Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] zeszłym roku miałam taki z MP w kształcie jamniora, a aktualnie stoi ten PPowski[/QUOTE]

a ja go regularnie od 2003 lub 2004 kupuje i z MP nigdy kalendfarza nie mialam :o z PP tak, ale ten na 2006 felerny jakis bo pol godziny mi sie schoidzi z przekreceniem kartki 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']a ja go regularnie od 2003 lub 2004 kupuje i z MP nigdy kalendfarza nie mialam :o z PP tak, ale ten na 2006 felerny jakis bo pol godziny mi sie schoidzi z przekreceniem kartki 8)[/quote]
wydaje my sie, ze ten kalendarz MP byl na 2004 bo ja tez tak w 2003 zaczelam regularnie czytac;)

Sonix: prenumeraty polrocznej nigdy nie zamawialam, dopiero od lutegi 2006 wykupilam roczna

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

A ja do tej pory zbierałam tylko Mój pies
Chciałabym też Przyjaciel pies ale nie wyrabiam finansowo ;]]
Jeszczwe Twist Dziewczyna i Bravo
No i raz w miesiącu książka o psach
Co jest lepsze mój pies czy przyjaciel pies ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']A ja do tej pory zbierałam tylko Mój pies
Chciałabym też Przyjaciel pies ale nie wyrabiam finansowo ;]]
Jeszczwe Twist Dziewczyna i Bravo
No i raz w miesiącu książka o psach
Co jest lepsze mój pies czy przyjaciel pies ?[/quote]

To zależy czego oczekujesz. W PP jest więcej obszernych tekstów, natomiast w MP więcej mniejszych. Poza tym ja wolę czytać o psach, kociaki, czy inne zwierzaki wolę oglądać w tv, a nie czytać o nich. Kup sobie 2 numery obu pism i porównaj, będziesz miała własne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

a ktoś mi może powiedzieć kiedy wychodzi Pies ten kynologiczny? osatni numer byl z aussie chyba takim w polu bratków czy jakichs innych kwiatków :eviltong:
moge sobie zaszaleć na kilka gazet, bo nigdy nie zabierałam sie za czytanie twistów, bravo itp. bez obrazy ale uwazam ze to tragiczne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']a ktoś mi może powiedzieć kiedy wychodzi Pies ten kynologiczny? osatni numer byl z aussie chyba takim w polu bratków czy jakichs innych kwiatków :eviltong:
moge sobie zaszaleć na kilka gazet, bo nigdy nie zabierałam sie za czytanie twistów, bravo itp. bez obrazy ale uwazam ze to tragiczne :lol:[/QUOTE]

Pies wychodzi co 2 miesiące. Ja skończyłam kupywac ostatniej zimy, nie wiem sama czego. Poprostu większość artykułów była o wystawach, co mnie nie interesowało. Ale gazeta trochę się zmieniła (porównując kupywamy pierwszy i ostatni numer), są poruszane ciekawe tematy i sama gazeta jest tania.

Co do Bravo, Twistów itd - to nigdy nie czytam i nie czytałam. Przeszło mi przez ręce, ale nie wyobrażam sobie czytać tego... wolę tą kasę przeznaczyć na pożyteczniejsze gazety :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Co do Bravo, Twistów itd - to nigdy nie czytam i nie czytałam. Przeszło mi przez ręce, ale nie wyobrażam sobie czytać tego... wolę tą kasę przeznaczyć na pożyteczniejsze gazety
[/QUOTE]

1,85 za BG bez dodatkow to nie majatek, w porownaniu do Twistow, Dziewczyn i licho wie czego - 5zł :shock:

Link to comment
Share on other sites

Tak? To ja mam nr.5/06 z Rosyjsykim Toyem:lol:

W kazdym razie dla mnie te Twisty, Pocorn czy tez brawo to badziewie.
Wiadome, mi to sie moze nie podobać, wogóle to nie mój styl. Nigdy ne kupiłam, żadnej z tych gazet. Do tego drogie jak nie wiem:roll:
Ja tamoszczędzam na ksiązki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Własnie ja co do psa to też zauważyłam różnice...

Mam kilka starych numerów i tam wiecej jest artykułów o historiach różnych ras, jakichś hodowlach... a teraz mam wrażenie ze tylko wystawy i wystawy....

Mam też wrazenie, że nie ma jakiejs takiej "duszy" i wszystkie te artykuły traktują psy jako tylko przydomki jakies ZBYSZKO Z BOGDANCA - Zw.Rasy ... ale własnie chciałam kupić teraz żeby się przekonać, czy to może nie jest tylko chwilowe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...