Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dzidtka_Gl'][B]gorzej niż w Budapeszcie ( Ci co byli wiedzą co mam na myśli )[/B] nie będzie , byłam na Europejskiej w Bratysławie i było w skali do 5 na 4 z + ,
więc luuuuuzik :evil_lol:[/quote]
tylko się zgodzić z przedmówcą :razz:
a jak z tymi zmianami klas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']A do kiedy można wycofać zgłoszenie???[/quote]

Zgłoszenie można wycofać do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń i pobierana jest za to opłata 5e.

My już też jesteśmy zgłoszeni :eviltong: do zobaczenia wszystkim :multi:

[U][I]czy ktoś się orientuje, bo ja nigdzie znaleźć nie mogę jak zabookować parking?[/I][/U]?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka23']Zgłoszenie można wycofać do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń i pobierana jest za to opłata 5e.

My już też jesteśmy zgłoszeni :eviltong: do zobaczenia wszystkim :multi:

[U][I]czy ktoś się orientuje, bo ja nigdzie znaleźć nie mogę jak zabookować parking?[/I][/U]?[/quote]

[url=http://worlddogshow2009.com]worlddogshow2009[/url]


powyższy link jest do rejestracji w ichniejszym systemie. Należy wypełnić pola, później przysyłają potwierdzenie rejestracji mailem.

Po kliknięciu na link w mailu, który potwierdza rejestrację, logujecie się w systemie i tam jest informacja o parkingu. Wybieracie sektor, ilość miejsc i otrzymujecie informację o wysokości opłaty i koncie.
Po tej operacji przychodzi informacja o rezerwacji miejsca parkingowego.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Bo My wysłaliśmy zgłoszenie pocztą. Czyli jeszcze raz trzeba się rejestrować elektronicznie? W sensie czy od nowa zgłoszenie psa przy tym się odbywa?

Edit:
Już widzę - nie trzeba rejestrować psa ponownie :eviltong:

A który sektor jest najbliżej wejścia? :lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']No własnie- jak zarezerwować ten parking i jakiej wysokosci to jest oplata? (bo rozumiem że osobowe samochody tez muszą wczesniej wykupic?)[/quote]

Wszystkie kroki tak jak opisała quadrupedium.
Samochody osobowe 10e za każdy dzień wystawy osobno.

Link to comment
Share on other sites

My też jeszcze nie zgłoszeni, ale drugi termin trwa jeszcze 3 tygodnie - mamy czas :cool3:

Niestety co do noclegów nadal nic nie mamy :-( Ponawiam więc pytanie...

[SIZE=3]Bardzo proszę o namiary na nocleg w którym są jeszcze wolne miejsca :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka23']Ok. Bo My wysłaliśmy zgłoszenie pocztą. Czyli jeszcze raz trzeba się rejestrować elektronicznie? W sensie czy od nowa zgłoszenie psa przy tym się odbywa?

Edit:
Już widzę - nie trzeba rejestrować psa ponownie :eviltong:

A który sektor jest najbliżej wejścia? :lol::cool3:[/quote]

Moje Zgoszenie wyslalam tez Poczta w polowie Lutego.Przed paroma dniami zapytalam sie przez maila,czy moj pies jest w ogule zajerestrowany.I dzisiaj przyszla odpowiedz,ze moje Zgloszenie nie doszlo,tylko moja wplata.:placz:
Zapytajcie sie tez,czy wasze Zgloszenia doszly-im krocej do Wystawy,tym wiekszy chaos tam bedzie.

Magi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magi']Moje Zgoszenie wyslalam tez Poczta w polowie Lutego.Przed paroma dniami zapytalam sie przez maila,czy moj pies jest w ogule zajerestrowany.I dzisiaj przyszla odpowiedz,ze moje Zgloszenie nie doszlo,tylko moja wplata.:placz:
Zapytajcie sie tez,czy wasze Zgloszenia doszly-im krocej do Wystawy,tym wiekszy chaos tam bedzie.

Magi[/quote]

na jaki mail pisałas
??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']na jaki mail pisałas
??[/quote]

Napisalam na wszystkie adressy na Stronie z Wystawy:evil_lol:,
a z tego Adressu otrzymalam po paru dniach odpowiedz

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Tam tez wyslalam przez mail ponownie dowod Wplaty ,zameldowanie i Kopie pedigree.Bardzo mila pani odpowiedziala,ze teraz juz jestem zameldowana.
magi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Light of Shin-Ra']Czy może mnie ktoś oświecić jak mam za ten parking zapłacić. Zarezerwowałam tak jak było wcześniej napisane ale czy mam teraz robić przelew na te 10 euro czy zapłacę na miejscu.

A jak przelew to pewnie potwierdzenie trzeba będzie ze sobą zabrać?[/quote]

Zapłacić można przelewem, bądź kartą. Pewnie lepiej dla świętego spokoju potwierdzenie wpłaty wziąć. A skoro tyle zamieszania z rejestracją samego psa, to z parkingiem pewnie też będą kłopoty :cool1:


[quote name='rodzice']słuchajcie gdzie mozna znależc rozpiske jakie rasy wchodza w danym dniu wystawy ? Nastawiłam sie ze w niedzielę wchodze z tt ale teraz nigdzie nie moge znależc potwierdzenia ze faktycznie . Kiedy wiec oceniane sa ozdobki ?[/quote]

Proszę rozpiska:
czwartek:
- Gr 1: Sheepdogs and Cattle Dogs
- Gr 4: Dachshunds
- Gr 5: Spitz and Primitive types

piątek:
- Gr 3: Terriers
- Gr. 6: Scenthhounds and Related breeds
- Gr 10 : Sighthounds

sobota:
- Gr 2 (czyli my ;) ) : Pinscher and Schnauzer - Molossoid breeds, Swiis Mountain and Cattle dogs

niedziela:
- Gr 7: Pointing dogs
- Gr 8: Retrievers, Flushing dogs, Water dogs
- Gr. 9: Companion and Toy dogs

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magi']Napisalam na wszystkie adressy na Stronie z Wystawy:evil_lol:,
a z tego Adressu otrzymalam po paru dniach odpowiedz

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Tam tez wyslalam przez mail ponownie dowod Wplaty ,zameldowanie i Kopie pedigree.Bardzo mila pani odpowiedziala,ze teraz juz jestem zameldowana.
magi[/quote]
Ja wysłałam zapytanie na adres:
[email][email protected][/email]
Napisali w broszurce informacyjnej, że ten adres nie jest dla zgłoszeń, lecz tylko do informacji.

Ale jak w przyszłym tygodnie nie dostanę odpowiedzi, to wyślę ja wszystkie podane. co się będę przejmowała...

[email][email protected][/email]
[email][email protected][/email]
[email][email protected][/email]
[email][email protected][/email]
[email][email protected][/email]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...