Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='grrrond']Czy Waszym zdaniem opłaca mi sie prenumerować mojego psa jak mieszkam w Warszawie i mogę kupić w kiosku? Czy moj pies przychodzi tego samego dnia do domu, co do kiosku? Poradzcie mi bo sie zastanawiam :cool3:[/quote]
mi MP przychodzi z opóźnieniem - czasem nawet kilkudniowym:angryy:

Więc póki co się wstrzymaj, chyba że wypatrzysz jakiś fajny prezent
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tam bym na twoim miejscu grrond prenumerowała. Raz, ze na każdej gazecie zyskujesz 85 groszy, dwa- dostajesz prezent, trzy- nie musisz zachodzic do kiosku nawet jak masz po drodze tylko wyciagasz ze skrzynki ;) Co do opoznienia to u mnie max. 3 dni czasami sie spoznia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Czyli za wysyłki się nie płaci? Tylko tą cenę podaną i tyle?

Ja chyba zamawiam, bo widziałam tą książkę w księgarni i jest ciekawa ;) . Tylko nie chce mi się załatwiać spraw papierkowych :eviltong:[/quote]

O jakiej książce mówisz :?:?:

Link to comment
Share on other sites

hehe nie zrobiłam zadan rachunkowych, ale jak 9 złotych ;)

poproszę Św Mikołaja może :roll:



a ostatnio przezylam szok jak widziałam te słynne kalendarze czesto reklamowane w Przyjacielu Psie po 35 zł. Wchodzę do Anna Zoo i patrze, że są to się rzucam i cena: 55 złotych. Chyba mała przesada z tą ceną...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...