Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='yunona']Jest fajny, naprostujemy go. I na pewno go nie skrzywdzę. Czeka tu na niego cała armia rąk do myziania. A zresztą, powiem - co to za pies co na drugiego nie ujada.

kAZDE WYTLUMACZENIE JEST DOBRE:diabloti::diabloti::razz::razz:
aLE TYLKO TO CENIC,,,,,CZYLI HARRY BEDZIE NAPROSTOWANY ,JAK NA JAMNIKA PRZYSTALO!!!:multi:
OBY ZBYT DLUGO NIE PROTESTOWAL I NIE WYMADRZAL SIE:razz:

Link to comment
Share on other sites

Yunona a skąd jedziecie? Z Warszawy?
Ja pilnie szukam transportu Warszawa-Gdańsk dla Łatka z tego wątku.
Proszę daj znać czy moglibyście go zabrać.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomoc-mu-czy-dac-sobie-spokoj-ma-dom-potrzebny-transport-wawa-gdansk-okolice-121384/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wyjazd opóźni się o 1 dzień. Wyjeżdżamy w czwartek na 100% i będziemy w Sopocie o 11-12.00 w południe. Jutro zawiadomię kierownictwo, że nie środa a czwartek.
Betbet i Brązi w miarę możliwości proszę o obecność.

Jeśli chodzi o zabranie Łatka to jest zgoda , ale musimy dograć pewne sprawy, ale napiszę na pw.
Trzymajcie cioteczki kciuki. Ja już mam raise fiber.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']niestety, wziełam sobie wolne na środę, a czwartek mam całkowicie zawalony (uczelnia, radio, interwencja)

yunona odsyłam Ci zatem kasiorkę, bo nie ebde mogla prywatnie przekazać:( i nie poznam ani Ciebie ani Harrego:([/quote]

Sorry, że tak wyszło, decyzja o wyjeździe nie była 100%. A czy swoim urokiem osobistym :eviltong: nie mogłabyś odkręcić sprawy? Należy spróbować a nuż się uda :modla:. Spróbuj jutro wyczuć szefa i powiedzieć, że plany środowe wzięły w łeb i aktualne są w czwartek , że to nagle itp. :placz:. Jakiś duży dekolcik no wiesz......:diabloti: , chyba że to szefowa to już nie wiem. Ale
nie poddawaj się ! A jeśli nici z tego to co z obróżka czerwoną (talizmanem) dla Harrego? Kobito zrób cÓś !!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, Harry już wykąpany po ogromnych wrażeniach i przeżyciach w domku. Wykąpany zapoznał sie z Ferką, niestety nie było idealnie, ale już się tolerują. On po prostu jest dzisiaj mocno zakręcony (ja też:eviltong:). Leży na kanapie koło Michała i systematycznie pogryza nowy kocyk. Jest bardzo nerwowy , w pociągu minęla godzina zanim się uspokoił (cały czas go myziałam i rozmawiałam), w międzyczasie wyżarł dwie dziury w swoim nowym kocyku i przegryzł smycz . Jakoś udało mi się ją związać na szczęście tylko taśmę a nie linkę. Widzę , że kostkę którą dostał Harry gryzie Ferka a kostkę Ferki pogryza Harry. Co będzie w nocy? Zobaczymy.
Michała natychmiast zaakceptował, na Ferkę trochę warczał ona mu nawzajem, ale do GRYZIENIA nie doszło, ani mnie ani nikogo. Kąpanie przebiegło wsoaniale, chciał wyskoczć z wanny, ale mu powiedziałam , że jest piękny i wszystkie panny będą za nim szaleć. Na wstępie zwiedził dom, upodobał sobie Michała pokój,ale co dalej zobaczymy. Powiem szczerze , że myślałam że będzie gorzej. Jak dojdzie chłopak do siebie i
przyzwyczai się do Ferki będzie ideał. Wie , które są jego miseczki jest bardzo mądrutki. Ale chudziaczek z niego straszny same kostki i skórka.
Ferka przy nim, mimo że schudła wygląda jak niezła parówka. Jest bardzo skoczny, chciał mi zabrać kanapkę. Piszę chaotycznie ale coś tam wyrwiecie. Ten piesek pomimo środków uspokajających jest tak żywotny
że nie chce się wierzyć. Ale u niego to nerwy. Naprawdę jest okropnie znerwicowany. Jak byłam w toalecie z nim bo w końcu ja też musiałam to
na odgłosy wody, wyrzutu z sedesu resztek widać było, że okropnie nerwowo reagował. Zdjęcia te które mam to jutro wyślę mailem do Brązi to wklei do wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...