Jump to content
Dogomania

Szakal zamieszkaŁ w domku z kotami!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yana']astowane mają niestety często pecha i trafiają w ręce ludzi nieopowiedzianych, stąd tragedie mocno nagłaśniane w mediach.
Ja wiem, że odpowiednio wychowane to cudowne psiaki. [/quote]

[quote name='fioneczka']a bulowate tak samo jak rotki [B]typowe psy do zjadania dzieci[/B] [/quote]
miałam rottweilera, a teraz przygarnęłam asta po przejściach , to cudowne psy.
[quote name='agawa9']ja już wrzuciłam chłopaczka na swoje nk / [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/9467032/gallery/32"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] / [/quote]
jeśli pozwolicie też umieściłabym chłopczyka na NK, teraz przede wszystkim do tego wykorzystuję mój profil na NK:razz:.

Link to comment
Share on other sites

no chyba tak bylo jak mowisz.... gdzies w lesie go zawolali- poszedl za nimi... i ot... zmmienil wlascicieli. A jak mu tam bylo na prawde? Zreszta... Nawet jesli- to trafil do schronu.
Szczerze- gdy ja puszcze moja sunie wolno w lesie- tez wszyscy obcy to jej przyjaciele :)... gdyby ktos zechcial ja zabrac... pewnie by za nim poszla. Gdyby sie zorientowala, ze to juz nie zabawa.... mogloby byc tragicznie... ale z czasem sie piesek przyzwyczaja....
Z Szakalem pewnie bylo tak samo.
Jest tylko jedna roznica. Nie spoczelabym na poszukiwaniach psa. Nie wiem co by sie wtedy ze mna dzialo- chyba bym oszalala. Nie wspominajac juz o tym co bylo by gdybym go gdzies tam spotkala <wow>.... Nie byloby , ze wygladal na szczesliwego!!! W zyciu. Zabralabym psa z miejsca!!! Rety. A "zlodzieje"... dobrzy czy nie... nie reczylabym za nich. Bo jesli pies mial obroze... no to go ukradli- i to byla kradziez... wiadomo, ze pies nie jest bezpanski.
Nie ma co. Ja bym psa temu czlowiekowi nie oddala. Na moje mysli w tym momencie... to NEVER!!
Nie wiem co sie stanie. Ale chyba lepszy bedzie bardziej odpowiedzialny czlowiek.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jestem właśnie po rozmowie z Keiti , która z kolei jest po rozmowie z p.Tomaszem.
Szakal vel Bars nie wróci do niego , p Tomasz zrzeka się psa i chce by fundacja znalazła mu nowy dom.
P Tomasz znalazł Szakala przywiązanego do bramy schroniska. Więc go sobie przygarnął z zamiarem szukania mu domu. Ale , że nie znalazł pies został z nim.
Ten pan nie ma stałęgo miejsca zamieszkania , nie ma domu , mieszka sobie pokątnie po znajomych. Jak stwierdził , nigdy nie ograniczał psa więc ten latał sobie luzem , czasem wracał po dwóch dniach , czasem szybciej.
Potem była ta sytuacja z przejęciem psa przez dzianego facet z dziećmi, p Tomek spotkał go kiedyś i postanowił , że skoro ma dobrze to zostanie u niego.
Potem miały go typy spod ciemnej gwiazdy , które przyprowadziły w koncu do schronu.
Tak czy siak - P Tomasz Szakala vel Barsa nie weźmie ponieważ nie dość , że nie stać go na leczenie, to jeszcze nie ma gdzie mieszkać. Jak wezmie psa to wyleci z miejsca terazniejszego zamieszkania. Więc się zrzeka praw do niego.SZUKAMY WIĘC DLA NIEGO DOMU.
Szakal nie toleruje według niego zwierząt , ma na koncie parę bójek. Toleruje bez problemu koty , ładnie zostaje sam w domu. Nigdy nie przejawiał agresji do ludzi , raczej w drugą strone - pies cygański , przylepa do każdego.

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]agawa9[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/umiera-czy-ktos-sie-zlituje-121991/index23.html#post11064972"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]ja już wrzuciłam chłopaczka na swoje nk / [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/9467032/gallery/32"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] /[/I]

jeśli pozwolicie też umieściłabym chłopczyka na NK, teraz przede wszystkim do tego wykorzystuję mój profil na NK:razz:.

kurcze-tak naprawdę to ja nie pytałam nikogo o zgodę-ani na rozpowszechnianie zdjęcia ani tekstu do którego sama coś tam także dołożyłam i teraz mam wyrzuty sumienia trochę.Ale chciałam dobrze i w słusznej sprawie to zrobiłam.Proszę o odpowiedź autorów.
Co do mojego nk- jeśli tylko będzie zgoda-nie mam żadnych zastrzeżeń co do kopiowania fotki i tekstu Szakalka.

Link to comment
Share on other sites

ale historia...

dobrze, ze sprawa z poprzednim właścicielem została wyjaśniona...

cioteczki co uważacie na temat jego stosunku do zwierząt? suk, psów?

mnie sie wydaje, ze skoro nie jest wykastrowany, to normalne ze walczył o terytorium czy suczkę w trakcie cieczki np....to nie przesądza o jego stosunku do psow czy suk w ogóle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']ale historia...

dobrze, ze sprawa z poprzednim właścicielem została wyjaśniona...

cioteczki co uważacie na temat jego stosunku do zwierząt? suk, psów?

mnie sie wydaje, ze skoro nie jest wykastrowany, to normalne ze walczył o terytorium czy suczkę w trakcie cieczki np....to nie przesądza o jego stosunku do psow czy suk w ogóle[/quote]

wg dziewczyn nie rzuca sie na prawo i lewo na widok psa...i pewnie z sunią by się dogadał, ale z drugim psem mogłoby być róznie - choćby nawet biorąc pod uwagę jego rany ze schronu z tym bym nie ryzykowała, żeby go konfrontować z innym psem

Link to comment
Share on other sites

no maluszku zbierz wszystkie siły i hopaj wysoko ... żeby cię DOMEK zobaczył

i powiedz wszystkim że ty morderca nie jesteś a czasem ząbki pokazujesz bo porządek w przyrodzie musi być :mad:
"facet z jajami" jesteś ( jeszcze) to masz takie prawo .... a moja Fionka to laska ale też potrafi "uśmiech" pokazać, oj i to szeroki :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...