Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - MALTA. Czyli życiowy falstart.


kinga

Recommended Posts

[quote name='Camara']ta pogoda to na pewno dlatego, [B]że nie chcemy koszalińskich psów[/B] :shake:[/quote]

no popatrz - uderz w stół...a Camara wyrośnie spod ziemi.

czy ja skąś znam takie przysłowie:

głodnemu chleb na myśli? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 496
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale swoją drogą - to CO Wy robicie na TYM forum? :crazyeye::crazyeye:

wklepywałam wczoraj przez pół nocy zdjecia tej biednej Malty.

i nikt, NIKT - oprócz salibinki :loveu: - nie zająknął się jakoś bardziej refleksyjnie na jej temat :mad::mad:

( bo samoglow to na odczepnego, tylko po to, aby się dowiedziec, co mam na tymczasie...:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']ha! wiem :diabloti:.

bo kol. mar.gajko w wielce nieparlamentarnych słowach opisywała wczoraj krakowska aurę :cool1:

...ale wrodzona delikatność powstrzymała mnie od zasugerowania, ze moze u Was coś nie za bardzo z empatią i miłosierdziem ? :p[/quote]

Nie, nie, to na pewno się coś musiało zepsuć:shake: - albo się aura wytarła i nie działa... bo akurat od miłosierdzie i empatii to tu aż swędzi w kolano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Nie, nie, to na pewno się coś musiało zepsuć:shake: - albo się aura wytarła i nie działa... [B]bo akurat od miłosierdzie i empatii to tu aż swędzi w kolano[/B].[/quote]

[B]salibinko[/B] - też tak myślałam... kiedyś :-(

Ty myślisz, ze czemu ja się kręcę w tych krakowskich klimatach?
od dawien dawna?
dla tego smoka wawelskiego czy sukiennic, na zwiedzanie których NIKT mnie zresztą nie zaprosił?
- bynajmniej :roll:.

zawsze najpierw patrzyłam na lokalizację danego usera dogo - i jak był: Kraków - to ok, uznawałam, będziemy sukcesywnie zapełniać te wygłodzone pokłady miłosierdzia i empatii :loveu:.
- bo u mnie ludnośc napływowa, bez żadnych DOBRYCH tradycji :shake:

i co ja sie nawkładałam trudu i wysiłku, aby [B]owocnie[/B] otoczyć się ową lokalizacją: Kraków, szkoda gadać...
:razz:
wniosek z lat mojej praktyki jest następujący:
- jeśli coś Wam wychodzi dobrze - to asertywne mówienie: NIE.

:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Całe szczęście, że ja nie z Krakowa :p

Bo mam nadzieję, że o mnie nie mówisz :razz:[/quote]

a Wy tam, na kresach - TEŻ macie głębokie, niewykorzystane pokłady miłosierdzia i empatii?? :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]salibinko[/B] - też tak myślałam... kiedyś :-(

Ty myślisz, ze czemu ja się kręcę w tych krakowskich klimatach?
od dawien dawna?
dla tego smoka wawelskiego czy sukiennic, na zwiedzanie których NIKT mnie zresztą nie zaprosił?
- bynajmniej :roll:.

zawsze najpierw patrzyłam na lokalizację danego usera dogo - i jak był: Kraków - to ok, uznawałam, będziemy sukcesywnie zapełniać te wygłodzone pokłady miłosierdzia i empatii :loveu:.
- bo u mnie ludnośc napływowa, bez żadnych DOBRYCH tradycji :shake:

i co ja sie nawkładałam trudu i wysiłku, aby [B]owocnie[/B] otoczyć się ową lokalizacją: Kraków, szkoda gadać...
:razz:
wniosek z lat mojej praktyki jest następujący:
- jeśli coś Wam wychodzi dobrze - to asertywne mówienie: NIE.

:placz::placz::placz:[/quote]

O NIE, nie. Nie, nie, nie, Kinga. Wygłodzone pokłady są - bardzo wygłodzone:evilbat::evilbat::evilbat: - ale nie owocnie tylko odpowiednio trzeba je zapełniać;).
Napisz np. "Kochani, robimy drugą edycję promocyjną Malty - raz, dwa - nowe teksty, ogłoszenia, plakaty, zbieramy na dt, wszystko od nowa!" i zobaczysz - już Kraków stoi na baczność - gotowy do działania. Prawda, Kraków?

A co do smoka wawelskiego - to on nudny jest, naprawdę. W Jamie Michalikowej podali letnią zupę, na Wawel nikogo nie stać, pod Wawelem wszyscy psy puszczają luzem i takie łódki odwrócone stoją, że jak się pies tam schowa, to nie możesz znaleźć i... w ogóle:shake:. Nie żałuj:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Pięc dni w tygodniu empatia "idzie ze mną w parze":p, dzisiaj trochę luzu (czyt.praca:evil_lol:) zaglądam na dogo i ...co drugi post zawiera słowo "empatia",brr. dajcie życ:placz:

Malta cudowna, brac,tulic i kochac:loveu:

[SIZE=1]Ps. Gosiu, mam Twoja książkę:p, proszę o adres do wysyłki[/SIZE].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']
A TEN;) ma gdzieś swój wątek na dogo?[/quote]

...ma :loveu::loveu::loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/koszalin-merlin-prawie-owczarek-belgijski-czyli-moje-wiezienne-love-story-134779/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Kinga[/B], mam Ci zabrać [B]Maltę [/B]na tymczas ?[/quote]

masz :diabloti:

[B]Elza [/B]- podaj mi na pw Twój telefon ( jak nie, to wydębię od Camary :eviltong:), zadzwonię

ps: zawsze mówiłam Camarze, ze opłaca mi sie z nią trzymać, bo ma bardzo użyteczne kolezanki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

kochane wielbicielki ( i wielbiciele, jeśli są) Malty.

niniejszym ogłaszam, ze w najbliższą sobotę Malta opuszcza nasz szacowny schron i udaje się na DT do Milicza.

...oczywiście transport odbędzie sie systemem łańcuszkowym :p - w związku z czym musiałam uruchomić nieco przykurzone przyjaźnie :eviltong:, czyli np. zapewnić o swej niezmiennej sympatii - i wyrazić nadzieję, ze moja Odkurzona Przyjaciółka zywi do mnie - i do MOICH psów, co ważniejsze :roll: - równie wielką sympatię :loveu:.

w odpowiedzi dostałam mało budującego smsa pt: O RETY :eek2:

...ale koniec końców - chyba wszystko dopniemy na ostatni guzik ;).

Tymczas będzie moderowała kochana ElzaMilicz :loveu::loveu::loveu:

...ale nie jest to tymczas u samej Elzy, tylko zaprzyjaźniony.

Obiecałam :oops:, że uzbieramy na karmę dla Malty, bo trochę nieładnie wpychać komuś prawie-owczarka na pełen wikt i opierunek :oops:.

W związku z tym mam ogromną prośbę o pomoc :modla:

...gdyby zebrało się z pięć osób, które mogłyby wpłacać po 20 zł miesięcznie?
przez, powiedzmy, jakieś 2-3 miesiące?
...co Wy na to?.................................

( ja mam już pierwszą zadeklarowaną Wielbicielkę Malty, nie zalogowaną na dogo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']No dobra, daje 20 zl. co miesiac :razz:

[SIZE=1]a odebralas moj mail?[/SIZE][/quote]

bardzo dziękuje :multi::multi:

Jak mi dobrze wychodzi zarabianie pieniędzy :loveu::loveu::loveu:
Nie swoich :roll:.

[SIZE=1]samoglow - żadnego :crazyeye: maila nie dostałam :shake:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...