Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tam biorę 'Encyklopedię ras psów' na wakacje i się edukuję...:)

A wie może jakie pieski są w rubryce 'adopcje' ?

Jest może nasz Mikrus ? (link w podpisie)

Ciekawi mnie nowe wydanie, ale muszę czekać do soboty...:roll:

W naszej 'nowoczesnej wsi' nikt nie wie co to 'MP'...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Albo pokazac np znajomym jakas rase ktora sie interesuja:eviltong:[/quote]

To bedzie musiał długo czekać na skompletowanie wszystkich ras :evil_lol:. A zanim to sie stanie, to segregator-teczka się rozleci :)

Ale spoko, dobrze, że wogóle coś dali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']
Ale spoko, dobrze, że wogóle coś dali.[/quote]
Taa...za nasze ciężko zarobione piniądze :evilbat:

Numer mi się spodobał, do segregatora mogłabym się przyczepić, ale nie jest znów najgorszy...;)

Link to comment
Share on other sites

Przedluzajac o rok dostajesz hm... "łosia:roll:" czy renifera trixie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
(nie wiem nie znam sie:evil_lol:)


A ja mam juz 2 takie :loveu::loveu::loveu:
jeden bez uszka i roga :cool3:
A 2 jeszcze nie dany psu! mamy zamiar kolekcjonowac! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mam nowy numer! :multi:
Na razie tylko go przeglądnęłam, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wydaje mi się dużo lepszy niż poprzedni numer. A ten ich ,,segregator" to nawet niezły :lol: ciekawe, czy po miesiącu dalej będzie tak ładnie wyglądać...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kupiłam nowy nr. Nie spodziewałam się niczego dobrego po tym "segregatorze" wcześniej czytając Wasze wypowiedzi, ale nie podejrzewałam, że ten dodatek jest taką porażką :lol: Sama gazetka niczego sobie :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Przedluzajac o rok dostajesz hm... "łosia:roll:" czy renifera trixie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
(nie wiem nie znam sie:evil_lol:)
[/quote]

Właśnie, to jakies dziwne. Przedłużając prenumeratę w PP dostaje się normalny prezent dla prenumeratorów, który był w ostatnim numerze, a w MP takim szajsem się wyręczają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Właśnie, to jakies dziwne. Przedłużając prenumeratę w PP dostaje się normalny prezent dla prenumeratorów, który był w ostatnim numerze, a w MP takim szajsem się wyręczają...[/quote]

A, to znaczy, że jak wykupię prenumeratę - przedłużę o rok, to dostanę tylko to łosioreniferowe zwierzę, a książki już nie? Myślałam, że normalnie prezent, a zabawka tak gratis ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...