Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Tattoi']Ma tylko jeden feler- działa tylko na nicienie, na tasiemca już nie. Ale lepszy rydz, niż nic.
Ja moge to chyba kupić w cenie hurtowej i w takiej przekazać. Zorientuję się.[/QUOTE]

Jeśli idzie o psy , tłucze więcej niż drontal !!!
póki sytuacja materialna schroniska jest marna , trzeba kupować to co działa i jest w dobrej cenie.
Niestety odrobaczanie takiej sfory psów , jest niezbędne , tańsze niż leczenie chorób.
Odrobaczanie jest ważniejsze niż szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']taka biedna, mała skrzywdzona chudzinka będzie teraz miała szyte ubranko na miare, to się nazywa cud :)[/QUOTE]
Tak, będzie miała i to już wkrótce, bo kubraczek super ciepły już jest. Trzeba będzie go tylko dopasować, bo psiak chudzina straszna, ale jest taka możliwość.

[CENTER][SIZE=3]Poproszę o adres na jaki ma być wysłany kubraczek.[/SIZE][/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak, będzie miała i to już wkrótce, bo kubraczek super ciepły już jest. Trzeba będzie go tylko dopasować, bo psiak chudzina straszna, ale jest taka możliwość.
Poproszę o adres na jaki ma być wysłany kubraczek.[/QUOTE]

Cudownie by było jak by ta kruszyna miała DT :( Czekam na jego wątek... może coś się uda mu znaleźć w miare szybko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Cudownie by było jak by ta kruszyna miała DT :( Czekam na jego wątek... może coś się uda mu znaleźć w miare szybko.[/QUOTE]
Na razie kubraczek będzie nosić w schronisku, a jak pojedzie do DT to go dostanie w wyprawce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Aneta, kruszynka ma juz watek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220924-Strach-ma-wielkie-oczy-pinczerek-potrzebuje-pomocy[/URL]...[/QUOTE]

[quote name='elik']A podlinkowany banerek w moim podpisie :)[/QUOTE]

Próbowałam przeczytać od wczoraj wszystkie wpisy ale nie wszystko da się czytać ... ;) wiemy o kogo chodzi. I pewnie przeoczyłam. Dzięki dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']OMG nie karmcie tego trolla. IGNORUJCIE, to ją wkurzy jeszcze bardziej.

Ważniejsze pytanie brzmi: [B]czy ktoś z Was miałby możliwość przewiezienia dużej ilości mięsa z Falenicy do Klembowa - najwcześniej w sobotę? [/B][/QUOTE]

[B][SIZE="3"]dzwoń w tej sprawie do Bajk21 tel. 501 980 665 lub tel. 664 821 160 [/SIZE][/B]
Od nocy nie ma prądu więc nie ma dostępu do netu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Na PW wysle Ci maila do Ziutki :) Ziutka mam nadzieje ze nie bedziesz na mnie zła :)[/QUOTE]
No coś Ty Martuś, dobrze, że czuwasz :) i czuwaj dalej jak coś :loveu:

Tylko prośba do malvy, proszę na maila : tekst, fotki, miasto na jakie ogłaszać, telefon i mail ( nie wybieram sama fotek z wątków, za długo mi się schodzi i w tym czasie szukania już moge klepnąć kilka portali psiakowi )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Kinia, Kastor wczoraj zakupil 170 kg odpadów miésnych. Mamy na fakturze nazwé tego zakladu co nam polecono. Ale to wychodzi po 2zl za kg, bo zaplacilismy 350zl. Wydawalo mi siéze Azyl ma po 1zl, moze kupilismy cos innego? No i kiedy oni to dostarczá? Na drugi dzien czy jak?[/QUOTE]
a rozmawialyscie z nimi? powolywalyscie sie na klembow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']a rozmawialyscie z nimi? powolywalyscie sie na klembow?[/QUOTE]
Oczywiście, taki podałam adres odbiorcy.
P. Celina już wie, że ma odebrać.

[B]Adres wysyłki kubraczka - mały marznie, a tam kubrak czeka.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...