Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

Guest _Kamila

Tak czy tak, pewne jest, że już nic z tym nie zrobią, a szkoda bo miejsce tylko marnują.
Noo ja nie mam takiego szczęścia, moje najbliższe plany na przyszly tydzień - szkoła.. chociaż w sumie w weekend Libra ma urodziny i zkołowałam kilka 'znajomych' psisków o ile można powiedziec, że lubią Librę :grin: Więc u mnie odpadają poranki ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest _Kamila

Ja się zamierzam tam wybrac, tylko jeszcze nie wiem kiedy, na pewno nie w maju, bo teraz nauczyciele dostali szału z ocenami na koniec roku, a wypadałoby w nowej szkole poświecic paseczkiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nasze dogtrekkingowe spacery stają się powoli nową, świecką tradycją i są propozycją spędzenia niedzieli aktywnie, na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie.
Tym razem spotykamy się 27 maja o godzinie 17.00 w Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie na tzw. końskiej łące ( dojazd od strony ul. Siemianowickiej, skręt za znakiem „lądowisko dla helikopterów, parking bezpłatny).
Wyznaczona trasa spaceru będzie raczej łatwa, jej przejście zaplanowano na około 1 godzinę.
Zabierzcie psy, wodę dla siebie i futrzaków oraz dobre humory!
Szczegółowe informacje i telefony kontaktowe, gdyby ktoś się pogubił albo spóźnił znajdziecie na naszej stronie:

[url]http://www.katowice.dogmasters.pl/[/url]

Kilka zdjęć z naszych poprzednich spacerów można obejrzeć tutaj:

[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.384589621586395.89738.186960781349281&type=3[/url]

[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.359499904095367.85028.186960781349281&type=3[/url]

Zapraszamy psy rasowe, nierasowe, starsze i młodsze, duże, małe i te całkiem malutkie!

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

Ekstra postaram się byc. Na czym to dokładniej polega, bo coś tam coś tam wyczytuje, ale jednak jeszcze nie wiem za dużo :) I na czym będzie polegac to spotkanie, bo mój dysplatyk niektórych rzeczy nie może robic i wolę się upewnic ;]

Link to comment
Share on other sites

Tak, to dłuższy spacer z psem, a im bardziej pies ciągnie na smyczy tym lepiej - prosimy żeby psy NIE były w kolczatkach/dławikach/kantarach!

Spotykamy się na miejscu zbiórki, chwilę czekamy na spóźnialskich i idziemy dość szybkim tempem grupą ( psy na smyczach) za kapitanem drużyny wyznaczoną trasą - chodzimy po tych bardziej dzikich rejonach parku. A po drodze wzbudzamy sensację, bo inni ludzie przystają, liczą psy, pytają co to za impreza, niektórzy przyłączają się z własnymi psami - ogólnie jest fajnie i wesoło.
Jeżeli trzeba - po drodze robimy przystanki.
Na końcu jest możliwość puszczenia psów - ostatnio w parku kąpały się w tych stawach koło "końskiej łąki";-)

A już wkrótce, prawdopodobnie od czerwca, na "końskiej łące" czyli lądowisku dla helikopterów porozstawiamy tor Rally - O i kilka tuneli i hopków do agility. Kto chętny spróbować swoich sił - zapraszam, szczegóły podam jak tylko będziemy wiedzieli na 100% kiedy będą spotkania.
Tak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu w WPKiW:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=UMSnKrMqfd0&feature=relmfu[/URL]

Edited by m@g
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się;-)
A Rally O można potrenować pod okiem sędziego tego sportu w naszym ośrodku w Katowicach na ul.Armii Krajowej 34 - najbliższe spotkania odbędą się w dniach 18.05.2012( pt), godz. 17:30 i 02.06.2012 ( sb) , godz. 15:00 . Trzeba jednak zgłosić uczestnictwo przez naszą stronę internetową albo telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

Haha Libra jest mistrzem w ciągnięciu na smyczy, więc o to martwic się nie musze :evil_lol: No, na pewno będę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@g']Tym razem spotykamy się 27 maja o godzinie 17.00 w Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie na tzw. końskiej łące ( dojazd od strony ul. Siemianowickiej, skręt za znakiem „lądowisko dla helikopterów, parking bezpłatny). [/QUOTE] Proszę mnie oświecić z tą końską łąką. Czy to ten teren gdzie był kręcony filmik? Jak się nie mylę, idąc od carrefoura deptamy Al. Harcerską, potem w lewo Al. Klonowa i dochodzimy do tego miejsca? Po drugiej stronie taki stawik jest.
Upewniam się, bo może w tym najbliższym terminie się zjawimy :)


[quote name='Naklejka']Ale fajnie, gdyby nie to, że przeraża mnie dojazd na spotkanie, pewnie bym się zjawiła z kundlem, bo tybetan na długie trasy się nie nadaje.[/QUOTE] Dojazd komunikacją? Bo samochodem trasa Zabrze-Chorzów to jest 25 minut DTŚką.
Jak trasa w grupie jest na godzinkę to o ile nie jest to sprintem to nie ma mowy o długim dystansie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Proszę mnie oświecić z tą końską łąką. Czy to ten teren gdzie był kręcony filmik? Jak się nie mylę, idąc od carrefoura deptamy Al. Harcerską, potem w lewo Al. Klonowa i dochodzimy do tego miejsca? Po drugiej stronie taki stawik jest.[/quote]

Dokładnie - od strony Carrefoura trzeba przejść jakby na drugą stronę parku, Aleją Klonową do końca do stawiku, końska łąka to jest po prostu lądowisko dla helikopterów ( jest tam wykoszony taki okrąg) na wprost tego stawu.
A z drugiej strony można dojechać ul.Siemianowicką, przy drodze jest ustawiony znak "Lądowisko dla helikopterów" i zjeżdżamy za tym znakiem, dojeżdżając wprost pod punkt zbiórki.
Parking z tej strony jest bezpłatny.

Filmik z Rally O był kręcony właśnie w tym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

Hm.. też nie wiem gdzie jest końska łąka, więc chyba wyjdziemy z Librą 2 godziny wcześniej, żeby ją znalezc :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy uda mi się pokazać mapę, ale tu zaznaczyłam miejsce zbiórki czyli końską łakę zwaną lądowiskiem dla helikopterów:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dlmd6GYebro/T7kS38UnxUI/AAAAAAAAJ7c/VMd1nCKXO0s/s600/4071.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

[quote name='Merenwen']Proponuję wszystkim, którzy się nie orientują, spotkać się pod stadionem i będziemy razem szukać, bo też w ogóle tego miejsca nie kojarzę :lol:[/QUOTE]

Na mnie pod tym względem możesz liczyc! :D Tylko trzeba sie zgadac od której strony stadionu, może niedaleko tej rzeki, sztucznego zbiornika czy to co jest? :grin:
Poza tym moge prosic o numer telefonu, jakby nasza grupka miała się spóźnic? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...