Jump to content
Dogomania

Sunia wyrzucona z samochodu,koczowała w lesie...Pojechała do stałego domu!


modliszka84

Recommended Posts

[quote name='agat21']Skoro Elza ma ogłoszenia i ludzie zaczęli dzwonić, a schronisko ich odstrasza może warto jednak zrzucić się na płatny DT lub hotelik?
Wiem, że to ryzyko, ale w schronie ona chyba tracie wszelkie szanse na adpocję.. :-([/quote]

Strasznie trudno o DT. Nawet płatny. Ale hotelik? Jestem za. Na pewno coś dorzucę. Modliszko, może Niewiasta 21 pomoże.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurde chyba nie ma sensu dawać tych ogłoszeń do gazety pabianickiej. No niestety, ale czytelnikami tej "gazety" są chyba ludzie , no nie ujmując nikomu, innego poziomu intelektualnego :cool1:

Przed chwilą miałam telefon. Pierwsze pytanie brzmiało "ile trzeba zapłacić za tego psa". Pani chciałaby Elze jako psa podwórkowego. Elza jest psem typowo domowym i uważam, że wielka szkoda by była gdyby trafiła do budy.
Pani nie mogła pojąc że jak to pies by miał siedzieć cały czas w mieszkaniu/domu. Być może sie troche nie zrozumiałyśmy, ale "pies podwórkowy" dla mnie brzmi jednoznacznie...

Link to comment
Share on other sites

chodziło mi o to, że wchodzi tylko kilka stałych osób...za co dziękuje oczywiście.
nikt nowy już nie zagląda, a prośbę o tymczas razem z linkiem do wątku wysłałam chyba 20 osobom...

Elza bardzo smutna jest, spogląda zza krat i nie rozumie dlaczego jej nikt nie bierze na spacer. :-(

Link to comment
Share on other sites

boze nic juz nie mow modliszka bo serce mi peka...
jak pomysle co ona czuje jak was widzi...
co czuje jak wy ja widizcie...

a moze jakis apel o tymczas w lokalnej?
[SIZE=1]wiem ze zlamuje juz cie ta gazeta ale moze [/SIZE]
[SIZE=1]co 10mu psu sie uda...mysle ze nawet wtedy warto[/SIZE]
[SIZE=1]zreszta przypominanie ludziom ze jest tyle potrzebujacych zwierzat...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']napisze dzisiaj do Dziennika Łodzkiego i do Expresu Il.
Oni lubia takie sensacyjne historie. Moze to cos pomoze.

Nutka w ten sposób znalazła dom ,a telefon sie urywał.[/quote]
Moze jeszcze do FAKTU?
Napisac ze ludzi edzwonia ze bylo jej ogloszenie a my nie mamy telefonu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...