Jump to content
Dogomania

Grennies,Cesar


Pomarancza

Recommended Posts

Co myślicie o kostce(jeśli można to tak nazwać) Grennies?Próbował ktoś na swoim psiaku?Jaka jest tego przystępna cena i czy ma warotści?Wzięłam w sklepie ulotkę,jednak nie mogę sobie tego zobrazować :p.
I druga sprawa-"galaretki" Cesar,na ulotkach wyglądają smakowicie i pożywnie,ale jak to z nimi jest naprawdę?Z tą firmą spotkałam się tylko kilka razy,ale może jest zbyt przereklamowana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pomarancza']Co myślicie o kostce(jeśli można to tak nazwać) Grennies?Próbował ktoś na swoim psiaku?Jaka jest tego przystępna cena i czy ma warotści?Wzięłam w sklepie ulotkę,jednak nie mogę sobie tego zobrazować :p.
I druga sprawa-"galaretki" Cesar,na ulotkach wyglądają smakowicie i pożywnie,ale jak to z nimi jest naprawdę?Z tą firmą spotkałam się tylko kilka razy,ale może jest zbyt przereklamowana?[/quote]
kostki greenies ja dla mnie żadna rewelacja;) owszem- skutecznie, ale za taką cenę można kupić więcej podobnych produktów:cool1:

te galaretki to jedno wielkie gie : P mój gram miał po tym rozwolnienie i wymiotował- a wrażliwcem nie jest:cool1: podobno galaretki w tych plastikowych opakowaniach szkodzą, a w tych metalowych puszeczkach(mniejsze) już nie:razz: nie sprawdzałam tylko składu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Greenies nie próbowaliśmy, jest na rynku masa różnych innych gryzaków i nie widzę potrzeby kupowania tych, które są najdroższe a ponoć wcale nie takie super...

A Bzik Cesara lubi, zjada z prędkością światła i nic sbsolutnie mu po nich nie jest - a jest dość wrażliwy (teraz już nie bardzo ale jak był młodszy to cokolwiek niefajnego dostał od razu ży... dalej niż widział :evil_lol: i druga strona też protestowała). Może to po prostu zależy od osobnika. ;)

Link to comment
Share on other sites

Grennies w życiu nie kupie tego psu. Wiele psów straciło przez nie życie. Psy najczęściej nie gryzą całej kostki, tylko połykają z małych kawałkach. W takich przypadkach pies choruje i trzeba wykonać szybko operacje u weterynarza. Jeśli ktoś chce zobaczyć "efekty" używania Greenies to wpiście sobie tą nazwę w Google, znajdują się tam zdjęcia.
Ja bym nie ryzykowała.

Link to comment
Share on other sites

ja dawalam regularnie greenisy swoim psom jak rozprowadzala je eukanuba, potem znikly z naszego rynku :roll: moglam je dostac tylko w austrii
teraz w polsce ich dystrybucja zajmuje sie chyba pedigree ale jeszcze nie widzialam w sklepach

moje psy je uwielbialy - to byly ich ulubione smakolyki, ale trzeba dobrze rozmiar do psa dopasowac

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Moja suka waży 35 kg więc greenisy dla niej wychodzą dość drogo. Na moje szczęście nie jada greenisów- podchodzi do nich bardziej niż obojętnie.

Do czyszczenia ząbków zamawiamy ciasteczka zbożowe, których nie jestem w stanie złamać w dłoniach- a koszt jednego wychodzi ok. 1 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym jednak z greenies nie ryzykowała, jak już wspominała Aneta, są szkodliwe.

Przed zjedzeniem:
[url=http://img369.imageshack.us/my.php?image=greeniesgx6.jpg]ImageShack - Image Hosting :: greeniesgx6.jpg[/url]

po zjedzeniu:
[url=http://improvehomelife.com/greenies.html]Greenies[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

sprawa dobra- pomaga zwalczać odkładanie się kamienia a systematyczna działa cuda...niestety u mnie nie sprawdza się - psy się wyrywają, nie jestem w stanie zrobić tego dokładnie a szczotki są dla moich za twarde i kaleczą dziąsła / a już 3 albo 4 rodzaje próbowaliśmy/...

jeśli jednak jesteś w stanie to robić / tzn.poradzisz sobie z psem/ to bardzo polecam:lol:

i najlepiej uczyć od małego- ja byłam za mało konsekwentna to teraz mam:oops: może z shih teraz mi się uda...chociaż ona mimo 3 miesięcy już na szczotę i zabiegi pielęgnacyjne jest bardzo na nie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']

Do czyszczenia ząbków zamawiamy ciasteczka zbożowe, których nie jestem w stanie złamać w dłoniach- a koszt jednego wychodzi ok. 1 zł.[/quote]

A możesz zdradzić nazwe tych ciasteczek? (która firma je produkuje?) Poszukuje właśnie jakiś twardych ciastek dla mojej boxi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...