Jump to content
Dogomania

Filifionka - Fifi - znalazła DS w Krakowie


hop!

Recommended Posts

[quote name='oktawia6']jakby ktoś normalny to Fiionka była by w super domu a tak jest u hop[/quote]
Hmmm... Oktawia zaczyna sama ze sobą rozmowy toczyć... no tak, czasami trzeba pogadać z kimś inteligentnym :eviltong:
Fionka zasługuje na najlepszy z możliwych domków, tylko tych domków to jest jak na lekarstwo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][quote name='Ra_dunia']Fionka cały czas czeka na dom![/quote]
I nie może się doczekać...

W tej chwili jest prawie psim ideałem. Ładnie chodzi na smyczy i dostosowuje się do idącego z nią człowieka. Zachowuje czystość w mieszkaniu. Nadal jest lękliwa - boi się gwałtownych ruchów, brania na ręce, krzyku...

Super ziewnięcie...

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/619/zglitterfy112405110d30rt4.gif[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Piękna Filifionko, nie potrafię znależć Ci domku ale Cię podrzucę.:Dog_run:[/quote]
Co to znaczy nie potrafię? :lol:
Trzeba próbować. Niestety, nie umiemy wyczarować idealnego domku dla Fili...
A co do podrzucania Filifionki... Komu tym razem chcesz ją podrzucić? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Co to znaczy nie potrafię? :lol:
Trzeba próbować. Niestety, nie umiemy wyczarować idealnego domku dla Fili...
A co do podrzucania Filifionki... Komu tym razem chcesz ją podrzucić? :lol:[/quote]
Już podrzuciłam w miejsce idealne.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']
Nie, ona musi mieć taki dom jak Tosia. Właśnie taki byłby idealny... Wierzę, że wkrótce taki się znajdzie.
[/quote]
tak racja to inny gatunek innewymagania-to pieszczoszka dzidzia-i jestem zdziwiona że jeszcze nikt się nie zakochał-ale tak na poważnie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tamb, wiesz co będzie jak się domek nie znajdzie? :razz:
6 grudnia się zbliża... Kokardkę już mam...

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9934/tosia984zc3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9722/tosia1052tj1.jpg[/IMG]

Nowa tymczasowiczka - Tinka (po lewej stronie) "dokucza" Fili - podgryza ją i ciągnie za ogonek... :eviltong:

[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9752/tosia920zr8.jpg[/IMG]

Fili ma problemy z oczami - łzawią i ropieją. Krople nie pomogły. Przydałaby się konsultacja u dr Garncarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Ależ Filifionka jako prezencik pięknie wygląda!
A co z tymi oczkami? Jakieś zapalenie? :([/quote]
Podobno zapalenie spojówek. Najpierw miała krople Dicortineff-vet, a potem Difadol i Floxal. Nie pomogły. Inna rzecz, że ma tak "skonstruowane" oczy, że łatwo o zapalenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']znaczy się, piękne i wyraziste oczęta ;)
Ale zimą zapalenia spojówek zazwyczaj mijają... mam nadzieję, że i Fili problem z oczkami minie...[/quote]
Przemywam jej "patrzałki" solą fizjologiczną do oczu - jest jakby troszkę lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Na adopcję Fili jest zdecydowana rodzina z Katowic (młode małżeństwo, mają trzyletnią córeczkę i wykastrowanego pekińczyka). Myślę, że to dobry dom dla Fili, ale czy na pewno to się dopiero okaże... Za wizytę przedadopcyjną odpowiada tamb. Mam nadzieję, że zajmie się tym szybko i dobrze. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']
Na adopcję Fili jest zdecydowana rodzina z Katowic (młode małżeństwo, mają trzyletnią córeczkę i [B]wykastrowanego pekińczyka[/B]). Myślę, że to dobry dom dla Fili, ale czy na pewno to się dopiero okaże... Za wizytę przedadopcyjną odpowiada tamb. Mam nadzieję, że zajmie się tym szybko i dobrze. :eviltong:
[/quote]
:razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Po prostu cudo..... zróbcie jej ogłoszenia, a domki będą stać w kolejce.[/quote]
Zrobiłam ogłoszenia, ale kolejki jakoś nie było i nadal nie ma. :razz:
Może ja jakoś źle te ogłoszenia robię?
Red, pewnie gdybyś zrobiła chociaż jedno ogłoszenie, to byłoby zatrzęsienie domków... ;)

Okta, widzę, że najbardziej zainteresowało Cię pewne zestawienie rzeczownika z przymiotnikiem. Ciekawe dlaczego? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...