Jump to content
Dogomania

Madziorka

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Madziorka

 • Rank
  Advanced Member
 1. Ponawiam pytanie. Czy kogoś oceniała ta sędzina? Na co zwraca uwagę?
 2. Na co zwraca uwagę? Jak sędziuje? Woli mocne psy, czy drobniejsze?
 3. Czy ktoś się orientuje jaka jest cena szczepionki na herpes?
 4. No to i ja się pochwale:) . Przywiozłyśmy dwa CAC-e i dwie CACIB res.
 5. [quote name='Asiaczek']Ja mam tylko potwierdzenie mailowe... Pzdr.[/QUOTE] do mnie potwierdzenie listowne doszło w zeszłym tygodniu.
 6. Właśnie dzwoniłam do oddziału , niestety prawdopodobnie spisu wystawców nie będzie:(. Mają jakieś problemy z aktualizacją strony i w ogóle ze spisem.
 7. [quote name='AnkaW']ale wykazu wystawców nie dali :shake:[/QUOTE] Bez komentarza. Zerknij na Bydgoszcz nie dość że ma dwie wystawy w jednym dniu to na stronie oddziału podali wykaz psów wraz z klasami i jeszcze dodatkowo plan sędziowania.
 8. [quote name='agnethka']jeszcze plan sędziowania poproszę i będzie cacy ;)[/QUOTE] dokładnie tak, bo ten spis dla wystawców nie wiele mówi:shake:
 9. [quote name='Aziza']Od razu tzn kiedy? : gdy zostanie zamknięty formularz internetowy czy też dzień po terminie zgłoszeń? Może nie wszyscy wiedząc ale masa ludzi wysyła zgłoszenia pocztą, która pracuje tak czy inaczej: raz list idzie dzień a raz tydzień w Polsce, a z zagranicy... I co w sytuacji gdy list przychodzi tydzień po zamknięciu zgłoszeń, a data na stemplu to tydzień przed zamknięciem zgłoszeń? Dopiero wtedy dopisanie kogoś do już opublikowanej listy byłoby komentowane... [/QUOTE] Wystarczyłoby żeby termin nadsłynia zgłoszeń listownych był zamknięty tydzień- dwa wcześniej niż formularzem elektronicznnym. Wiem że oddziały nie mają obowiązku podawania stawki ale myślę że powinno się to zmienić. Trzeba ten problem poruszyć w końcu to my wystawcy płacimy za wystawy i nasze zdanie też powinno się liczyć.
 10. [quote name='Yanni']Pełne poparcie z mojej strony .Wiem ,że w Olomuńcu latali z napisanymi numerami startowymi długopisem na 5 min przed wejsciem na ring .Oczywiście wszyscy oni wygrali !. Stawka powinna byc podana w jak najszybszym terminie i powina być święta ![/QUOTE] Dokładnie tak. Ja też jestem za tym. Do czego to podobne żeby niektórzy mogli wcześniej wiedzieć jaką mają stawkę a reszta nie!. Koniec z dobrymi duszkami. Stawka odrazu po zamknięciu powinna być znana dla wszystkich.
 11. ja też zajrzałam na stronę oddziału Bydgoskiego i nic tam nie widzę???
 12. ja też poproszę o informacje od dobrego duszka :) (chodzi o stawkę rottweilerów) :)
 13. ja też poproszę o informacje od dobrego duszka (chodzi o stawkę rottweilerów) :)
 14. Kiedy można się spodziewać spisu wystawców:)?
 15. Na co zwraca uwagę? jak sędziuje ? woli mocne czy drobniejsze psy?
×
×
 • Create New...