Jump to content
Dogomania

Psiak oblany cementem i szcześliwe zakończenie jego drastycznej historii


betinka24

Recommended Posts

Dalia!
Myślę,że wiesz o tym,że DT musi być sprawdzonym domem-jesteś tu nowa;)
Ponadto,czytając wszystkie Twoje wypowiedzi od kiedy zalogowałaś się na dogo,widzę,że to najczęściej u koleżanki lub cioci ma być pies na DT:crazyeye:
To jak to w końcu jest? A jeżeli u cioci,to u tej co raz ma 3 psy,a raz żadnego?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten psaik potrzebuje w 100% dobrego sprawdzonego dmu nie mozemy pozwolic aby w przyszlości znów cierpiał i znów musiał przejśc jakis koszmar. Mysle ze jego zycie do tej pory bylo wielkim koszmarem i teraz zasluguje na wszystko co najlepsze, na kochany dom, kochajace go osoby i miske pelna jedzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

dziekuje wam wszystkim za wyczrpujace odpowiedzi.w takie sytuacji nie moge adoptowac pieska gdyz nie moglabym odbierac mu szansy na szybkie znalezienie domu.6 -7 mies.to naprawde dlugi okres a zaden hotel nie zastapi mu prawdziwego domu.byla bym samolubna pozwalajac mu czekac tak dlugi okres tylko dlatego zebym to ja chciala go adoptowac.wierze ze znajdzie sie osoba ktora pokocha jego piekne oczeta tak ja pokochalam i zapewni mu opieke.jeszcze raz wam dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez mam nadzieje ze ta biedna zmeczona zyciem psinka szybko znajdzie domek!!! On juz tyle w zyciu wycierpial czlowiek tak bardzo go skrzywdzil teraz ten biedak musi poznac czlowieka od dobrej strony i zrozumiec ze nie kazdy jest potworem. Mam nadzieje ze Juz nie długo jego okropny psi los sie odmieni i pozna co to miłość, domek, ciepło i miska pełna jedzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

tak jest: moja ciocia ma trzy psy w tym moja Aze husky, kolezanka ma juz psa, ktorego ktos z jej rodziny chcial oddac do schronu . Ja mialam wziac Nestora na DT platny ale nie wypalilo bo jest agresywny a ja mam male pieski x2[psa i suke]. Ten piesek miałby domek tymczasowy u mnie w Tomaszowie Mazowieckim.
Ja niestety nie mam pieniędzy na utrzymanie wiekszego psiaka dlatego prosba o DT platny pisze dlatego bo chce pomoc psu, a zeby nie bylo watpliwosci, ze bede go glodzic czy cos bo mozna tez tak pomyslec bo jestem "nowa" na dogo, u mnie wszystkie psy umarły smiercia naturalna, ze starosci . pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Dalia!
A Ty wpisałaś się na mapie dogo,że oferujesz psom płatne DT?
Bo,to że Ty chcesz być DT i to na dodatek płatnym,nie oznacza,że możesz nim zostać;)
Dziewczyny muszą sprawdzić jakie warunki za pieniądze oferujesz,oraz inne Twoje predyspozycje do bycia opiekunką dla psa.
Były już takie DT-niesprawdzone,a potem psy znikały!:angryy:
Teraz musimy dmuchać na zimne-jesteś nowa i od razu "wyrywasz" się jako płatne DT- nic o Tobie nie wiemy- wybacz,ale musisz być wiarygodna!
Ponadto płatne DT-to z naszych kieszeni się odbywa-trzeba zebrać chętnych na płacenie.Musimy wiedzieć na ile wyceniasz pobyt psa u siebie i co za tą kwotę oferujesz!;)

Link to comment
Share on other sites

Coraz trudniej na dogo mi wchodzić:-(
bo mi trudno z okrucieństwem się zgodzić:angryy::placz:
Niestety niewiele ja mogę:oops:
gdyby trzeba było ....
groszem wesprę niebogę:roll:
Może chociaż imię zaproponuję?
Ramzes.....jak faraon...pasuje?:p
takie miałam przyjemniejsze od prawdy skojarzenie
o bandażach spowijających to biedne stworzenie:placz:

Link to comment
Share on other sites

Tak to właśnie wygląda, gdy nam, ludziom, wydaje się, że mamy predyspozycje do panowania nad innymi stworzeniami, taki pan i władca robi potem co chce. Jesteśmy tylko jednymi z wielu. Jest sporo gatunków mądrzejszych, a na pewno litościwszych od nas. Nie będę pisać co myślę o tym co skrzywdził tego, chyba nadal bezimiennego ? psiaka. W pierwszych postach czytałam, że pies ma rozległe rany - czy on wymaga leczenia? domu dać nie mogę, ale jeżeli jest taka potrzeba to może jakieś niewielkie wsparcie finansowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Nie znajduję w języku polskim określeń na to co stało sie z rodzajem ludzkim....
Czy i komu można już wpłacać pieniążki na to kochane biedactwo?[/quote]
Dzis bede w schronisku wiec zobacze jak psinka sie miewa i co mu potrzeba, zobacze jak jego stan fizyczny i psychiczny!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...