Jump to content
Dogomania

Tragedia ! długowłosy ON – a pod futrem: strach , skóra i kości…MA DOM ! :)


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm, co do pogody i co do kąpieli, to wydaje mi sie, ze pogoda jest ok. A psu naprawdę bedzie o niebo lepiej bedac czystym, szybciej dojdzie do siebie przynajmniej fizycznie. Pod tym futrem na bank roi sie od strupow i innych paskudztw :-( No jak chcecie ale ja bym go wyprala na cito, nawet za cene katarku (ktorego pewnie nie zlapie skoro do tej pory po tym co przeszedl nie zlapal). Jakby co chetnie pomoge :p

A ile tak na oko moze miec to psisko latek? Wet jakis juz go moze widzial? :razz:

Link to comment
Share on other sites

ja bym nie ryzykowała, zeby go kąpać na juz na teraz - bo mial szczepienia w tamtym tygodniu ( jest z Siedlec) i może przez nie być juz trochę osłabiony:roll: albo chociaż nie na zewnatrz

Wet go nie widział ,ale pewnie powinien ,bo prawdopodobnie ma coś w uchu ..

Ma moje oko on ma okolo 3 lat ( po zebach :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Pixi karma dotarła - dziękuję.
Idusiek , jeszcze raz podziękuj Karolowi
A baronek karmę juz testowal i wydawał się być zadowolony :)[/quote]

[COLOR=Red][B]Podziekowanie za karmę nalezy sie Lamia2[/B][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:ktora ja wyblagala u sponsorow i pozostawila u mnie do zadysponowania wedlug potrzeby, bez niej moja pomoc nie bylaby mozliwa:shake: a tej specjalistycznej byl tylko jeden jedyny worek wlasnie ten dla Barona.

Baron mial szczescie w nieszczesciu...podwojnym...Przedwczoraj odszedl za TM Kay collie ktory wymagal specjalistycznej karmy lecz za pozno dla Kaya sie o tym dowiedzialam.
Vollmer's karma jest podobno bardzo bardzo dobra karma. i Niech zdrowieje i pieknieje nasz baron, by mogl godnie nosic to imie.


ja takze dziekuje idusiek i karolowi ze udalo sie tak szybko zorganizowac przewiezienie karmy

ot lancuszek ludzi dobrej woli

ps. czy on nie powinien jednak poczatkowo miec pomieszana ja z jakas inna bardziej podobna do tej ktora jadl, czy zoladek jego taka nagla zmiane zniesie dobrze?
w razie czego Nifuroksazyd jest skuteczny bardzo nawet ten w syropie na biegunke / chyba nie zaszkodiz na trzustke...?

Link to comment
Share on other sites

[B]pixie[/B]- nie dziekuj, ja jak mogę to pomagam, moj TZ też ;)

Myślę, że po kilku dniach od schronu ta karma mu nie zaszkodzi, Beka na pewno juz zapodała mu coś lepszego niż "scroniskowe" jedzenie i nie powinien miec kłopotów z przyswojeniem, z reszą napisala, że wcina jak szalony :cool3: Wolałabym tego nie mieszac ze zmielonymi kosciami i kawałkami odpadów miesnych.....:roll:

[B]Lamia i pixie[/B]- dzięki za karmę, na pewno się przyda.

[B]Lara [/B]- mozna by sprobowac go wykapac ale boję się, że sie rozchoruje...plizzz wklej zdjęcia Kornelki, watek znajdziesz w moich postach.

[B]mysza[/B] [B]1[/B]-plizz ,wyslij mi jeszcz nr telefonu ,bo w mailu go nie ma ( takie male przeoczenie...;))

Link to comment
Share on other sites

Witam!
oferowałam DT płatny wielu onkom ale nie wypaliło poniewaz nie stać.
Jesli jest tu jakis potrzbujący onek nie agresywny w stosunku do psów/suk,
mogłabym zapewnic mu DT płatny (190-200zl. mies) i podkreslam ze nie bylby na lancuch, jesli jest tutaj taki onek prosilabym zeby wkleic tu jego fotki, a jesli nie ma i np. ktos szperając po forum znalazlby potrzebujacego onka niech wklei link na ten wątek.
Z góry dziekuje pozdrawiam i zycze powodzenia psiakom w szukaniu domków;-)

Link to comment
Share on other sites

warunki mialby dobre:
-nie byłby na łańcuchu
-ocieplana buda, kotłownia i dom(w dzien)
-pełna miska
-opiekunczy opiekunowie a zarazem kochajacy
a i na podwórku są dwa pieski /pies/suka
ale nie wiem czy to aktualne poniewaz znalazlam na ale gratka bardzo potzrebujące onki:roll:

Link to comment
Share on other sites

ogloszenie aktualne to 200zl. mies.
i takie warunki jak pisalam wyzej ja mieszkam w tomaszowie Mazowieckim w domku jednorodzinnym z podworkiem wazne zeby psiak nie byl agresywny w stosunku do innych psow poniewaz mam dwa jeden z nich (pies) jest na moim avatarze a sunia jest troche do niego podobna. I chciałam jeszcze spytac ile psiak ma lat i ile ma cm w kłębie:)??

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Za 200 zł można kupić całkiem przyzwoitą karmę i worek powinien starczyć na więcej niż miesiąc ;) choć jeśli to ma być specjalistyczna karma to niekoniecznie

Link to comment
Share on other sites

Dalia - to nie chodzi o koszty tego twojego dt...ile masz lat? czy rodzice sie na to zgodzili?Biorąc do siebie psa na tymczas musisz się liczyć także z tym, że konieczne będą np. częste wizyty u weta - ma kto z tobą isć, zawieźć? Masz koło siebie schronisko - tam jest wiele psów potrzebujących - nawiąż kontakty z wolontariuszkami z tamtego schroniska, pomagaj jak mozesz, a być może weźmiesz jakiegoś psiaka stamtad na tymczas - nie skacz po watkach i nie pisz stale tego samego. Jeśli chcesz pomagać psiakom to chwała ci za to - ale może zacznij np. od ogłaszania psów w necie jeśli masz czas - ogłoszenia to podstawa w szukaniu psom domów. A karma pedigree nie nadaje się do karmienia psiaków wykończonych, wychudzonych, chorych....

Dziewczyny - nie najeżdżajcie tak od razu na Dalię - to dziecko jeszcze, ale chcące pomóc i skąd ona ma wiedzieć jakie są karmy - może tego nie wiedzieć po prostu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...