Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona1984']czy moze mi ktoś pomoc tym zgłoszeniem on line :mad::mad::mad::mad:

nie kumam o co kamam[/quote]
Formularz on-line chyba wogóle nie działa.
Ja nie mogłam wysłać on-line i dlatego grzecznie podreptałam na pocztę i nadałam przesyłkę listem priorytetowym. I po sprawie:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryjkomanka']na stronie pojawil sie system zglaszania online, ale pojawilo sie tez info o stoisku wds w Katowicach na wystawie, wiec chyba wybierzemy 2 forme zgloszenia...[/quote]

ufff a ja sie chce dowiedziec czy bede mogla zaplacic gotowka u nich na stoisku? Bo nie wiem jak sie szykowac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ufff a ja sie chce dowiedziec czy bede mogla zaplacic gotowka u nich na stoisku? Bo nie wiem jak sie szykowac...[/quote]
cytuje:[B]''Szanowni Wystawcy!
W dniach 20-22 marca b.r. w trakcie Międzynarodowej Wystawy Psów w Katowicach
(kwalifikacje Crufts 2010) będzie czynne stoisko promocyjne Światowej Wystawy Psów
Rasowych 2009. Wystawcy będą mogli na stoisku oddać formularz zgłoszeniowy i na
miejscu zapłacić za zgłoszenie gotówką lub kartą kredytową.
Zapraszamy!''[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Coyote Ugly FCI']mam pytanie czy dostał ktoś potwierdzenie jakies ze pies przyjety

wysłałam poczta zgłoszenie w lutym i cisza , pisze maile i tez cisza :mad:[/quote]
mnie odpisali jakiś czas temu, że dadzą znać po 20 marca jednak nie robią tego pomimo monitów

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie dostałam odpowiedzi na mojego maila, choc pieniądze i zgłoszenie wysłałam w lutym. W Katowicach pytałam na tym stoisku i pani powiedziala, że mają teraz multum zgłoszeń i muszą przez nie przebrnąc i że na pewno odpiszą...ciekawe tylko kiedy...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dla zainteresowanych miejscem parkingowym na terenie wystawy:

[FONT=Verdana]"Due to capacity reasons the parking is only guaranteed for exhibitors who book and pay their parking lot in advance. There is a special parking sector for caravans (sector D). Buses are not allowed to park at the exhibition grounds, neither at adjacent areas. Buses will be given entrance for 20 minutes after paying 200 euro deposit. During this period exhibitors must unload their stuff and the bus must leave the premises immediately. To insure smooth traffic we ask all exhibitors to observe instruction of the traffic police and guidelines they receive with the acceptation confirmation. Attention: Parking lots on sale only till the capacity is completely sold out"[/FONT]

"Z powodu ograniczonej pojemności parking jest zagwarantowany tylko dla tych wystawców, którzy wcześniej zarezerwują i uiszczą opłatę parkingową. Istnieje specjalny sektor z miejscami parkingowymi dla vanów/busików (sektor D). Autobusy/autokary są nieuprawnione do parkowania na terenie wystawy, ani też w pobliskiej okolicy. Autobusom/autokarom będzie udzielana możliwość wjazdu na 20 minut po wpłaceniu depozytu wysokości 200 EUR. W trakcie tego okresu wystawcy muszą rozładować swoje bagaże po czym autobus musi opuścić miejsce natychmiast. Aby zapewnić spokojny ruch prosimy wszystkich wystawców o podporządkowanie się instrukcjom policji oraz wskazówkom otrzymanym na potwierdzeniach przyjęcia na wystawę. Uwaga: Sprzedaż miejsc parkingowych będzie prowadzona aż do wyczerpania."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...