Jump to content
Dogomania

Fundacja dogoterapeutyczna - rozmnaża psy


ona873

Recommended Posts

[quote name='ally.b']Jak sobie patrzę na ich sponsorów i na to co otrzymali to mnie mdli. Rower, farby, utwardzanie drogi - przecież to jest śmieszne.[/quote]
NA tej stronie nie ma chyba oferty krycia ? Aha jeszcze jedno mnie zastanawia gdzie oni tam mają zestaw psów ,które pomagają?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Caly dowcip z dorabianiem sobie na rozmnazaniu polega na ogloszeniach i ofertach na portalach netowych.
Na oferte na wlasnej stronie nie bardzo moga sobie pozwolic, bo skarbowka moze sie doszukac "rozszerzonej" nielegalnie dzialalnosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Caly dowcip z dorabianiem sobie na rozmnazaniu polega na ogloszeniach i ofertach na portalach netowych.
Na oferte na wlasnej stronie nie bardzo moga sobie pozwolic, bo skarbowka moze sie doszukac "rozszerzonej" nielegalnie dzialalnosci.[/quote]
tragedia , normalnie tragedia, gdzie pisze na ich stronie jakie psy biorą udział w dogoterapii ? gdzie są linki o tym,że szczeniaki są na sprzedaż ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Tak, ta sama niby fundacja.
Ally.b, ogloszenia pojawiaja sie okresowo, razem z miotami do sprzedazy. To, ze ich teraz nie ma, nie oznacza, ze sie nie pojawia za kilka tygodni/miesiecy :angryy:.[/quote]
Basiu czytaj uwaznie

Link to comment
Share on other sites

Pisałam wczoraj ale post poszedł w kosmos. Jedyną rzeczą, którą można zrobić to złapać za rękę w momencie sprzedaży szczeniąt i donieść do US brak opodatkowania, jeśli podatku od sprzedaży nie odprowadzą. Generalnie jak na mój gust nie można nic zrobic. Nawet w celach statutowych mają punkt:
3.[B]organizowanie szkolenia i hodowli psów oraz innych zwierząt [/B]
Oni mają ogromne dotacje,ostatnia widzę z lutego na kwotę 47 tyś zł. Mają ogromną rzeszę sponsorów, patronów...
Ja się zastanawiam nad tym czy fundator jest związany ze starostą powiatu gorlickiego. Czy to tylko zbieżność nazwisk.
Dla mnie ich działanie jest wysoce nieetyczne, tak na prawdę w statucie rolę zwierzęcia sprowadza się do rekwizytu służącego celom fundacji.
Przykre jest to, że połasili się nawet na dochody ze szczeniąt bez metryk. Żenujące wręcz. W Korczynie jak znalazłam są do sprzedaży szczenięta syberian husky. Oczywiście bez metryk. Czy ich tego nie udało się ustalić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ally.b']
Przykre jest to, że połasili się nawet na dochody ze szczeniąt bez metryk. Żenujące wręcz. W Korczynie jak znalazłam są do sprzedaży szczenięta syberian husky. Oczywiście bez metryk. Czy ich tego nie udało się ustalić.[/quote]



Z tego co wiem to szczenięta zostały rozdane za darmo. Natomiast te szczenięta, które pojawiły się teraz nie mają nic wspólnego z fundacją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...