Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Dziewczyny w jakim wieku jest Marysia?
nr 6 w nowym wątku.
Czy bedzie/jest sterylizowana?
mam zapytanie o sunię której już nie ma i chce wysłą Marysię. W razię czego na kogo podac kontakt do rozmów??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Dziewczyny w jakim wieku jest Marysia?
nr 6 w nowym wątku.
Czy bedzie/jest sterylizowana?
mam zapytanie o sunię której już nie ma i chce wysłą Marysię. W razię czego na kogo podac kontakt do rozmów??[/QUOTE]

prawdopodobnie dziś pojedzie na sterylke. ma około 1,5 do 2 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']nie wiem czy ktoś tu pisał na ten temat ale ta czekoladowa sunia, to wg mnie mix pita red nose i shar-peja albo shar-peja z wyżłem
czy ona się zgadza z psem z boksu?[/QUOTE]

Na fotkach wygląda jak pit, tylko z długo ciętym, nieklejonym uchem. Eh... obiecuję sobie ciągle pojechać do Klembowa i dojechać nie mogę :( Jeszcze tydzień się nie skończył, może w weekend damy radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Na fotkach wygląda jak pit, tylko z długo ciętym, nieklejonym uchem. Eh... obiecuję sobie ciągle pojechać do Klembowa i dojechać nie mogę :( Jeszcze tydzień się nie skończył, może w weekend damy radę.[/QUOTE]

Ciotka mowie Ci...ona ma łapy szarpejowe, zmarszczki, trochę kształt kufy, nos...no czuję podskórnie, że jest szarpejowa :)
chyba, że naoglądałam się jednego mixa i mam zwidy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']byłam bo megi zabierała beti do siebie :-)[/QUOTE]

Zapisuję:) Jak stworzę wątek dla Beti to zaproszę wszystkich odwiedzających tę stronę:) W ramach wyjaśnienia to sytuacja wygląda tak - co jakiś czas do naszego hoteliku przychodzi jakiś bezpański psiak i staje się naszym gratisowym hotelowiczem:cool3: A że dawno żaden do nas nie trafił to poszukaliśmy sobie sami:evil_lol: Padło na Beti:loveu: Jak przyjechała to była trochę przestraszona ale teraz po paru godzinach już się całkiem zadomowiła. Moje suki od razu ją zaakceptowały i nie chcą jej dominować także chyba muszą wyczuwać jej silny charakter. Kaukaza Sunia się na razie trochę boi ale stopniowo przełamują lody. Beti nie będzie mieszkała w kojcu tylko będzie chodzić po podwórku z naszymi psiakami. Ma do wyboru jedną z trzech bud stojących przy domu ale na razie woli spać na kostce.
Teraz w planach mam założenie jej wątku, czesanie, kąpiel, sesję zdjęciową i dużo ogłoszeń:)No i super domek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Zapisuję:) Jak stworzę wątek dla Beti to zaproszę wszystkich odwiedzających tę stronę:) W ramach wyjaśnienia to sytuacja wygląda tak - co jakiś czas do naszego hoteliku przychodzi jakiś bezpański psiak i staje się naszym gratisowym hotelowiczem:cool3: A że dawno żaden do nas nie trafił to poszukaliśmy sobie sami:evil_lol: Padło na Beti:loveu: Jak przyjechała to była trochę przestraszona ale teraz po paru godzinach już się całkiem zadomowiła. Moje suki od razu ją zaakceptowały i nie chcą jej dominować także chyba muszą wyczuwać jej silny charakter. Kaukaza Sunia się na razie trochę boi ale stopniowo przełamują lody. Beti nie będzie mieszkała w kojcu tylko będzie chodzić po podwórku z naszymi psiakami. Ma do wyboru jedną z trzech bud stojących przy domu ale na razie woli spać na kostce.
Teraz w planach mam założenie jej wątku, czesanie, kąpiel, sesję zdjęciową i dużo ogłoszeń:)No i super domek;)[/QUOTE]

To Beti nie zostaje u Was na stałe? Czekamy na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...