Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wikuwiku']Jeden sukces już jest na początek, ruszył fundacyjny wątek.
Proszę Was rozłóżcie siły na dłuższy czas roboty nie braknie, ale nie przestawajcie się ruszać żeby nie ostygnąć.
Chyba do takiej Fundacji trafiłem jak przyszedłem[/quote]
[B]
wikuwiku,[/B] jaki okres przed akcją w SCC mam Ci wysyłać ogłoszenia psów do wydrukowania?

Na tą akcję już pewnie są zrobione?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']To ja już sama niewiem o co chodzi jak była "samodzielność" było źle dzielimy kto i co to źle eh....[/quote]

No właśnie....

POTRZEBNA JEST JEDNA DWIE OSOBY które będą ODPOWIEDZIALNE za to zeby były psy ogłaszane (te które są na tymczasie u naszych ludzi i tak mają ogłoszenia bo osoby tymczasujące zwykle robią). Nie osoba która będzie rozdzielać pracę ogłoszeniową ludziom którzy juz mają co robić nie wiem jak mam napisać?? Jeśli przy tej okazji ktoś chce pomóc ok.
[COLOR=Red][B]Potrzebna osoba do roboty a nie do rozdzielania pracy!![/B][/COLOR]
Bounty nie mozesz ok..podnoś wątki (widzę ze nie są podniesione)
Po co nam osoby spoza fundacji mamy 30 (sic!) wolontariuszy!!!!!
Nadal nie rozumiecie w czym problem?

Kto będzie robił ogłoszenia ????? STALE???? A nie wtedy jak mam czas? Osoby które "pracują" w fundacji jeżdzą stale na interwencje do weterynarzy, przewożą psy i pracują na maciejach STALE nie jak mają czas- bo nikt go nie ma!
Jak mam czas to ja też zrobię ogłoszenia rzecz w tym ze go nie mam bo robię inne rzeczy w fundacji których wg "podziału prac" miałam nie robić...

[COLOR=Red][B]KTO PRZEJMIE ROBIENIE OGŁOSZEŃ????? Kto weźmie odpowiedzialność za to zeby te ogłoszenia były?????


[COLOR=Black]i [/COLOR][/B][COLOR=Black]jeszcze jedno napiszą najprościej jak mogę aby było zrozumiałe: osoby które zobowiązały się być wolontariuszem, przyszły na 1-2 akcję i słuch po nich zaginął albo te pokazujące się sporadycznie a nie pomagające w czasie pomiędzy akcjami, uprasza się o zastanowienie się i ponowne przeczytanie umowy wolontariackiej.
Tak aby w fundacji był jasny obraz ile osób jest i na ile można liczyć. Zaś osoby które: nie podpisywały umów, nie działają, nie pomagają w tym co dzieje się pomiędzy akcjami proszę o nie wkładanie kija w mrowisko, nie udzielanie tzw światłych rad, bo zwyczajnie nie mają pojęcia o czym piszą z w/w powodów.



[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']
[B][COLOR=red][COLOR=black]i [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]jeszcze jedno napiszą najprościej jak mogę aby było zrozumiałe: osoby które zobowiązały się być wolontariuszem, przyszły na 1-2 akcję i słuch po nich zaginął albo te pokazujące się sporadycznie a nie pomagające w czasie pomiędzy akcjami, uprasza się o zastanowienie się i ponowne przeczytanie umowy wolontariackiej.[/COLOR]
[COLOR=black]Tak aby w fundacji był jasny obraz ile osób jest i na ile można liczyć. Zaś osoby które: nie podpisywały umów, nie działają, nie pomagają w tym co dzieje się pomiędzy akcjami proszę o nie wkładanie kija w mrowisko, nie udzielanie tzw światłych rad, bo zwyczajnie nie mają pojęcia o czym piszą z w/w powodów.[/COLOR]

[/COLOR][/quote]
To ja też zapytam wprost: Czy potrzebne są takie osoby jak ja?
- Pojawiam się na akcjach "jak mam taką możliwość"
- Robie ogłoszenia jak pozwala mi czas w pracy lub wieczorkami,
popołudniu nie mam szans
- Proponuje odzież w niższych cenach
To tyle co mogę od siebie dać.... Tylko tyle.....
Rozumie, że jest potrzeba by wszystko było uporządkowane i na 100% ale uważam, że takie dochodzące osoby "jak mają czas" też są potrzebne ale to tylko moje zdanie może się myle.
Napisze tak, że bez względu na odpowiedź ja wciąż będe robiła ogłoszenia "jak będe miała czas" i ZAWSZE możecie na mnie liczyć jeżeli chodzi o odzież, nadruki itp. Natomiast w sprawie akcji to zdecydujcie sami czy mam się pojawiać czy nie dostosuje się. Pozdrawiam i życze by wszystko się wreszcie poukładało......

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][B]ja też się przypominam,[/B] [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][B]1.[/B] potrzebna jest osoba która przygotuje po kazdej akcji w SCC opis który wrzucę na stronkę (co działo się na akcji, ile piesków znalazło dom, jakie były atrakcje, ile zebrano funduszy)[/COLOR]

[B]2.[/B] potrzebny też jest ktoś kto napisze artykuły na stronkę fundacyjną o tematyce opieki nad zwierzętami, pielęgnacji, weterynarii, czegokolwiek związanego ze zwierzakami i fundacją, mogą być nawet wspomnienia "jak to jest być wolontariuszem" lub "dlaczego adoptowałem azorka" teartykuły pomogą w promowaniu stronki w google.


[B]3.[/B] i przypominam, że domki tymczasowe które jeszcze nie zgłosiły do mnie swoich tymczasowych zwierzaków są proszone o zrobienie tego w trybie jak najszybszym, proszę pisać do mnie na mejla asiagisz/malpka/o2.pl i wysyłać [B]gotowy opis (wiek, wygląd, charakter) oraz max 3 zdjęcia nie większe niż 400 kb[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kasiuraf odpowiadam równie wprost: tak!!!! Takie osoby jak Ty są ogromnie potrzebne!!!Nawet mogę uzasadnić dlaczego.
Ponieważ: nawet jak na akcji pokażesz się sporadycznie bo na tyle tylko pozwala Ci czas, to na tej akcji pracujesz a nie tylko udzielasz się towarzysko albo usypiasz na ławce.
Tak są potrzebne takie osoby jak Ty bo: jak robisz ogłoszenia nawet sporadycznie, to wiem ze jak obiecasz to je zrobisz! I nigdy jeszcze się nie zdarzyło, ze jak coś powiesz to zebyś zawiodła.
Takie własnie osoby są potrzebne!
Każdy robi tyle ile może ale niech robi to, do czego sam się zobowiązał.
Kasiuraf nie robisz "tylko" tyle, robisz "aż" tyle i tego się trzymaj rób dalej, naprawdę nikt nie wymaga cudów wiadomo każdy ma czas okrojony. Chodziło mi raczej o osoby które "robią za słupa" są- a ich nie ma.
Powracając do ogłoszeń:
Potrzebna jest jedynie osoba która będzie zorientowana w temacie ogłoszeń, będzie wiedzieć który pies ma, a który jeszcze nie, a któremu ogłoszenie wygasło i je zrobi. Mnie jest naprawdę obojętne czy przy tym kogoś poprosi o pomoc ważne zeby ogarniała temat i wiedziała co się dzieje w tej kwestii. Tylko Tyle.
Hebanova dzięki, widzę ze znów się przypominasz mam nadzieję ze tym razem będzie jakiś odzew.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=black]..................................................[/COLOR][/B]

[B]A ja "się wykasowałam" bo napisałam to co Glucia.[/B]



[B]HebaNova [/B]- może do [B]pkt-u 2 zgłoszą się nam jacyś fundacyjni[/B] [B]technicy weterynarii[/B]. Przy okazji pisania jakiegoś referatu.

Link to comment
Share on other sites

Bounty napisałam ze potrzebna osoba do roboty bo masz jak w banku ze jeśli napiszesz na wątku "kto pomoze zrobić ogłoszenia" to odezwie się jedna osoba albo nikt i zostaniesz z tematem sama, juz to przerabialiśmy.
Dlatego jestem zdania ze musi to być jedna osoba która ewentualnie skorzysta z pomocy innych ale nie będzie na nich polegać.
Uf...teraz mi się udało jasno i na temat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Bounty napisałam ze potrzebna osoba do roboty bo masz jak w banku ze jeśli napiszesz na wątku "kto pomoze zrobić ogłoszenia" to odezwie się jedna osoba albo nikt i zostaniesz z tematem sama, juz to przerabialiśmy.
Dlatego jestem zdania ze musi to być jedna osoba która ewentualnie skorzysta z pomocy innych ale nie będzie na nich polegać.
Uf...teraz mi się udało jasno i na temat :)[/quote]


kobito wreszcie! :loveu: Hihihi a o czym ja mówie? Że jak coś zostanie bez ogłoszen to ja się tym zajmę, a moje zadanie polegaloby na ogarnieciu, które psiaki watków/ogloszen nie mają i proszenie o pomoc wolontariuszy, którzy zgłosili sie do pomocy, a zgłosili się - jeśli coś nie wypali to w miarę czasu, ja bede chociaż te podstawowe ogłoszenia uzupełniac ;] I widzisz? Gdyby to było normalne spotkanie to nie byłoby tysiąca postów i poematów niedomówień, bo obie mówiłyśmy o tym samym tylko w trochę inny sposób.


JOMO wiku jest dobry w referatach :evil_lol: Ja mam zrobiony, ale tylko o krwii [to chyba sie nie nada]- miałam zrobic artykuł o sterylce, ale zupełnie nie dałam rady ;| Jak uporam się z resztą referatów... oooo teraz jestem w trakcie robienia o wściekliźnie! To moze to sie nada? W sumiei tak to musze odfddac i tak, a na strone bym to skróciła i przerobiłą na ludzki język ;P


Wielkki szacun dla 'góry' :D

Link to comment
Share on other sites

A ja z innej beczki:
poszukuję kogoś kto będzie jechał z okolic Koszalina na wystawę w Zabrzu lub będzie jechał ze śląska w kierunku Koszalina.
Obiecałam znajomej ze przetrzymam jej małą psinkę i szukam kogoś kto mógłby ją zabrać z sobą. Obawiam sie ze jak nie znajdę transportu Jotka mnie zamorduje. Nie pozwólcie na to popytajcie co? Teraz walczę o zycie!!! Własne i psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]24.10. o godz. 11.00 w schronisku odbędzie się spotkanie i szkolenie dla chętnych na wolontariat.[/B][/COLOR][/SIZE]

Grafik:
JOMA, DG32, _Lara, maciaszek

Kto jeszcze przyjdzie?

[B]HebaNova[/B], czy możesz zamieścić na stronce fundacji informację o naborze na wolontariuszy? Np. taką: [URL]http://katowice.schronisko.net/cnews2681.html[/URL] I napisać o tym sobotnim szkoleniu.
Prosiłabym również, żebyś w dziale poświęconym katowickiemu schronisku podała obie strony internetowe schronu:
[url]www.katowice.schronisko.net[/url]
[URL="http://www.schronisko-katowice.eu"]www.schronisko-katowice.eu[/URL]
Dzięki :).

Link to comment
Share on other sites

Ja jeśli będę w Sosnowcu to się piszę do schroniska.

A teraz mam pytanie ten dogowaty psiak jest w schronisku, ale jest pod opieka fundacji- bo dostałam linki od Bounty do fundacyjnych psów.
Skoro jest pod skrzydłem SOS jaką formę pomocy on dostaje?
Czy fundacja ma jakiś watek rozliczeniowy?;)
Dawno nie byłam na watku stąd takie pytania.



Kiedyś miałam zrobić ogłoszenia dla kociaków, ale zdjęć i info na e-mail się nie doczekałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Ja jeśli będę w Sosnowcu to się piszę do schroniska.

A teraz mam pytanie ten dogowaty psiak jest w schronisku, ale jest pod opieka fundacji- bo dostałam linki od Bounty do fundacyjnych psów.
Skoro jest pod skrzydłem SOS jaką formę pomocy on dostaje?
Czy fundacja ma jakiś watek rozliczeniowy?;)
Dawno nie byłam na watku stąd takie pytania.


A Ty któremu psiakowi robisz ogłoszenia?;)

Kiedyś miałam zrobić ogłoszenia dla kociaków, ale zdjęć i info na e-mail się nie doczekałam.[/quote]



Fundacja nie musi mieć wątku rozliczeniowego - bo prowadzi pełną księgowość, ma plan kont. Jeśli trzeba komuś podziękować i wymienić kwotę i nazwisko - to to robimy na wątkach poszczególnych psów.

Dogowaty pies BYŁ w HOTELU przy schronisku kilka dni anim poszedł na tymczas. Otrzymał hotel. kastracje, karme i tymczas obecnie. O jaką formę pomocy Ci chodzi?


Co do ogłoszeń kotów - aż zapytam Janki bo jakoś sobie nie przypominam takiej umowy i propozycji.
Swoja drogą dawno CIę tu niebyło na wątku - widze ze ktoś zyczliwy kogo imienia nie wolno wymawiac zaprosił ponownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Muro dziękuję ! A ja zapytam jeszcze Janinę czy fundacja nie ma przypadkiem własnego allegro. Nie trzeba robic dużo każdy daje z siebie tyle ile moze, tylko niech robi to do czego się zobowiązuje. i będzie git!! Dzięki.


Kto będzie ogarniał ogłoszenia i wątki???????
Halooooo wolontariuuusze!

Pouciekały znów wszystkie jak o robocie wspomniałam...? Dobry sposób na ucinanie dyskusji heeeee

Komu ogródeczek komu????[/quote]
Fundacja ma swoje konto na allegro ale o głupiej nazwie. Mam pytanie do tych, którzy są w allegro bardziej kumaci: jak to zmienić? czy trzeba konto wyrejestrowac i załozyc nowe, czy da sie zmienić login.
Poza tym, kto podejmie sie robić allegrowe fundacyjne ogłoszenia? Do tego musi dostac dane dostępowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Fundacja ma swoje konto na allegro ale o głupiej nazwie. Mam pytanie do tych, którzy są w allegro bardziej kumaci: jak to zmienić? czy trzeba konto wyrejestrowac i załozyc nowe, czy da sie zmienić login.
Poza tym, kto podejmie sie robić allegrowe fundacyjne ogłoszenia? Do tego musi dostac dane dostępowe.[/quote]

A może warto zapytać kogoś z kierownictwa serwisu czy by nie zmienił szkoda by zakładać nowe.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']A ja z innej beczki:
poszukuję kogoś kto będzie jechał z okolic Koszalina na wystawę w Zabrzu lub będzie jechał ze śląska w kierunku Koszalina.
Obiecałam znajomej ze przetrzymam jej małą psinkę i szukam kogoś kto mógłby ją zabrać z sobą. Obawiam się ze jak nie znajdę transportu Jotka mnie zamorduje. Nie pozwólcie na to popytajcie co? Teraz walczę o zycie!!! Własne i psa :evil_lol:[/quote]
Ten domek się obraził. Bardzo! Ja generalnie zauważyłam, że sporo domków nam ucieka z naszego terenu, bo jak piszą do mnie z daleka, żeby sprawdzić dom w naszej okolicy, to znaczy, że nie docieramy w nasze sąsiedztwo.
Może jakiś transport do tego Koszalina sie nadarzy, może ktos chociaz na raty dowiezie i głowe uratujesz, psu i tak na sucho ujdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...