Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

[quote name='jeana']:) Możesz powiedzieć coś więcej o tej giełdzie? W tej chwili nasz Barf jest w Warszawie na Modzelewskiego. Pozdrawiam :)[/quote]


Nie bardzo, tam się zaopatrują goście z mojego sklepu zoo. Ale z tego co wiem, już się z Wami skontaktowali.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorki ale Barfu na Modzelewskiego nie ma :(. Jeana nie powinnaś pisać że jest nie mając dokładnych informacji bo to kosztowało mnie wycieczkę na Mokotów. No i skoro go nie ma to kiedy można się spodziewać??
Mój pies znów łaskawie je surowiznę więc zależy mi żeby podawać Waszą karmę. Proszę o jakieś informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_wawa']Sorki ale Barfu na Modzelewskiego nie ma :(. Jeana nie powinnaś pisać że jest nie mając dokładnych informacji bo to kosztowało mnie wycieczkę na Mokotów. No i skoro go nie ma to kiedy można się spodziewać??
Mój pies znów łaskawie je surowiznę więc zależy mi żeby podawać Waszą karmę. Proszę o jakieś informacje.[/quote]

Przepraszam, ale nie wiedziałam, że tam skończył się zapas karmy. W sobotę lub najpóźniej w poniedziałek wyjeżdża od nas nowy towar na Modzelewskiego.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Barf jest już dostępny na Modzelewskiego :). Jest większa lodówka i większy wybór produktów. Ja dziś zakupiłam bafra wołowego, mieszankę wołowina, cielęcina, drób , strusia :), jagnięcinę (chyba żołądki) i jeszcze barfa dla alergików :).
Super :). Co do cen to sa różne w zależności od rodzaju ale przy tej mieszaninie wyszło mi ok 10 zł za kg. Kupiłam żarelka na tydzien czyli 6 kg.
Jeana przyłączam się do pytania Wandalki. Czy jest wogóle możliwa dostawa do domu??

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj kupiłam strusinę . To mieszanka podrobów strusich, kości itp. Jeszcze nie dawałam ale myślę że będzie ok. Ja mam inne pytanie. Przy wadze psa +/- 43 kg ile kostek dziennie powinnam dawać? Jak narazie daję 2 rano i 2 wieczorem ale zastanawiam się czy to nie za dużo, czy nie jest tak że dostarczam mu za dużo białka. Czy wy dodajecie do kostek jeszcze warzywa i jakieś dodatki? Nie mówię oczywiście o kostkach czysto mięsnych tylko takich z dodatkami.

Link to comment
Share on other sites

ania wawa 3% z 43 kg to 1,29kg a więc 4 kostki po 250g każda to chyba nie za dużo.
Ja do kostek BARF dodaję tylko tłuszcz (śmietanka, olej, masło)bo w kostkach chyba go nie ma wiele, czasem surowe żółtko. Warzyw i owoców i tak by nie zjadła więc nie dodaję.

Pytałam wczoraj o ceny na Modzelewskiego: 8-12 zł/kg zależnie od produktu.
Nie było wiele z ich bogatej oferty internetowej.
Czy ktoś już dawał mix owocowo-warzywny albo szyje kurczaka albo ten zestaw [B][FONT=Verdana]BARF Z WARZYWAMI I OWOCAMI - KOMPLET 2 [/FONT][/B][B][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana](MIĘSO, KOŚCI, WARZYWA, OWOCE, JAJKA, TWARÓG) ?
[/FONT][/B][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

witam , a jak w Krakowie można zaopatrzyć się w te kostki. Wiadomo produkt mrożony, więc rozmrażany i zamrażany być nie może . Dłuższy transport nie w chłodni raczej nie byłby wskazany, czy w Krakowie jest jakiś sklep, dystrybutor?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']ania wawa 3% z 43 kg to 1,29kg a więc 4 kostki po 250g każda to chyba nie za dużo.
Ja do kostek BARF dodaję tylko tłuszcz (śmietanka, olej, masło)bo w kostkach chyba go nie ma wiele, czasem surowe żółtko. Warzyw i owoców i tak by nie zjadła więc nie dodaję.

Pytałam wczoraj o ceny na Modzelewskiego: 8-12 zł/kg zależnie od produktu.
Nie było wiele z ich bogatej oferty internetowej.
Czy ktoś już dawał mix owocowo-warzywny albo szyje kurczaka albo ten zestaw [B][FONT=Verdana]BARF Z WARZYWAMI I OWOCAMI - KOMPLET 2 [/FONT][/B][B][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana](MIĘSO, KOŚCI, WARZYWA, OWOCE, JAJKA, TWARÓG) ?
[/FONT][/B][/FONT][/B][/quote]


ja dawałam i daję wszystko po kolei - bo jako dystrybutor mam dostęp do szerszego asortymentu u siebie w domku

pieski jedzą i się cieszą - też dodajemy kefir i olej lniany i twarożki - wszystko jest ok - ale tez domixujemy czasami owoce -warzywa- lub zupki dolewamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Witam :) Kraków, sklepy: BOCJA i RUPTI, Przychodnia Weterynaryjna na ul. Na Błonie 61b i hurtownia Eskulap, ale w hurtowni chyba nie sprzedają odbiorcom indywidualnym. Pozdrawiam :)[/quote]


A czy będziecie na wystawie międzynarodowej w Krakowie z mrożonkami??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa']Bura - i jak tam kolezanka ? Zdecydowała sie - czy dla siebie chciałas cennik?[/quote]


Koleżanka cennik dostała i tyle od niej słyszałam :shake: co mi po cenniku jak u nas nie ma dostępnych kostek... Kasia już nie prowadzi bo zbytu nie było... A jechać 150 km po mrożonki to trochę sporo... przy okazji wystaw się będę zaopatrywać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Bóg Ci zapłąć dobry człowieku!![/quote]

:-)
ja tam jeszcze po barfa nie dojechałam, nie jestem mobilna przez złamaną nogę, ale jak tylko dojdę do siebie to będą to moje pierwsze kroki :-)
Daj znać co ciekawego mają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...