Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]https://maps.google.com/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=zabrze+czo%C5%82gist%C3%B3w&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471132479818418d:0xc408ffcc7900c75f,Czo%C5%82gist%C3%B3w,+Zabrze,+Polska&ei=xVUlUZCRIoaytAa6pYDgCw&ved=0CC4Q8gEwAA[/url]
Eria, na zakręcie jest wejście do parku, tam jest też parking, tam też możemy się spotkać ;)
Jaką godzinę proponujecie? ;)

Arni molestuje suki, z góry przepraszam za jego zachowanie :evil_lol: O nie jest normalny :evil_lol:
A Jetsana chyba nie zabiorę ;)


Angi, na łąkę idziemy, tam teraz ludu nie ma :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']O to to! Podpisuję się wszystkimi kończynami, a pies by mnie poparł, gdyby nie spał! ;) Brakuje nam spacerów w większym gronie.

Wstępnie proponuję termin na ten piątek. O 11:00 przy skansenie, czy coś? Ale pomyślmy o tym, żeby zrobić coś większego, na kilkanaście osób :cool3:.
[/QUOTE]
tylko ktoś się musi za to zabrać i coś wymyślić fajnego....


mi piątek 11:00 pasi :)
ale to we dwie będziemy? :lol:

tylu dogomaniaków ze śląska, z Katowic, a na spacer nikt nie jest chętny...
chyba muszę ogarnąć wolontariuszy ze schronu :p
ktoś musi się wziąć za organizację tego....

Zabrzanie jakoś szybko się ogarnęli :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

W wpkiw jestem z młodą dziś od 13,spotykam się ze znajomym belgiem i będzie spacer na dwa 9 miesięczne szczeniaki . Ktoś ma coś młodego i równie szalonego to może dołączyć;)

A w sobotę to ja proponuję 11.00 bo muszę odespać tydzień nocek hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']
Wstępnie proponuję termin na ten piątek. O 11:00 przy skansenie, czy coś? Ale pomyślmy o tym, żeby zrobić coś większego, na kilkanaście osób :cool3:.
[/QUOTE]
A trochę później? 12/13? Jak coś to ja bym była chętna :) Ale nie mam pojęcia jak dojść do skansena, haha :biggrina: Więc będziesz mi musiała wytłumaczyć jak by co :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...