo taki biegł w reklamie TV i jest na opakowaniu karmy.Byliśmy tego dnia jedyni z długowłosymi.
Natomiast TVN znalazł mnie w ogłoszeniach MP,ale tej stacji odmówiliśmy(program idiotyczny-Ciau Darwin).
Na kalendarz trafiliśmy przez koleżankę od westi i do MP też.
My w naszym oddziale jesteśmy jak rodzina,czasem się boczymy na siebie,ale nade wszystko dbamy i troszczymy się wzajemnie.
Myślę jednak że po pierwszych zdjęciach moje psy zyskały sympatię i uznanie bo świetnie współpracują na planie.
Wiem że czasem ukazują się w prasie ogłoszenia do castingów,więc trzeba to śledzić.Mnie wszystko "wpadło" w ręce.

Link to comment
Share on other sites

Cokolwiek to jest,to bardzo miłe uczucie:loveu:
Bardzo serdecznie dziękuję redakcji [B]MP[/B],a w szczególności p.[B]Joli Tarułka[/B] za profesjonalizm i niesamowite "oko",a nade wszystko za bardzo miłą współpracę:thumbs:,a Wam za miłe słowa:iloveyou: .
Życzę wielu radości i sukcesów!Miziajcie swoje pociechy od nas!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']A jamniki w tym numerze są moje!nie wytrzymałam,musiałam się pochwalić:oops:[/quote]

Naprawdę? Niemożliwe! Te ślicznotki? Jak je zobaczyłam, to od razu pomyślałam, że Jamnik Długowłosy to jednak jest super.

Co do pareo - super zdjęcie!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Asti']Naprawdę? Niemożliwe! Te ślicznotki? Jak je zobaczyłam, to od razu pomyślałam, że Jamnik Długowłosy to jednak jest super.

Co do pareo - super zdjęcie![/quote]Bo jest super!Kocham je przede wszystkim za "głowę",są posłuszne i przymilaste,dlatego w artykule p.Jola napisała że szybko nawiązują serdeczny kontakt(Carelli patrzył jej w oczy zniewalającym wzrokiem).:loveu:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...