Jump to content
Dogomania

To już szczęsliwe zakończenie. Agusia ma kochający dom już na zawsze .


wanda szostek

Recommended Posts

[quote name='wanda szostek']Selenga wielkie dzięki za pomoc i wsparcie. Wczoraj był u nas wujek Gallegro i zrobił Agusi filmiki, Jak wklei je na wątek i nowe fotki to może dodaj do Allegro.
Twój szablon bardzo mi się podoba. Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy?;)
[/quote]
Dodam filmiki do następnej aukcji
A jeśli chodzi o szablon, to ja sie zawodowo zajmuje robieniem stron internetowych, więc przygotowanie takiego szablonu i wstawienie go na allegro nie stanowi problemu :)
Jeśli chcesz mogę udostępnić ten szablon
Mogę tez zrobić inny

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma wiadomości od mru. Nie ma jeszcze filmiku, pewnie wujek gallegro nie ma czasu i nie ma żadnych zapytań w sprawie Agusi. Trzeba Agusię widzieć na żywo i zobaczyć jak ona bardzo żebrze o uwagę i miłość. Jak się cieszy z każdego kontaktu z człowiekiem i zobaczyć jak wtula ogonek , bo się boi.
Jej nie można nie pokochać.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Na tym filmiku Agusia zachowuje się dokładnie tak jak Toś gdy do nas trafił, no identycznie,. Aż nam się łezki w oczach zakręciły bo przypomniał nam się Tofel gdy do nas trafił, jest identyczna. Po tym filmiku gdyby nie to że mamy już dwa psy bez wahania Agusia trafiła by do nas, niestety w bloku trzy psy to przesada, a my niestety już byśmy sobie nie poradzili. Tym bardziej że Miśka wymaga dużego poświecenia i opieki(Miśka nie widzi). [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tyciaNi']łiii tam 2 czy 3 to taka niezauważalna różnica :evil_lol:
a ona taka filigranowa, maciupeńka nikt nie zauważy obecności cichej grzeczniutkiej zwierzyny ;)[/quote]


albo ja slepa i nie widze...bo taka maciupenka....
albo nie wiem gdzie wandzia umiescila informacje ze Agusia to cale38 cm w klebie...

Tycia ni wiesz, gdzie to jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']albo ja slepa i nie widze...bo taka maciupenka....
albo nie wiem gdzie wandzia umiescila informacje ze Agusia to cale38 cm w klebie...

Tycia ni wiesz, gdzie to jest?[/quote]

Aniu :loveu:, ta informacja jest w 1 poście ;).

Jutro będę wiedziała jak u mnie w tym tygodniu z czasem i wtedy będę mogła umówić się do tego domku na wizytę. Może jakiemuś pieskowi się uda.

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']O jakim centrum rehabilitacyjnym piszecie? :crazyeye:
Mieszkam w Markach i nic nie wiem.................:crazyeye:[/quote]

już transport załatwiony serdeczne dzięki za zainteresowanie;)
niestety nie mam konkretnych wiadomości odnośnie centrum rehabilitacyjnego

pozdrawiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to Agusia jest cudowna. Cudowna swoją delikatnością, prośbą o uwagę, miłość, o akceptację, uległością w stosunku do innych psów. Grzeczniutka. Chciałaby jak inne rozłożyć się na łóżeczku pani ale jak jej pokazałam które to jej posłanie i kilka razy przeniosłam na miejsce to zrozumiała. Potrafi tak na nim leżeć grzeczniutko. Nie przytrafiło się aby coś zniszczyła. Mogłabym tak pisać w kółko. Piszę naprawdę szczerze. Ja jestem pod jej urokiem. Zawojowała mnie swoją postawą całkowicie i marzy mi się dla niej domek wyjątkowy, który będzie miał czas dla niej na pieszczotki, zapewni jej bezpieczeństwo, opiekę i będzie kochał do końca.
Święta bliziutko, oby się coś dobrego dla niej zdarzyło.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Przed chwilą doczytałam maila od Pani z Siedlec, która potwierdziła, że jest zainteresowana adopcją Agusi.
[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Blue][B]Wielka prośba do Anuki1 , Gallegro. Reksiów50 o wizytę przed adopcyjną.[/B][/COLOR]

[SIZE=3]Może Święta Agusia spędziłaby już ciesząc się choinką z nowymi opiekunami ?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...