Jump to content
Dogomania

Sunia z URWANĄ ŁAPĄ ze szczeniakami koczuje w lesie - HELP! KASA NA HOTEL!


Linssi

Recommended Posts

[quote name='andzia69']Kasiu - Erka napisała post wyżej - akcja wstrzymana do poniedziałku przez te baby:angryy: a sunia jest spora, wielkosci onka[/quote]


wiem, wiem. Myślałam tylko, że może wiadomo jaka sunia jest.

A co to za baby? chodzi o Karmicielki? robią jakieś trudności?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia_r']wiem, wiem. Myślałam tylko, że może wiadomo jaka sunia jest.

A co to za baby? chodzi o Karmicielki? robią jakieś trudności?[/quote]


tak -robią problemy, bo Erka im powiedziała, ze muszą sie do hotelu dołożyć - a one jak znam życie do tego to ostatnie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']tak -robią problemy, bo Erka im powiedziała, ze muszą sie do hotelu dołożyć - a one jak znam życie do tego to ostatnie:shake:[/quote]


Ale psu chyba pomóc zechcą? Zwłaszcza, że sunia gania z urwaną łapką :roll:
Kurcze, jak mój paln wypali, to babska będą musiały chodzić jak w zegarku ;). Muszę się dowiedzieć jak najwięcej szczegółów o sunieczce. I dobrze by było, gdzyby ktoś z nią popracował. Chodzi mi o chodzenie na smyczy :roll:, w ogóle przyzwyczajenie do człowieka...

Link to comment
Share on other sites

Kasia_r z tym popracowaniem na psami mogą być problemy. Jeżeli trafią do kogoś do kojca, to nie wiem, czy to będzie realne, jeżeli to hotelu, to on też jest za Kielcami i nie będzie mial kto tam jechać, bo mamy na głowie dużo swoich psów.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki p. Bożenie, która wzruszył los trzyłapki i jej maluchow i ogłasza ja w internecie, zglosiła się osoba, która chce pomoc suni.
To meil tej osoby [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "[COLOR=#22364f][FONT=Tahoma][B][SIZE=2]Witam,[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#22364f][FONT=Tahoma][B][SIZE=2]to straszne co przeczytalam :-( i chcialabym pomoc... czy sunia i male sa nadal w lesie ? czy istnieje mozliwosc ze dostane zdjecia i opis pieskow ? pomagam polski zwierzeta i nawet 01.11 organizuje transport zwierzaczkow, jakie jada do niemieckich rodzin. [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#22364f][FONT=Tahoma][B][SIZE=2]Prosze mi opisac pieski moze beda mogly pojechac 01.11 do mnie [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#22364f][FONT=Tahoma][B][SIZE=2]Pozdrawiam"[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#22364f][FONT=Tahoma][B][SIZE=2][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#22364f][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black]Brzmi sensownie i może byc szansa dla suni? Erko odpisz proszę;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Kasiu r- czy to ty jestes Kasią lopes z forum miau?:p[/quote]


Nie :shake: ale chętnie bym się dowiedziała czegoś o tym transporcie.
Ja planowałam żeby przynajmniej sunię wysłać do Niemiec do mojej znajomej ale nie chciałambym zapeszać. Dlatego chciałam wiedzieć, jaka sunia jest, tzn dzika czy podchodzi do ludzi itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r']Nie :shake: ale chętnie bym się dowiedziała czegoś o tym transporcie.
Ja planowałam żeby przynajmniej sunię wysłać do Niemiec do mojej znajomej ale nie chciałambym zapeszać. Dlatego chciałam wiedzieć, jaka sunia jest, tzn dzika czy podchodzi do ludzi itd.[/quote]


szkoda...myślałam, ze to ty jestes...

a co do reszty to wiemy tyle co wstawiła Kika

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj próbowałam się dodzwonić do pani, która karmi sunię pod szpitalem, ale jej nie zastałam, a od córki za wiele się nie dowiedziałam.

Jutro dopiero będę coś wiedziała, ale chyba jeszcze ta sunia nie złapana. Nie wiem na co czekają , niby miały mieć jakiś kojec na przechowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a co do reszty to wiemy tyle co wstawiła Kika[/quote]
Ja dziewczyny też nie wiem wiecej:crazyeye: Bo na ogłoszenie o trzyłapce odpowiedziała p. Bożena, że szkoda jej suni i jakinaczej może pomóc, gdyż nie ma możliwości zabrania jej do siebie. Poprosiłam ja by pomogła w ogłoszeniach suni i jej małych, oraz rozpusciła pocztę pantoflaną. I na jedno z jej ogłoszenie odpowiedziała pani, którego meila wkleiłam wyżej.
Przekierowałam kobiete do Erki i tyle.
Troszkę się obawiam tych adopcji zagranicznych, ale chciałabym by suni się udało:roll: Bede się cieszyć, jak okaże się że jest OK;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Ja dziewczyny też nie wiem wiecej:crazyeye: Bo na ogłoszenie o trzyłapce odpowiedziała p. Bożena, że szkoda jej suni i jakinaczej może pomóc, gdyż nie ma możliwości zabrania jej do siebie. Poprosiłam ja by pomogła w ogłoszeniach suni i jej małych, oraz rozpusciła pocztę pantoflaną. I na jedno z jej ogłoszenie odpowiedziała pani, którego meila wkleiłam wyżej.
Przekierowałam kobiete do Erki i tyle.
Troszkę się obawiam tych adopcji zagranicznych, ale chciałabym by suni się udało:roll: Bede się cieszyć, jak okaże się że jest OK;)[/quote]

Proszę dowiedzcie się o tej Pani czegoś więcej (może nr tel...). Rozmawiałam wczoraj ze swoją (sprawdzoną) znajomą z Niemiec. Będzie chciała nawiązać kontakt z tą Panią z ogłoszenia, żeby ewentualnie połączyć siły. Im by było łatwiej, a z takiej współpracy skorzystałyby psy przede wszystkim. To są na razie nasze gdybania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r']Proszę dowiedzcie się o tej Pani czegoś więcej (może nr tel...). Rozmawiałam wczoraj ze swoją (sprawdzoną) znajomą z Niemiec. Będzie chciała nawiązać kontakt z tą Panią z ogłoszenia, żeby ewentualnie połączyć siły. Im by było łatwiej, a z takiej współpracy skorzystałyby psy przede wszystkim. To są na razie nasze gdybania...[/quote]
Nr do tej koiety, przekazałam erce i ona z nia rozmawiała;) To ona u nas pilotuje adpocje, ja głownie ogłaszam psy.
A jak chcesz cos wiecej wiedzieć zadzwon do erki. Jej nr to 609-890-204.
Mamy ostatnio wielkie zamieszanie tu:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Nr do tej koiety, przekazałam erce i ona z nia rozmawiała;) To ona u nas pilotuje adpocje, ja głownie ogłaszam psy.
A jak chcesz cos wiecej wiedzieć zadzwon do erki. Jej nr to 609-890-204.
Mamy ostatnio wielkie zamieszanie tu:placz:[/quote]

Dzięki!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

sunia ze złamaną łapką, szczeniorka u nas na działce:
[FONT=&quot][FONT=Verdana] Sunia jest jeszcze bardzo nieśmiała i bojaźliwa, trochę wycofana, boi się gwałtownych ruchów, widziałam, że chciała do mnie podejść jak bawiłam się z Birmą i Daleszką, ale jej strach na to jeszcze nie pozwalał, spogląda tylko z pewnej odległości, a jak podchodziłam bliżej uciekała do budki.
Dlatego zdjęć tylko kilka,nie chciałam jej dodatkowo stresować. pójdę jeszcze raz na tygodniu i spróbuje ją troszkę oswoić
Sunia jest naprawdę śliczna![/FONT]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6458/dsc08398qj7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6664/dsc08400pb1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1749/dsc08405lu2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1938/dsc08406qw2.jpg[/IMG]

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kika22, napisałam maila na adres, który podałaś, wyrażając chęć skorzystania z pomocy i z prośbą o więcej info na temat tej organizacji niemieckiej, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi.

Ale naprawdę nie wiem, jak to będzie , bo jeżeli one nie złapią tych psów:roll:.

Może jest ktos , kto mógłby pomóc w tym?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...