Jump to content
Dogomania

Sunia wyrzucona z samochodu,koczowała w lesie...Pojechała do stałego domu!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='modliszka84']Kasia ma śliczne zdjęcia jesienne Elzy, bo to ona dziś z nią spacerowała :)

Dzwonił dzisiaj jakiś facet z Pabianic.... ale spławiłam go, może zbyt szybko, ale po pierwsze wydawało mi się, że jest nietrzeźwy. Po drugie strasznie był dziwny, tak jakby był właśnie pod wpływem... Na koniec rozmowy stwierdził żebym podała do telefonu mamę :-o i w ogóle to ile dzieci jest w domu :-o
Jakieś bzdury zaczął wygadywać. Ja rozumiem, że może po głosie brzmie młodo ale bez przesady![/quote]

miałaś rację, z nietrzeźwymi lepiej sie nie wdawać w dyskusje
nawet jakby chciał i wziął Elzę, to potem zastanawiałabyś się, czy potrafi się nią należycie zająć..

Link to comment
Share on other sites

Elza to taka fajna sunia... niekłopotliwa, łagodna i posłuszna... a w schronie strasznie smutna, nie chce nawet smakołyków w boksie, po spacerach staje smutna, na nic nie reaguje... wie, ze jej czas sie skonczył i teraz wychodzą inne psy:shake:
Bardzo prosze o tymczas dla niej... Napewno nie będzie kłopotliwa...:roll:

[IMG]http://images32.fotosik.pl/380/2cc4549862cad0f3med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/20/168f8e177ce58f8e.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/386/9578cc2e3965387a.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/20/70ff84e1633f1e50.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ręce mi już opadają. Elza od wtorku ma to ogłoszenie w gazecie pabianickiej. No i wczoraj wieczorem dzwonił facet z Pabianic, mieszka w blokach, dwójka dzieci, wszystko super pięknie. Ponieważ w gazecie nie jest napisane że sunia jest w schronisku, więc chciał się umawiać na spotkanie. Jak mu powiedziałam, żeby przyjechał do schroniska że się umówimy i mu wszytsko powiem tam, to nagle jakby się zniechęcił ...
Stanęło na tym, "że to ja jeszcze zadzwonie". Ja nie wiem co z tymi ludźmi ?! Co za różnica gdzie pies przebywa!!
A może chodzi o opłatę adopcyjną :-o Cholera no.

Dzisiaj natomiast dzwoniła pani, która w dzienniku Fakt z 2 października widziała artykuł, że ludziom ukradli identyczną sunię! Tylko że na Sląsku...
Ale ma odszukać tę gazetę, pojadę do niej i będziemy dzwonić...
Mało to prawdopodobne, ale pani mówiła że te zdjęcia były prawie identyczne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Wiecie co ręce mi już opadają. Elza od wtorku ma to ogłoszenie w gazecie pabianickiej. No i wczoraj wieczorem dzwonił facet z Pabianic, mieszka w blokach, dwójka dzieci, wszystko super pięknie. Ponieważ w gazecie nie jest napisane że sunia jest w schronisku, więc chciał się umawiać na spotkanie. Jak mu powiedziałam, żeby przyjechał do schroniska że się umówimy i mu wszytsko powiem tam, to nagle jakby się zniechęcił ...
Stanęło na tym, "że to ja jeszcze zadzwonie". Ja nie wiem co z tymi ludźmi ?! Co za różnica gdzie pies przebywa!!
A może chodzi o opłatę adopcyjną :-o Cholera no.[/quote]

Ludzie się boją psów ze schroniska:shake: Niestety... wolą psa od jakiejś rodziny( bo niby wyjeżdżają:cool1:), bo ,,domowy''.... Z nie jedna osobą, która rozmawiałam mówiła, ze nie wzięła by ze schroniska bo to nigdy nic nie wiadomo, że by się bała... a wystarczy tam pójść, zobaczyć, odrazy sie zdanie zmienia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Ludzie się boją psów ze schroniska:shake: Niestety... wolą psa od jakiejś rodziny( bo niby wyjeżdżają:cool1:), bo ,,domowy''.... Z nie jedna osobą, która rozmawiałam mówiła, ze nie wzięła by ze schroniska bo to nigdy nic nie wiadomo, że by się bała... a wystarczy tam pójść, zobaczyć, odrazy sie zdanie zmienia...[/quote]

za.ebiscie :cool1:
gdyby Elza była na tymczasie to pewnie by miała już dom :shake: a tak to ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']za.ebiscie :cool1:
gdyby Elza była na tymczasie to pewnie by miała już dom :shake: a tak to ...[/quote]

Od 25 sierpnia mam Liwkę na tymczasie. Tymczas nie załatwia sprawy. Zwłaszcza bezpłatny. Może za mało się staram. Elza znajdzie dom, modliszko. Czy jakoś nadzwyczajnie źle znosi pobyt w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Od 25 sierpnia mam Liwkę na tymczasie. Tymczas nie załatwia sprawy. Zwłaszcza bezpłatny. Może za mało się staram. Elza znajdzie dom, modliszko. Czy jakoś nadzwyczajnie źle znosi pobyt w schronisku?[/quote]

Ja pisałam akurat o tym konkretnym przypadku.

A jak Elza znosi pobyt w schronie? No cóz, na pewno znosi go źle, jest smutna i całe dnie przesiaduje w budzie.
Z drugiej strony można powiedzieć , że żaden pies nie znosi dobrze schroniska... Jeden lepiej, drugi gorzej, trzeci poddaje się od razu. Ona narazie jest w grupie "gorzej" ale nie w tej trzeciej.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Modliszko [/B]dzwoniłas do tych ludzi co poszukuja psa podobnego do ELZY??[/SIZE]

Do lokalnej bylo juz pare telefonów w tej sprawawie.
Myśle ze to jednak nie jest ELza -bo tamten pies ponoc mial 2 lata-posiwiec w sumie w zwiazku z przejsciami az tak mogla ale zeby....raczej by nie byly w tym stanie u 2 psa -choc rozne rzeczy juz slyszalam...
W kazdym razie trzeba sie z nimi skontaktowac, napewno bardzo kochali swojego psa i w kladaja duzo serca w poszukiwania (dobry pomysl z ogloszeniami w gazecie Fakt) -szkoda ze wiecej osob tak nie angazuje sie w poszukiwania swojego psa. W kazdym razie kochajac tak swojego psa moze nie pozwola by w schronisku przebywala kopia ich psiaka....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Teraz to już naprawde jest sprawa pilna. Elza jest przestawiona do boksu ogólnego... co za tym na spacer moze liczyc tylko wtedy gdy będą 4 osoby do wyprowadzania bo jest w boksie z 3 innymi psami. Dzisiaj nie była...a jak ona patrzyła zza krat :-(
To jest po prostu okrucieństwo, żeby psy przyzwyczajone do spacerów dawać do boksów gdzie tych spacerów nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...