Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

Mam pytanie do was kochani
Czy ktoś używa obroży i smyczki firmy Ferplast daytona ? Marzy mi się niebieski komplet, bo ktoś mi zrobił na niego apetyt :cool3::cool3::cool3: .

Znacie te komplety, jakie jest wasze zdanie ? :modla:

Nasz nowy komplet. Czerwona smycz woza i czerwona obroża champion.
[IMG]http://i42.tinypic.com/jjqx4o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Magda25']Mam pytanie do was kochani
Czy ktoś używa obroży i smyczki firmy Ferplast daytona ? Marzy mi się niebieski komplet, bo ktoś mi zrobił na niego apetyt :cool3::cool3::cool3: .

Znacie te komplety, jakie jest wasze zdanie ? :modla:
[/quote]

Nasza znajoma psica rodezjanka ma takie szelki i obrożę. Na razie ma je za krótko aby napisać cokolwiek o jakości, ale wyglądają bardzo solidnie i są estetycznie wykonane :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Mam pytanie do was kochani
Czy ktoś używa obroży i smyczki firmy Ferplast daytona ? Marzy mi się niebieski komplet, bo ktoś mi zrobił na niego apetyt :cool3::cool3::cool3: .

Znacie te komplety, jakie jest wasze zdanie ? :modla:[/quote]

Ja mam obrożę Ferplast Daytona w kolorze czerwonym - ale nie wiem jak się sprawuje, bo wzięłam trochę na wyrost... musi poczekać aż kurdupel urośnie jeszcze 4cm w karku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moze ktoś polecić jakieś szelki dla jamniora? żeby za drogie nie były bo funduszy brakuje :mad:

Ogólnie to chciałam rogzy i teraz jak będę robić większe zakupy to zamówię, ale te szelki to takie do wody, po chaszczach więc szkoda mi rogzów, tym bardziej że jedna obroża rogzowa w tych warunkach nam zdechła :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś w ręce czarnego muscata (obroża) i miałam na niego ogromną ochotę ,ale "M" gdy zobaczył, że się "ślinię" na widok tej obróżki, to burknął coś w rodzaju "znowu kupujesz dla psa". Dla świętego spokoju odpuściłam... jutro ją kupię :diabloti:
Fajne te muscaty:cool3: Takie gładziutkie od wewnątrz, nie powinny niszczyć sierści.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na rogzowy i trochę muscatowy bazarek:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-szelki-smycz-rogz-inne-na-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-3-05-a-136053/[/URL] ;)

Onomato-Peja - super wzorek, tylko szkoda, że rozmiarówka taka dziwna jest w RD :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']Miałam dziś w ręce czarnego muscata (obroża) i miałam na niego ogromną ochotę ,ale "M" gdy zobaczył, że się "ślinię" na widok tej obróżki, to burknął coś w rodzaju "znowu kupujesz dla psa". Dla świętego spokoju odpuściłam... jutro ją kupię :diabloti:
Fajne te muscaty:cool3: Takie gładziutkie od wewnątrz, nie powinny niszczyć sierści.[/quote]
są w Libiążu te skórkowe muscaty?! gdzie gdzie? po ile? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sauatka']są w Libiążu te skórkowe muscaty?! gdzie gdzie? po ile? :P[/quote]
A no są :cool3: w BRICOMARCHE (ul.Rouvroy czy jakoś tak) na zoologicznym, ale trzeba za tym grzebać, bo na tym stoisku straszny nieład :shake: Ile kosztowały? Bij, zabij - nie powiem, nie mam pojęcia, bo tam cen za nic się nie doszukasz :angryy: Ale one nie są jakoś strasznie drogie (zazwyczaj koło 20zł)

Link to comment
Share on other sites

Marta_Ares, mam pytanie :oops: jak robisz czasem obroże to gdzie kupujesz takie coś do regulacji ? :evil_lol: te takie plastikowe, nie wiem jak to nazwać :lol: chodzi mi o to czy jest takie coś gdzieś w sklepach, czy jakoś przez internet zamawiasz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Witam
Szukam smyczy skórzanej. szytej na okrągło - do 50 zł.
O Woze nie pytam ( kosztuje 90 zł)[/quote]
Niestety nie do 50zł, ale wpadła mi "w ręce" jak przeglądałam oferte sklepu
[url=http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=5259&action=prod]Champion- smycz sk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']Marta_Ares, mam pytanie :oops: jak robisz czasem obroże to gdzie kupujesz takie coś do regulacji ? :evil_lol: te takie plastikowe, nie wiem jak to nazwać :lol: chodzi mi o to czy jest takie coś gdzieś w sklepach, czy jakoś przez internet zamawiasz? :cool3:[/quote]

nie jestem Martą ale ja widziałam takie w pasmanterii czy jak to się tam pisze

kupiłam dziś brązowego Muscata boski jest :loveu: muszę koniecznie kupić jeszcze cos brązowego - ezydog lub rogz nitka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...