Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

diabelkowa - na lądowisko od wejścia przy carefourze idzie się cały czas w dół aż do rozwidlenia, później w lewo, mija się po prawej staw i zaraz po lewej jest łąka ;).

ewes, jak to nikt nie jest chętny? ;) Tylko ja mało mobilna jestem do godziny 16:00, więc raczej dalej niż do wpkiw nie dojadę, przynajmniej w tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angi']Ja może bym się skusiła, tylko pomyślę nad transportem :D[/QUOTE]
jeśli chodzi o busy to 6 na pewno z Goethego jedzie ;)
7 i 23 też chyba gdzieś tam pod parkiem się zatrzymują :D
chyba, że samochodowego transportu szukasz :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']nie, no do wpkiw to ja pieszo dojdę :D

a jakby się większa grupa z dalszych okolic zebrała, a miałabym transport, to mogę Cię zabrać ze sobą :razz:
bo tak daleko od siebie nie mieszkamy :lol:[/QUOTE]
Okej, piszę się na to! :lol:
Więc grupo, zbieraj się i idźmy zrobić coś fajnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Okej, piszę się na to! :lol:
Więc grupo, zbieraj się i idźmy zrobić coś fajnego.[/QUOTE]
właśnie :p
zróbmy zlot śląskich dogomaniaków :p ale to chyba trzeba by było pisać do każdego na pw :p
bo chyba tutaj już nikt nie zagląda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']diabelkowa - na lądowisko od wejścia przy carefourze idzie się cały czas w dół aż do rozwidlenia, później w lewo, mija się po prawej staw i zaraz po lewej jest łąka ;).

ewes, jak to nikt nie jest chętny? ;) Tylko ja mało mobilna jestem do godziny 16:00, więc raczej dalej niż do wpkiw nie dojadę, przynajmniej w tygodniu.[/QUOTE]

dzieki myslalam wlasnie ze to jest w tych okolicach

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie mam wolny weekend i to już od jutra właściwie, z żebradorem jeździmy tylko pociągiem więc możemy się umówić tylko najlepiej od razu w większym gronie :)

I może mi ktoś powiedzieć na której stracji pkp wysiąść żeby było najblizej do tego wpkiw? katowice, załęże, chorzów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']właśnie :-P
zróbmy zlot śląskich dogomaniaków :-P
[/QUOTE]
O to to! Podpisuję się wszystkimi kończynami, a pies by mnie poparł, gdyby nie spał! ;) Brakuje nam spacerów w większym gronie.

Wstępnie proponuję termin na ten piątek. O 11:00 przy skansenie, czy coś? Ale pomyślmy o tym, żeby zrobić coś większego, na kilkanaście osób :cool3:.

[quote name='Kinia']

I może mi ktoś powiedzieć na której stracji pkp wysiąść żeby było najblizej do tego wpkiw? katowice, załęże, chorzów?[/QUOTE]
Yyyy, mi się wydaje, że ze stacji pkp w ogóle jest dość daleko. Chyba najbliżej załęże, a później w tramwaj 11 albo pieszo obok wesołego miasteczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Ja aktualnie mieszkam w Zabrzu, jak ktos chętny na spotkanie z morderczym żebradorem to my chętnie :D
Ktoś sie moze wybiera teraz do Katowic na dogtrekking?[/QUOTE]

Też Zabrzanka ;) Spacerujemy po parku przy czołgistów/matejki, albo na hałdach przy sośnicy ;)

Do wpkiw mi nie po drodze :eviltong:, za daleko na jazdę z dwoma psami autobusem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']

Yyyy, mi się wydaje, że ze stacji pkp w ogóle jest dość daleko. Chyba najbliżej załęże, a później w tramwaj 11 albo pieszo obok wesołego miasteczka.[/QUOTE]
Nie chce psa już bardziej stresować i wkładać go jeszcze do tramwaju... Już wole się przejść:)


[quote name='Naklejka']Też Zabrzanka ;) Spacerujemy po parku przy czołgistów/matejki, albo na hałdach przy sośnicy ;)

Do wpkiw mi nie po drodze :eviltong:, za daleko na jazdę z dwoma psami autobusem ;)[/QUOTE]
Jaka Zabrzanka, ja tu od paru miesięcy mieszkam :p I również można mnie spotkać tam przy czołgistów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']a co to są za tereny przy czołgistów ? duże jakieś ? dużo ludzi tam bywa ?
ja z Rudy chętnie dojadę z dzieckiem się posocjalizować ale lepiej żeby tam tłumy jednak nie chodziły ;)[/QUOTE]

Park, dużo miejsca to może tam nie ma, teraz ludzi jest niewiele, ale jeżdżą samochody, na hałdach jest lepiej ;)
Ostatnie zdjęcia w mojej galerii były z tego parku- taka polanka, ja często chodzę po leśnych ścieżkach, bo tam jest spokojniej ;)
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-wG8pfsiLf_s/UHxCVd8OXpI/AAAAAAAAMEU/gGPzTj83vE4/s640/IMG_1710.JPG[/url]
Na polance ludzi raczej nie ma, albo są na ławeczkach, więcej ludzi przewija się po głównej ścieżce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...