Jump to content
Dogomania

Cane corso w schronisku - Selma już w DS w Olsztynku:)


Tola

Recommended Posts

Dzięki ze weszłaś; ogłaszaj sunię, wykorzystaj zdjecia, bo szkoda stworzenia. Przeciez ona tam siedzi, przerazona i nic wiecej sie nie dzieje.
Przyjazd behawiorysty postaraj sie uzgodnic z kierowniiem; jak bądą problemy to postaramy sie pomóc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Funiu a czy mozecie je wyprowadzic z boksu i sprawdzic??
Przede wszystkim psa...obawiam sie z suczka bedzie trudniej:-( ona musi trafic do kogos doswiadczonego a takich ludzi jak na lekarstwo....[/quote]
Myslę, ze kierownik nie da wyprowadzic psa z boksu nikomu z nas, chyba ze pracownikowi...
Moze zadzwonic i powiedziec, ze jest chętna na psa , tylko chce sprawdzic jego zachowanie poza boksem..

Link to comment
Share on other sites

A wiec tak...

Osoba ktora byla zainteresowana narazie sie nie skontaktowala tak wiec mozemy chyba o tym zapomniec.
Jest natomiast propozycja zalatwienia darmowej kastracji psa...ale w Lodzi wiec potrzebny bylby tymczas i kasa na transport.
Nie znam szczegolow jeszcze wiec o tym bedziemy mogly dyskutowac jak sie dowiem wiecej.

Jesli chodzi o suczke bez zmian niestety.
Bede starala sie prosic kogos o zalozenie Allegro dla psiakow, ja niestety nie mam konta a bedac w UK raczej nie moge zalozyc:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jutro rusza aukcje na allegro, porobie jeszcze ogloszenia...czas pokaze czy cos z tego wyjdzie.

Jest propozycja darmowej kastracji psa w Lodzi, tam tez znajduje sie pewna Pani wet zakochana w CC ktora moze zechce go adoptowac...no ale pewnosci nie mamy...wiadomo ze najczesciej jest tak ze ktos sie ofiaruje a jak co do czego to lipa:roll:
Zastanawiam sie czy nie zaczac szukac DT w Lodzi i kasy na transport... kastracja jest mysle bardzo dobrym pomyslem i jesli dom nie wypali to chociaz tyle dobrego.
Ale nie wiem czy znajdziemy srodki na transport...


Sprawa suczki jest niestety skomplikowana, odezwala sie do mnie na maila jedna osoba zainteresowana sunia niestety nie ma ona doswiadczenia i
w ogole jakos tak mi nie pasuje.
Napewno potrzebujemy kogos kto wie jak postepowac w nieco trudniejszych sytuacjach a takich ludzi jak na leksrstwo:shake:
Dobrym wyjsciem byloby wyrwanie jej do DT gdzie ktos moglby zobaczyc jak zachowuje sie w warunkach domowych.

Ludzie pytaja jak one reguja na psy...to bardzo wazne bo wiekszosc jest juz zapsiona i mysli nad powiekszeniem stada (cc najlepiej stadami w domu trzymac:evil_lol::loveu:)...da rade to sprawdzic jakos ciotki?? Moze uda sie kierownika przekonac...fatygowac sie i dzwonic do niego czy raczej od razu dac sobie spokoj??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
Ludzie pytaja jak one reguja na psy...to bardzo wazne bo wiekszosc jest juz zapsiona i mysli nad powiekszeniem stada (cc najlepiej stadami w domu trzymac:evil_lol::loveu:)...da rade to sprawdzic jakos ciotki?? Moze uda sie kierownika przekonac...fatygowac sie i dzwonic do niego czy raczej od razu dac sobie spokoj??[/quote]
Trzeba dzwonic; kierownik prędzej posłucha kogoś z zewnątrz...
Pies zajmuje cały boks, suka drugi, a w innych boksach tłoczno.
Myslę ze da sie przekonac, ze to zwiększy szansę adopcji...

Link to comment
Share on other sites

jak będziecie ogłaszały psa i sunie to uważajcie na p. Jarosława S. z ok. Rzeszowa - ma cane corso - niby wszystko ok, dom super, koty, dzieci, podwórko, naprawdę do niczego nie można było się przyczepić (chciał adoptować Szakala)...ale - jest przeciwny kastracji i sterylizacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']jak będziecie ogłaszały psa i sunie to uważajcie na p. Jarosława S. z ok. Rzeszowa - ma cane corso - niby wszystko ok, dom super, koty, dzieci, podwórko, naprawdę do niczego nie można było się przyczepić (chciał adoptować Szakala)...ale - jest przeciwny kastracji i sterylizacji[/quote]
Ok; dzieki za info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Jutro mam miec info od byłego własciciela psa, jak dogadywałs ie z innymi psami.
Dzisiaj rozmawiałam z treserem owczarków z policji - widział psa, okreslil go jako "ostrego"...[/quote]
szkoda -patrząc na jej fotki i jej przestraszone oczy-ta jej agresja wynika pewnie ze strachu- alecoż można powiedzieć poprzez fotki-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']mam kolezanke ze szkolenia która ma identyko psa cane corso mówiła mi otym ze chciałaby parke- sterylizacja oczywiscie bo nawystawy niechce chodzić ani miec młodych - ale dowiedziała sie zejest w pierwszym miesiacu ciazy ipewnie "ostra"suka niewejdzie w grę :-([/quote]
TO NIE SUKA JEST "OSTRA" TYLKO PIES:cool3:
U nas pies i suka....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...