Jump to content
Dogomania

owczarek belgijski


lerka

Recommended Posts

Nooo... fajnie wyszła! Niech kto powie, że gronek nie nadaje się na kanapowca. W ogóle trochę tam zdjęciek Fabii się nazbierało, no, ale jak mógłbym nie umieścić takiej modelki! Grzech byłby śmiertelny!

A Krecika znam trochę dłużej niż Ty i też nie widziałem go stojącego! Ten typ tak ma!

Pozdrawiam

Marek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nie...Mareczku-rozwaliles mnie totalnie :lol: :lol: :lol:

Wzorzec wlasciciela jest kapitalny.Wszystkie rasy powinny miec opracowny taki wzorzec. :D

Tynka:

Gratuluje nowego psi,najtrudniej zdecydowac sie na drugiego psa potem to juz z gorki i stadko sie powieksza ;-)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no coraz wiecej ras, ktore naprawde chcialabym miec.

Obejrzalam sobie zdjecia z hodowli Czarny Charakter. Robia wrazenie. To juz 6 rasa, ktora mnie zainteresowala.

Acroba

to prawda, przez ponad dwa lata myslalam o drugim psie i biorac go bylam przerazona. Dalej jestem, ale to dopiero 3tyg. Mam nadzieje, ze niedlugo przestane. :D

Link to comment
Share on other sites

Mag napisala:

Kurcze no coraz wiecej ras, ktore naprawde chcialabym miec.

Skad ja to znam :-) Ja wymiekam jak widze wilczarza irlandzkiego a czeski wilczek to moje skryte marzenie.A i jeszcze boston terrier....Ja to mam rozrzut co nie?Za duzo tych ras i tyle.... :lol:

Tez kiedys nie wyobrazalam sobie miec wiecej niz jednego psa.Jak sie zdecydowalam okazalo sie ze to nie takie straszne.

A teraz co za roznica :B-fly:

Wiadomo ze nic nie wyglada lepiej od staffika jak dwa staffiki a od maliniaka dwa maliniaki ;-) Jestem nastawiona na to ze po maliniaczce zostawie sobie szczeniaka...wczesniej czy pozniej a tak bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Cieszę się, że stronka się podoba! Przepraszam, że jeszcze nie wszustko chodzi tak, jak powinno, ale nie mam czasu usiąść do tego na dłużej. Szkoda, że "republika" przyjmuje taką małą pojemność, bo zdjęciek mogłoby być duuużo więcej! Samych fotek z wizyty Fabii uzbierałoby się na parę galerii. Może kiedyś...

Ja, jak na razie, jestem wierny gronkom! Fakt, jak widzę ładnego "Niemca", to też mi się ciepło robi na dołyszku, ale do tej rasy nie wrócę na pewno! Ale gdybym musiał wybrać coś innego niż belg, to jedynym konkurentem byłby (Acrobo, uważaj!) ceskoslovensky vlcak! Są kapitalne!

Pozdrawiam

Marek.

Link to comment
Share on other sites

Chodzą dobre słuchy :) od 5 dni mieszka z nami drugi gronek :) Jest to 5-letni pies o takiej sile spokoju, która zwala nas z nóg :)

.

Suuuper :D . Azirowi przydałoby się choć trochę tej siły spokoju :D . Jak ma na imię wasza druga czarność i skąd go macie?

Link to comment
Share on other sites

Oj Fabii też by się przydało... A to dżentelmen całym pyskiem. Jest takim gościem we fraku... Fabia żłopie wodę, on dyskretnie gasi pragnienie. Fabia pożera papu, on jedynie zaspokaja głód, ona drze podeszwy na spacerze, on kroczy i czasami pogalopuje... :D

Chłopak ma świętą cierpliwość i wiecznie wyślinione uszy. A my już nie oglądamy telewizji :)

Mały nazywa się Shepherd w skrócie Shepi i mamy go dzięki zbiegom różnych dobrych (jak dla nas) zbiegów okoliczności :angel:

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się Tynka , mój Dodi nie widział nigdy haszczaka w akcji a robi się z niego, nie wiem skąd pies pociągowy. Co prawda bywa to czasem całkiem przyjemne:) Spacery na rowerze są już całkiem przyjemne, zobaczymy co będzie w zimie. najgorsze że młody nie zna umiaru i musze go hamować w jego zapędach pociągowych.

Link to comment
Share on other sites

Mam belga. Małego, rozrabiającego groenendaela-grenadiera ("gronek" kojarzy mi się z paskudna bakterią-gronkowcem). Zwierzątko jest odważne, bezstresowe i pojętne. Bez problemów odnalazło swoje miejsce wśród moich pozostałych psów :). Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Dzidzia ma 2 miesiące, w trzy dni nauczyła się kilku komend, nie boi się tłumów (bylysmy na koncercie a dzisiaj przypadkiem wkroczylysmy w sam srodek manifestacji gornikow - tlum, okrzyki i trabki nie zrobily na niej wiekszego wrazenia). Beszczelniacha, zaczepia moje sznaucery i inne napotkane psy (i ludzi). Najchetniej sypia pod moimi nogami... praktycznie nie rusza sie stamtad, moje najstarsze zwierze (babcia ponad 10 lat) jest z tego powodu niezadowolona. To w koncu jej miejsce ;).

Link to comment
Share on other sites

Czesc DeDe!!! Fajnie ze do nas dolaczylas!!! Przedstawiamy Ci sie: ja to Beata, a Kiarka to moj mlutki czarnuszek. Jest dokladnie dwa miecsiace starszy od Twojej psiuni. Dzisiaj wlasnie konczy 4 miesiace!!! :Dog_run: :BIG: A skad masz swojego psiaka? POZDRAWIAMY

Link to comment
Share on other sites

Dzidzia to rodowodowo KIRA Mada Energizer (pierwszy miot tego hodowcy), matka : LENA z Turaszówki (O: CYKLON Merydor, matki nie pamietam) ojciec: BLACK JACK Black Morion (O : BLACK BINT z Kovarny, matki tez nie pamietam). Mam w domu pelne dane. Lene znam, swietna, bezstresowa suka bardzo owlosiona, niestety, ciut przerosnieta. Tatus i dziadkowie utytulowani i ze swietnymi wynikami testow psychicznych (ojciec 97/100, dziadek 100/100, babcie tez jakos podobnie - czeskie testy). Mala uparta jest niesamowicie, ale tez i inteligentna - po dobroci zrobi wszystko, na sile - tylko blyska spode lba czarnymi slepiami. Poniewaz jestem zaznajomiona raczej z dwojka, szczegolowo : pinczery, sznaucery - odkrywam dopiero owczarki :). Mala daje mi popalic, nie sypiam przez nia po nocach :))).

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za pozdrowionka i pieszczoszki Tynka!!! Oczywiscie, ze bedziesz mogla ukochac moja Kiarcie:) Nawet bede Ci za to wdzieczna, bo ona ma swoje humorki i im wiecej ludzi ja "czochra" tym lepiej! Bardzo mi przez to pomozesz!! Ale czy ja bede mogla zapoznac sie z Twoimi czrnuszkami? Drapanko dla psiaczkow i pozdrowionka dla Ciebie!!!

DeDe!!! A czy Ty wiesz ze jestesmy rodzina!!!! Moja Kiarcia to tak naprawde Rakija Black z Kovarny, a jej dziadek ze strony mamy to Black Bint!!! HUraaaaaaaaaaaaaa!!! Krewni!!! A gdzie mieszkacie jesli mozna wiedziec? POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Kiaro, na pieszczoszki to przywieź sunię do mnie - wygłaskana byłaby i wylizana, że jeden włos by na niej nie został! Nie wiem tylko, czy Kreduś by jej nie zadeptał, bo on jest taki więcej delikatny, prawie jak walec drogowy! Ale suki - im tylko dać szczeniaczka!

DeDe, rodowodzik jak marzenie! Kurczę, może się jeszcze doczekam, że zobaczę na jakiejś wystawie dwucyfrową stawkę w klasie młodzieży, a sędzia obgryzie sobie paznokcie do łokci, zanim poustawia lokaty? Na razie prognozy są niezłe!

I nie martw się, że Mała jest uparta - ona ma swoje zdanie! I tak być powinno!

Pozdrawiam

Marek.

Link to comment
Share on other sites

Czesc Marek!!! Musze Ci powiedziec ze mojej Kiarce, to taki walec tez by sie przydal :lol: bo to ona przewaznie siedzi psiakom na plecach i glowie ( doslownie). No a z jej charakterkiem to przydaloby jej sie troche "mocnej reki". chyba bede miala z nia niemaly problem, bo ta ksiezniczka dosc czesto daje do zrozumienia ze "nie ma ochoty" i warkocze jak stary traktor. Dlatego, jesli ktos z Was chcialby ja poczochrac na wystawie to bylabym wdzieczna, bo wiem ze Wy sie jej nie przerazicie i ze ona zobaczy ze takie warkoty na nic sie zdaja. Niestety na codzien to ja musze wkraczac i hamowac jej zapedy, bo ludzie sie usuwaja :( A ja nie chce wkraczac, bo ona mnie bardzo respektuje i bardzo sie przejmuje jak jestem z niej niezadowolona, no ale nie mam innego wyjscia, musze reagowac. Troche, a raczej bardzo martwi mnie to jej zachowanie, tym bardziej,ze ona naprawde jest chowana wsrod wielu ludzi, nikt nie robi jej nic zlego, a ona strzela takie fochy! :( Dlatego juz nie moge sie doczekac Lodzi. Moze mi cos poradzicie jak zobaczycie to jej zachowanie, no chyba ze akurat bedzie miala ochote na pieszczochy, to wtedy nic nie zobaczycie oprocz kochanego psiaczka. POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Tak jak wiekszosc tu obecnych mam prawdziwego bzika na punkcie belgow :D

Witaj, Kasiu :D Pozdrowienia z Poznania :wink:

Witajcie, WSZYSCY :D :D :D ! Ostatnio, niestety mam mniej okazji aby zaglądać na Dogomanię :cry: , ale mam nadzieję, że to się zmieni :D .

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Kasia - powiedz skąd go pamiętasz? a przylepny jest strasznie!!!! pieszczoch z niego niesamowity!!! Jest wcieleniem opanowania i cierpliwości i jest bardzo dobrze wychowanym piechem. Z Fabią się dogadali po mniej więcej tygodniu i stanowią zgrany gang zlodziei pieczywa ( już dwa razy gwizdnęli nam bułki na tzw jutrzejsze sniadanie...) i myślę że Shep zaakceptował również nas.

Azir - właź kiedy tylko będziesz mogła, bo zobacz ilu nas sięrobi :) całkiem spore towarzystwo :)

Kiara - masz jak w banku głaskanie suni!!!! Fabia pewnie będzie chciała się z nią bawić w kulanie szczeniaczkiem :) i przesuwanie szczeniaka tyłkiem ... to jej ulubione zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Azir, jak tam tropienie? Są postępy?

Wiadomo cos moze o jakims kolejnym szkoleniu. Maria zapowiadala, ze cos moze byc we wrzesniu.

Zdiecia wysle jeszcze do Ciebie poczta. Prze wakacje tak mi wszystko wychodzi opieszale :)

Tynka Shepa znam z Krakowa (tu sie urodzil) mialam nawet przez chwile ochote na niego jak byl szczeniakiem, ale w tym czasie moj Tosiek byl jeszcze malym szczylem i nie chcialam miec dwoch szalejacych smarkow w domu.

Potem spotykalam go na wystawach i bardzo mi sie zawsze podobal.

Ostatnio chyba mial trudne chwile, myslalam juz ze "zniknal" na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...