Jump to content
Dogomania

Kacperek-chcieli wypalić oczy;ślepy bez ząbków..zyskał dom i umarł w spokoju[*]


tifet

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy...Kacpruś czuje się dobrze..choć cosik ostatnio popsikuje...mam nadzieję,że przejdzie. Był dziś mega szczęśliwy..gdy wycierałam go po spacerze ręcznikiem, bo na dworze lało...Pierwszy raz usłyszałam szczekanie Malucha!, ale szczekał tylko przez sen. Poza tym przyszła do mnie koleżanka z psem (samcem) i Kacper dzielnie mnie przed nim bronił--> powarkiwał ostro :) Psina też ogłupiał na punkcie żółtego sera :)
Pozdrawiamy i wkrótce znów wrzucimy fotki, ale chciałabym takie plenerowe, a na dworze póki co leje.
:)

Link to comment
Share on other sites

oj, widzę,że jakieś widoki na nowy domek się pojawiły...super...3mam mocno kciuki...taki PSIAK zasługuje na najwspanialszy dom na świecie!!!

Pozwolę sobie na małą dygresję...jestem kompletnie rozbita, wczoraj uśpili nam kota...ponad 11 lat temu go przygarnęłam(pojawił się nie wiadomo skąd na naszej klatce schodowej-zadbany, wykastrowany)...miał wtedy ok.2,5 roku...Nie mieszkałam z Zuzikiem od ponad 4 lat, więc nie sądziłam, że tak masakrycznie będę przeżywała jego śmierć...właściwie to bylo nasze pierwsze "długodystansowe" stworzonko,więc nie wiedziałam jak to jest. Czuję się jakby zniknął jakiś dobry rodzinny duch, coś pewnego, stałego. Rzeczywiście on bardziej miał nas niż my Jego...To był taki kot arystokrata...sami zobaczcie - zawsze w białej koszuli :)
Żegnaj Zuzinku!, do zobaczenia...[']

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6549/zuzikey2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']zywiscie ,ze dla Kacperka sparwdzimy domek ,prosze o namiary na pw.Czy dobrze zrozumialam ,domek trzeba sparwdzic po swietach?:loveu:[/quote]

Potwierdzam potrzebę sprawdzenia domku dla Kacperka :cool3: zaraz puszczę Ci pw z danymi Rodzinki lubiącej Kacprowe wdzięki...

Link to comment
Share on other sites

witam was ,powiem szczerze ,ze odkad zobaczylam Kacperkowy watek jestem zaangazowana osobiscie ,poniewaz ten piesek bardzo mi przypomina mojego pierwszego Dżekusia ,a podobny tez jest do Aguska.
Jestem juz po rozmowie z pania Dorota.Umowilismy sie wstepnie na 29-30 grudnia poniewaz pani Dorota to odpowiedzilana osoba i chce zeby przy wizycie byl rowniez mąż ,ktory wraca do domu na świeta.
bardzo dlugo rozmawialismy i czuje że to jest wspanialy domek.Panstwo mieszkaja tez w luksusowej dzielnicy (znam to osiedle ,zreszta okazalo sie że jeżdza z chomiczkiem do tego samego weta co ja z psami, tak że Kacperek mialby super opieke weterynaryjna);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']witam was ,powiem szczerze ,ze odkad zobaczylam Kacperkowy watek jestem zaangazowana osobiscie ,poniewaz ten piesek bardzo mi przypomina mojego pierwszego Dżekusia ,a podobny tez jest do Aguska.
Jestem juz po rozmowie z pania Dorota.Umowilismy sie wstepnie na 29-30 grudnia poniewaz pani Dorota to odpowiedzilana osoba i chce zeby przy wizycie byl rowniez mąż ,ktory wraca do domu na świeta.
bardzo dlugo rozmawialismy i czuje że to jest wspanialy domek.Panstwo mieszkaja tez w luksusowej dzielnicy (znam to osiedle ,zreszta okazalo sie że jeżdza z chomiczkiem do tego samego weta co ja z psami, tak że Kacperek mialby super opieke weterynaryjna);)[/quote]

Rozmawiam z tą Panią od dawien dawna :cool3: i mogę potwierdzić że to niesamowita rodzinka:razz:

Link to comment
Share on other sites

o rrraany to on w DT grzeje doopeczkę??:crazyeye: nasz niepozorny Kacprek ze skrzynki .. Ale dostał futerka na zimę, nonono..

ZU a jakie miał wyniki krwi Kacperek- chodzik o poziom mocznika i kreatyniny..Bardzo podwyzszone??może chłopak poprostu zdązył sie zestresować przy pobieraniu krwiii i dlatego mu podskoczyły..czasem tak bywa..mam nadzieję,ze tak jestw tym przypadku.. i przy nastepnym badaniu bedą już prawidłowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...