Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='malizna78'].

Gagato, a dlaczego tam jest adres Lubań a potem Wolomin? Patrzyłam na mapę.To niemal dwa końce kraju. Jakieś 600km z Wołomina do Lubania. Nie rozumiem tej reklamy. I te uslugi detektywistyczne z azylem? Coś mnie chyb trafi. Detektyw nie nie zdążyl się zorientowac na co wywozone sa psy z Polski?

[/QUOTE] Firma została zarejestrowana na adres syna pana Leszka... Niewazne, czy psy pojada do Niemiec czy na księżyc,jestem przekonana, że oni nie zrezygnuja ze współpracy z fundacja Mrunio czy jakakolwiek inną fundacją, jesli tylko będą czuli szansę na zarobek , przy czym - fakt- nisko sie cenią.

A jesli chodzi o spacery - nie uwierze, w żadne spacery w żadnym schronie o ograniczonej powierzchni, jesli na wybiegach rosnie sobie trawa, a w Klembowie rosnie...I nikt nie jest w stanie wymusić na szefach Klembowa wypuszczenia zwierzaków z tych klatek, budokojców, skrzynek, piwnic etc, w których one siedza jak kanarki i sie samookaleczają. Stąd niechęć pani Celiny do robienia fot.
Taka jest prawda o Klembowie.

Link to comment
Share on other sites

Przyznam szczerze, ze powoli zaczynam tracic cierpliwosc i jestem niemile zaskoczona.
Po raz trzeci, a wlasciwie czwarty, pytam: czy dotarly pieniadze, okolo 500 zl (rownowartosc 125 euro) dla Klembowa na : 100 zl/25 e karme (tak sobie zyczyl ofiarodawca) i ok. 400 zl/100 euro na slome (idem dito)?
Zostaly wyslane 7 lutego na konto Fundacja Zwierzaki w potrzebie
IBAN: PL77144013870000000012567437
swift: NDEAPLP2

Pieniadze wyslane dzien pozniej do innych osob/fundacji juz dawno dotarly, a tu nie moge sie doprosic o informacje. Wyslalam w niedziele maila do Kini, cisza, tu pytalam juz 2 razy, cisza.
Jest mi glupio przed darczyncami (ktorzy zreszta zorganizowali wielka akcje poparcia w glosowaniu dla Klembowa) i sie codziennie dopytuja, czy kasa przyszla.
Domagam sie odpowiedzi. Wiem, ze wolontariuszki sa bardzo zajete, i bardzo szanuje ich prace, ale sprawy finansowe wymagaja absolutnego dogrania, mozna udzielic jakiejkolwiek informacji, a nie milczec.

(Jesli to ja cos przeoczylam, to odszczekam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia Pisarska']Kochani, mam nadzieję,że sama siebie zaskoczę i odpiszę w dobrym miejscu :D sprawa Pogorzelców wygląda tak: po "ataku medialnym" dziś nie kazano im opuścić hotelu. (cud!) Nie wiemy co będzie jutro...kilka rzeczy jest zalatwionych tak "na wszelki wypadek", jednak za punkt honoru postawiliśmy sobie, że rodziny zostają w komplecie.
Daliśmy artykuł na wykop. Jeśli do jutra godz 11 wykopie artykuł 200 wskoczymy na stronę główną, a wtedy może to przeczytać nawet 50.000 osób! Skomentuj, wykop, roześlij! [URL]http://www.wykop.pl/link/1042095/po-pozarach-w-wolominie-kaza-nam-pozbyc-sie-zwierzat/[/URL] Mam nadzieję, że się uda. Ci ludzie naprawdę są w kiepskim stanie. Potrzebne są (gdyby ktos chciał/mógł) zorganizować zbiórkę pasty do zębów, szampony, mydła. Ubrań już nie trzeba, bylo dużo zebranych :). Zabawki, książki - TAK. No to chyba wszystko...gdyby ktoś chciał do mnie nr tel proszę o PW.[/QUOTE]
Wczoraj ukazał się ciekawy komentarz.Jeśli jest tak jak pisze Mario,to rodziny ze zwierzakami mogą czuć sie bezpiecznie:
'' Nie dość , że dostaje pieniądze za nieszczęście jakie spotkało ludzi , to jeszcze stawia warunki. Pogorzelcy dostali u niej w Hotelu mieszkania zastępcze i za to ma płacone . W mieszkaniu zastępczym każdy ma prawo takie samo jak w każdym innym lokalu mieszkalnym. W momencie przekwalifikowania 80 pokoi na mieszkania dla pogorzelców przestaje obowiązywać regulamin hotelowy i Pani Anna Grączyńska dobrze o tym wie - jeżeli nie chce być pozwana za bezprawne działania , to lepiej niech zapcha sobie gębę " sianem " , jakie zgarnia za ludzkie nieszczęście.
Gońcie Państwo Pogorzelcy babsko z daleka od swoich mieszkań i nie zwracajcie uwagi na jej zaczepki , a jeżeli dalej będzie Wam dokuczała to wezwijcie Policję i oskarżcie babę o natarczywe zakłócanie spokoju - Trzymajcie się zdrowo razem z Waszymi pupilami. Teraz to Ona będzie się Was bała ....:))))))."
[URL]http://www.mmwarszawa.pl/402721/2012/2/12/po-pozarach-w-wolominie-kaza-nam-pozbyc-sie-zwierzat?category=spozaMiasta&page=5#article-comments[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Em_ napisz do dziewczyn z Fundacji bo to na ich konto wysłałaś pieniądze...

gagata nikt nie pisze że Klembów to raj na ziemi ale gdybyś była to byś wiedziała że tam gdzie biegają psy nie ma żadnej trawy, tylko piach i pełno psich kup, więc nie wmawiaj ludziom że psy siedzą tam latami nie wypuszczane... owszem rośnie trawa na jednej powierzchni, tam akurat psy biegają sporadycznie, Helmut ma tam zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Bona vel Zara dzisiaj była sterylizowana.
Pani doktor powiedziała, że Zara wygląda jak pies rasy Hovawart :)

A u Shili vel Zuzi wszystko oki. Dzisiaj będę rozmawiać z DS :)

EDIT: zapomniałam dopisać, że u Bony w brzuchu był śrut.... pewnie była przepędzana z miejsce na miejsce i komuś zaczęła przeszkadzać...

Edited by obraczus87
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']

gagata nikt nie pisze że Klembów to raj na ziemi ale gdybyś była to byś wiedziała że tam gdzie biegają psy nie ma żadnej trawy, tylko piach i pełno psich kup, więc nie wmawiaj ludziom że psy siedzą tam latami nie wypuszczane... owszem rośnie trawa na jednej powierzchni, tam akurat psy biegają sporadycznie, Helmut ma tam zdjęcia...[/QUOTE]Nie zamierzam sie spierać. Skoro tam bywasz i widujesz systematycznie biegajace psy to super, mniej bedzie depresji i powygryzanych łap czy ogonów. Mnie nigdy nie udało sie tam zobaczyc latajacych psów...pewnie żle trafialam.
Wolałabym jednak usłyszeć, że te kraty z wejść do bud sa pozdejmowane i że pani Celina nie zasłania juz szmatami "otworów strzelniczych"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Dlaczego na wejsciach do bud sa kraty? i co to sa otwory strzelnicze?[/QUOTE]
to sa tzw budokojce ,przejrzyj wątek ,ja też wklejalam tu te foty ...no tam po prostu tak jest ....ale moze teraz jest troche lepiej ,tylko kto zrobi fotki ,zeby zobaczyć ...
Czy ktos kontktował sie z wł tej zaginioej suni husky ,czy ja mam ich szukać ,chociaż nie mam tego ogłoszenia ?

Link to comment
Share on other sites

ja też nie zamierzam się spierać ale nie lubię jak ktoś pisze o czymś o czym nie ma pojęcia...

kasiek. po co ci jakieś zdjęcia? na stronie schronu są aktualne zdjęcia jak to wygląda, są budokojce i na dzień dzisiejszy, dysponując takim terenem one zostaną...

a kto miałby mieć dostęp do tego właściciela? ty szukałaś tej suni to nie miałaś z nimi kontaktu?

dobrze że u suniek wszystko ok, jakbyś miała zdjęcia to wstaw tutaj, chętnie popatrzę na szczęśliwe psiaki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_'][quote name='malvaaa']Em_ napisz do dziewczyn z Fundacji bo to na ich konto wysłałaś pieniądze...

To Kinia nie jest z Fundacji? Bo do niej wlasnie napisalam.
Pisze w takim razie maila podanego na ich stronie, oby to zadzialalo.
Dzieki.[/QUOTE]
Em...przepraszam...Buli zjadł mi kabel od netu. Na maila wysłanego przez ciebie dzis do fundacji dostałaś odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']ja też nie zamierzam się spierać ale nie lubię jak ktoś pisze o czymś o czym nie ma pojęcia...

kasiek. po co ci jakieś zdjęcia? na stronie schronu są aktualne zdjęcia jak to wygląda, są budokojce i na dzień dzisiejszy, dysponując takim terenem one zostaną...

a kto miałby mieć dostęp do tego właściciela? ty szukałaś tej suni to nie miałaś z nimi kontaktu?

dobrze że u suniek wszystko ok, jakbyś miała zdjęcia to wstaw tutaj, chętnie popatrzę na szczęśliwe psiaki :D[/QUOTE]
Szukałam suni jakiś czas temu ,nie zapisuje wszystkich ogłszeń ,gdzie szukam psów bo sporo tego jest
do wł ma kontakt Kiniak ,Husky -Adopcje ,ale teraz nie ma ich na wątku...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,tam naprawde nie da rady porozstawiac tych bud i zafundowac każdemu psu łańcuch? bo niech juz na metrowym łancuchu siedzą,byle z możliwością wyjścia z tego swojego metra kwadratowego budy. Metr łańcucha to metr przestrzeni więcej dla psa i szansa na wysikanie się poza buda wtedy, kiedy potrzebują. Zamykanie psów na stałe w tych skrzynko-budach to jest dopiero okrucieństwo wyższej formy. Nigdzie czegos takiego nie widziałam i sam pomysł - wpadlibyście na to,że można psu zakratowac wejscie do budy???
Niby dobrze, że każdy siedzi osobno, bo sie nie pozagryzają,ale niechby na te łańcuchy je pozapinali.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Poszukuje moich psów które zaginęły mi w sylwestra, teraz moga byc one juz wszędzie więc mam prosbę czy ktoś kto bywa w tym schronisku może sprawdzić czy może nie ma ich w tym schronisku. Oto link do ogłoszenia i tu sa też zdjęcia. Proszę o pomoc
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Ciagle-poszukujemy-2-suczek-moga-byc-one-juz-wszedzie-W0QQAdIdZ354498377[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Ustawionych notabene jeden na drugim, przynajmniej te, które stoja przy wejściu do biura.[/QUOTE]

Ale to nie znaczy, że skoro na paluchu siedzą w kontenerach , to i w Klembowie mogą...
Z tymi łańcuchami to dobry pomysł , zgadzam się z Brązową , że zamykanie psa w budzie to okrucieństwo , gdzie lezy na swoich sikach i kupie...
Jestem pod wrażeniem jak ślepo wierzycie w te spacery itp, myslę, że zostało tu już pokazane na tyle dużo aby przestać klepać prowadzących schron po plecach i mówić ...o jacy wy biedni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ale to nie znaczy, że skoro na paluchu siedzą w kontenerach , to i w Klembowie mogą...
[/QUOTE]

Nie to wcale miałam na myśli.
Klembów to przytulisko, a Paluch to ogromny moloch, który dostaje masę pieniędzy, a warunki są daleko odbiegające od normalności.
Zresztą po co w ogóle te gadki są, skoro wszyscy wiemy, że te budokojce nie są fajne. No nie są, tylko pytanie, jak na tak małym terenie, i za czyje pieniądze postawić te budy, bo to jest raczej fizycznie niemozliwe.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jak jest ciezko przeprowadzic sprawe utworzenia kojcow dla psow to stworzcie strone, tylko samych psow do adopcji ,gdzie sa tylko zdjecia psow z opisami wg schematu bez zadnych komentarzy ,gdyz one i tak nic nie zmienia ,a tylko zaszkodza tym biedakom.
Utworzyc dzial tylko dla psow poszukajacych nowach opiekunow z dobrymi opisami i reklama tych istot w gazetach ,telewizji itp.Walka z ludzmi nie przynosi nigdy dobrych wynikow.Cierpia tylko zwierzeta ,a nie o to ponoc milosnikom chodzi,prawda?
Z tych klatek psy musza psy wyjsc,a wyjda jak znajda nowych opiekunow.Poza tym bierze sie przyklady od lepszych ,a nie zaslania sie gorszymi ,mam na mysli schronisko na Paluchu.Czemu na ten stan wolontariuszki i pracownicy i wladze tego schroniska na Paluchu pozwalaja?moze sie tez zaslaniaja Klembowskim schroniskiem?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='betinka24']Witam
Poszukuje moich psów które zaginęły mi w sylwestra, teraz moga byc one juz wszędzie więc mam prosbę czy ktoś kto bywa w tym schronisku może sprawdzić czy może nie ma ich w tym schronisku. Oto link do ogłoszenia i tu sa też zdjęcia. Proszę o pomoc
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Ciagle-poszukujemy-2-suczek-moga-byc-one-juz-wszedzie-W0QQAdIdZ354498377[/URL][/QUOTE]

Betinko najlepiej będzie jak sama pojedziesz do Klembowa albo przynajmiej wyślesz im zdjęcia.
[COLOR=#0000ff][B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/COLOR]
[EMAIL="[email protected]"][B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#000080][email protected][/COLOR][/B][/FONT][/B][/EMAIL]

A byłaś w schronie w Chrycynnym lub na Paluchu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Weź się zastanów mocno co piszesz.
Co to znaczy, że "wolontariuszki na ten stan pozwalają?"
A co, za własne pieniądze i na własnym grzbiecie te budy dowiozą?!!
I znowu się za oskarżenia bierzesz, chociaż guzik wiesz o Klembowie, bo nigdy tam nie byłaś?[/QUOTE]
widze ,ze zle noc przespalas ,czytaj ze zrozumieniem.
A poza tym co takiego jakbys bude przewoiozla za swoje pieniadze , a o ile jest buda lekka mozna i na swoim grzbiecie przeniesc,korona z glowy nikomu nie spadnie.worek karmy tez 15kg wazy ,a sie nosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...