Jump to content
Dogomania

Sunia z URWANĄ ŁAPĄ ze szczeniakami koczuje w lesie - HELP! KASA NA HOTEL!


Linssi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety sunia nie doczekała pomocy. Prawdopodobnie nie żyje, jak również jej syn z poprzedniego miotu.
Jest podejrzenie ,że zostały otrute, tak, jak wiele psów wyrzuconych tam pod szpitalem.
Uratowany został tylko tegoroczny miot, dzięki pani, która zabrała szczeniaki i opiekowała się nimi na działce. Już wszystkie maja domy.

Link to comment
Share on other sites

czy wiadomo to od tych osób, które zgłąszały problem? Jest to pewne?

Przepraszam erko, że tak męczę, więm co ostatnio przeszłaś :-(, ale to takie łaciate było jak moja Sara, jakby dała się złapać, to też chciałam jakoś pomóc :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']czy wiadomo to od tych osób, które zgłąszały problem? Jest to pewne?

Przepraszam erko, że tak męczę, więm co ostatnio przeszłaś :-(, ale to takie łaciate było jak moja Sara, jakby dała się złapać, to też chciałam jakoś pomóc :-([/quote]
tak to informacje od osób, które tam pracują i dokarmiały psiaki :-(
psy od kilku tygodni się nie pojawiają i nie przychodzą nawet na karmienie...stąd podejrzenia o takim scenariuszu :-(

Link to comment
Share on other sites

Kaja555, łaciata i bardzo ładna to jest Górka, czyli dziecko tej suni bez łapy z poprzedniego miotu.
Dwie sunie wtedy udało się zabrać , a piesek został razem z matką i niestety oboje zginęli.

Górka została wyadoptowana razem z inną naszą sunią, Birmą , ale nie jest to dobre miejsce.
Birma juz została stamtą zabrana i ma dobry dom, a Górkę cały czas ogłaszamy, ale nikt kompletnie sie nią nie interesuje.
Sunia niestety jest bardzo wycofana, pokutują braki socjalizacji w wieku szczenięcym.
Ale gdyby ktoś miał cierpliwiość i poświęcił jej trochę czasu, to pewnie wiele by można zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...