Jump to content
Dogomania

Fundacja dogoterapeutyczna - rozmnaża psy


ona873

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smerfetka123']....jak odpukać coś się stanie to zapewne atak będzie na wszystkich kynoterapeutów, brak słów[/quote]
Zapewniam cie , ze jak cos sie stanie to kynoterapeuci-profesjonalisci, zwala to na dogoterapeutow- amatorow i wielbicieli psow.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote]usky 13:38:59
ojciec: nanook lodowy dotyk[/quote]Mój komentarz - *****
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/husky-juz-w-nowym-domu-64957/index4.html[/URL]
Notabene Haszyk (tak miał na imię w domu) to wnęter
Spróbuje się skontaktować z jego zeszłą właścicielką, ale nie wiem czy jest w Polsce ... Nie mam teraz czasu czytać tematu...

Link to comment
Share on other sites

To straszne, co ta fundacja wyprawia:shake:, przecież nie powinna powstawać dla dochodów, bo utrzymuje się z 1% podatków od ludzi i z innych darowizn. Bulwersuje mnie to, że nie wiadomo jakie psy krzyżują i czy mają na to zezwolenie, Ale w dzisiejszym świecie nikomu nie można już chyba wierzyć i jak tu robić to co się chce, kiedy w okół tylu oszustów?

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z dostaniem numeru do właścicielki byłej Haszyka :-( To była koleżanka mojej siostry ale z tego co zrozumiałam to ona wie że pies jest rozmnażany. Jak mówiłam, nie mam z nią kontaktu.
A może wystarczy się tam wybrać i pogadać-wybadać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElGreco']Zapewniam cie , ze jak cos sie stanie to kynoterapeuci-profesjonalisci, zwala to na dogoterapeutow- amatorow i wielbicieli psow.:diabloti:[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]dobre sobie, by zrozumieć ten jad, musiałam trochę poszperać, w sumie nie rozumiem tego ataku, dobrze, że ciężko mnie zrazić, bo po takich atakach jakie na forum przeczytałam to jako osoba zaczynająca taką terapie powinnam chyba się zrazić, bo więcej wojen niż pożytku, a specjalnie dla pana ujmę ten post inaczej: osoby prowadzące profesjonalnie taką terapie, ja nazywam ją kyno, moja sprawa w nazewnictwie, te, które chca pomagać a nie tylko najeżdżać na innych, oni oberwą, bo zazwyczaj ludzie mówią o danej grupie, a nie danych osobach, osobie, a panu życzę trochę pokory i mniej uprzedzania do innych, pozdrawiam [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

smerfetko jakbys poczytała kto zaczał i co robił , jak poczynał to ten "jad" powinnas zrozumieć, mi to wszytsko jedno jak kto się nazywa ale niech pomaga ja moge mówić,ze jestem canisterapeutą ale wyjaśnię ci tylko jedno: cześć kynoterapeutów mówiło na głos że dogoterapia to jest nie profesjonalne dzialanie a jedynie skuteczna i prawdziwa metoda to kynoterapia a mi się jednak wydaje,że to to samo:roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]no ok, każdy ma swoje sympatie i antypatie, ale żeby odrazu atakować kogoś, tak zawczasu ,ja używam tej nazwy, nie atakuje nikogo, chyba że sobie ktoś zasłuży, więc życzę sobie tego samego, wdrażam się w kynoterapie i tylko to mnie interesuje, a nie wojny, kto wie lepiej więc nie zamierzam się w to mieszać, tylko robić swoje, a prawda i tak zawsze jest gdzieś pośrodku, pozdrawiam[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Smerfetko123
Bynajmniej moj jad nie byl skierowany do ciebie, tylko tak ogolnie. Zbyt bardzo dos iebie to przyjelas. Ja rowniez uwazam ze nie ma zadnej roznicy miedzy kynoterapia, dogoterapia, canisterapia, psioterapia, czy tez terapia z udzialem psow.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

trochę nie rozumiem o co chodzi?
ciąża i poród to nie choroba, a rozmnażanie psów to nie zbrodnia.
pies pracujący w dogoterapii to nie pracownik, ani niewolnik. Jakie masz konkretnie zarzuty?
Czy ludzie udzielający się w fundacjach mogą mieć dzieci czy też nie? Może nie mogą też pracować, zarabiać i mieć konta w banku?
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia22']trochę nie rozumiem o co chodzi?
ciąża i poród to nie choroba, a rozmnażanie psów to nie zbrodnia.
pies pracujący w dogoterapii to nie pracownik, ani niewolnik. Jakie masz konkretnie zarzuty?
Czy ludzie udzielający się w fundacjach mogą mieć dzieci czy też nie? Może nie mogą też pracować, zarabiać i mieć konta w banku?
:multi:[/QUOTE]

Przeczytałaś chociaż cały temat...? :roll:

Naprawdę uważasz, że w porządku jest rozmnażanie psów bez papierów, [B]z wadami wrodzonymi[/B] i sprzedawanie ich przez fundację, które z założenia ma zajmować się działalnością charytatywną? Mało jest husky bez papierów? Mnóstwo w długiej kolejce czeka na dom, część z nich nie doczeka się nigdy.

I nie porównuj tego do posiadania dzieci przez ludzi, bo ludzie swoich dzieci nie sprzedają na allegro.

Link to comment
Share on other sites

Dlla mnie same kursy, rozprowadzanie sprzętu czy [U]porządnie prowadzona, prawdziwa hodowla[/U] nie byłaby niczym złym.

Ale nie pojmuję po co rzekomi miłośnicy rasy produkują psy bez papierów, po rodzicach z wadami dyskwalifikującymi, zagrażającymi zdrowiu (co jest dla mnie szczytem szczytów nie tylko w przypadku fundacji), podczas gdy tyle husky czeka na dom i nijak znaleźć go nie może... :shake: Zawsze myślałam, że miłośnicy rasy, w dodatku osoby pomagające chorym dzieciom, będą umiały patrzeć dalej niż na czubek nosa swojego i swoich psów...

Link to comment
Share on other sites

Sama dzialalnosc nie jest zla, raczej chodzi o etyczna strone, rzetelnosc czlowieka prowadzacego takowa, zwlaszcza jesli chodzi o prace z niepelnosprawnymi. A w tym przypadku wychodzi raczej na zerowaniu na niewiedzy i dobrych checiach rodzin osob niepelnosprawnych :shake:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Monia22']trochę nie rozumiem o co chodzi?
ciąża i poród to nie choroba, a rozmnażanie psów to nie zbrodnia.
[/quote]

[B]Monia [/B]- wejdź chociaz RAZ na temat : psy w potrzebie/psy do adopcji :angryy:

każdy kto chociaz raz rozmożyl swoja sukę, której dzieci dzisiaj gnija latami w schroniskach- myślał tak jak Ty "rozmnażanie psów to nie zbrodnia"...........

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o wysłanie mi na PW adresów jeśli takie są - odnośnie sprzedaży szczeniąt pochodzących od psów pracujących w tej fundacji.Jestem strasznie zbulwersowana po przeczytaniu tego tematu.Żałuję, ze dotarłam do niego tak późno! W Gorlicach większość stron internetowych promuję tą fundację, wystarczy spojrzeć na patronat medialny fundacji. To jest działanie na szkodę psów, to jest wciskanie ludziom ciemnoty, której i tak jest za dużo! Mam zamiar wystosować odpowiednie pismo do wszystkich portali internetowych sprawujacych patronat medialny nad tą "fundacją"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Tak, ta sama niby fundacja.
Ally.b, ogloszenia pojawiaja sie okresowo, razem z miotami do sprzedazy. To, ze ich teraz nie ma, nie oznacza, ze sie nie pojawia za kilka tygodni/miesiecy :angryy:.[/quote]
to są chyba jakieś jaja :crazyeye: jak można ,niby cel szczytny ,bo pomagają ,ale jakim kosztem i jeszcze ten jedyny reproduktor z jednym jajem :-(:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...