Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki


Jagienka

Recommended Posts

[quote name='majku33krakow']jak skasowałas to go niema ale był,pamietam.[/QUOTE]
Wiec idz pobiegaj jak Ci sie nudzi, a nie wymyslaj bajek. Ja mam na tyle odwagi,by nie kasowac postow,w przeciwienstwie do Ciebie.
KTOZ nie opiekuje sie bezposrednio psami,tylko schronisko, wiec zanim powymyslasz sprawdz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']karusiap, po cholere wdajesz się w dyskusje z nim :roll:
przecież jego to nakręca...[/QUOTE]
Asia bo poki wszystko skupialo sie na mnie ja bylam w stanie to olac. Ale dostaje co raz czesciej informacje,ze neka inne osoby w celu wyciagniecia informacji o danych moich lub Jagienki.....
No i niestety na dogo wchodza obce osoby,nie znajace tego uzytkownika. Latwo sie wtedy zniechecic do pomocy, gdy ktos wymysla takie glupoty, podwaza pomoc psom i probuje sklocac itp.

Link to comment
Share on other sites

Tweety napisała:
Urząd Marszałkowski Województwa małopolskiego ogłosił konkurs m.in. dla organizacji pozarządowych na inicjatywę w Małopolsce. Zgłosiliśmy nasz projekt budowy kociego przytuliska dla podkrakowskich gmin pod nazwą "Ludzie kotom". Wygraną jest 10 tys zł stanowiące 1/4 środków, które mamy zgromadzić aby powstał koci azyl na 40-50 kotów. Bardzo liczymy na pomoc forum aby zebrać odpowiednią ilość głosów i móc wdrożyć w życie nasz projekt. W końcu wygrają na tym koty
Wystarczy wejść na stronę [URL]http://www.pomyslnamalopolske.pl/index[/URL]. ... &Itemid=55
wybrać ocenę i kliknąć "wyślij"
Czasu jest niewiele, do 15.09 a przewaga konkurencji bardzo duża, bo 640 głosów

_________________
Oddajmy głosy trzeba im pomóc.

Wybaczcie za wstawkę Karusiap i Jagienka że na waszyn wątku ale to jest bardzo dobry wątek psi,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']Tweety napisała:
Urząd Marszałkowski Województwa małopolskiego ogłosił konkurs m.in. dla organizacji pozarządowych na inicjatywę w Małopolsce. Zgłosiliśmy nasz projekt budowy kociego przytuliska dla podkrakowskich gmin pod nazwą "Ludzie kotom". Wygraną jest 10 tys zł stanowiące 1/4 środków, które mamy zgromadzić aby powstał koci azyl na 40-50 kotów. Bardzo liczymy na pomoc forum aby zebrać odpowiednią ilość głosów i móc wdrożyć w życie nasz projekt. W końcu wygrają na tym koty
Wystarczy wejść na stronę [URL]http://www.pomyslnamalopolske.pl/index[/URL]. ... &Itemid=55
wybrać ocenę i kliknąć "wyślij"
Czasu jest niewiele, do 15.09 a przewaga konkurencji bardzo duża, bo 640 głosów

_________________
Oddajmy głosy trzeba im pomóc.

Wybaczcie za wstawkę karusiap i jagienka że na waszyn wątku ale to jest bardzo dobry wątek psi,[/QUOTE]

Link nie dziala...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']Tweety napisała:
Urząd Marszałkowski Województwa małopolskiego ogłosił konkurs m.in. dla organizacji pozarządowych na inicjatywę w Małopolsce. Zgłosiliśmy nasz projekt budowy kociego przytuliska dla podkrakowskich gmin pod nazwą "Ludzie kotom". Wygraną jest 10 tys zł stanowiące 1/4 środków, które mamy zgromadzić aby powstał koci azyl na 40-50 kotów. Bardzo liczymy na pomoc forum aby zebrać odpowiednią ilość głosów i móc wdrożyć w życie nasz projekt. W końcu wygrają na tym koty
Wystarczy wejść na stronę [URL]http://www.pomyslnamalopolske.pl/index[/URL]. ... &Itemid=55
wybrać ocenę i kliknąć "wyślij"
Czasu jest niewiele, do 15.09 a przewaga konkurencji bardzo duża, bo 640 głosów

_________________
Oddajmy głosy trzeba im pomóc.

Wybaczcie za wstawkę karusiap i jagienka że na waszyn wątku ale to jest bardzo dobry wątek psi,[/QUOTE]
nie wyswietla mi sie ta strona, a Wam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREJKA']nowy bazarek. zapraszam :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192034-gt-Apaszki-ciuszki-ksi%C4%85%C5%BCki-p%C5%82yty-torba-D-j-ska-bi%C5%BCu-na-Krak%C3%B3w-do-10.09.?p=15299650#post15299650[/URL][/QUOTE]
FREJKA :Rose: Już wrzucam do pierwszych postów :)

Link to comment
Share on other sites

Kobietki ponieważ po raz pierwszy w życiu założyłam wątek suni z prośbą o transport bardzo Was proszę zaglądnijcie tam czy wszystko dobrze zrobiłam i jeżeli możecie pomóc mi jakoś to bardzo o to proszę. Każda rada jest dla mnie cenna z uwagi na totalny brak doświadczenia w tej sprawie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192213-Kaskaderka-pilnie-potrzebny-transport-aby-dwa-serca-mogły-zabic-jednym-rytmem[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Chyba paulus miales racje,gdzie trzeba to zglosci.
Uzytkownik majku33krakow,wypisywal dzis w smsach bardzo malo sympatyczne rzeczy na temat innych osob z dogomanii. Uwazam,ze taka osoba nie jest nam tu potrzebna.

Pare razy mowiac,ze nie potrzebuje naszych adresow, teraz dostaje smsa czy dobrze mi sie mieszka na Pachonskiego....po coz to wszystko.
Smieszne i zalosne,ale dla mnie meczace i nudne. Po prostu nudne.

Dla osob zainteresowanych zapraszam na watek Drwala post 1568,o ktorym majku pisal,ze nagaduje na KTOZ. Przyblize temat:

[B]agamika pisze:[/B]
Ja niewiem jak trak głupio mozna psa prowadzic na smyczy :shake:
S K A N D A L ...



sobie człowiek głaska małego Amika ( w kuckach, bo inaczej sie nie dosięgnie ) , podziwia wiosenne widoki lednickie z górki , a tu jak nagle cos nie przy ...wali w bok :mad: :mdleje:.. szara uhahana kupa lniejacego futra, sie wpycha w człowieka

na szczęscie ma własna masa nie powoliła na wywrotke na trawę :cool1:


[CENTER]...skandal ...



[B]na co ja odpisuje: [/B]
Aga a ktoz to tak nieodpowiedzialnie wrecz karygodnie prowadzil Drwala:mad::mad:co za...ehh szkoda slow.....

[/CENTER]




:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no blagam.....chyba kazdy rozumie....PRAWIE kazdy....

sytuacje wyjasniam,bo akurat w przypadku Drwala na KTOZ chyba nie mialam powodow narzekac;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...