Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='cockermaister']A co myślicie o zółtym lub różowym??[/quote]
Ja bym wzięła róż odblaskowy lub ten gładki :loveu: Ale... jaką masz smycz do tego? Jeśli np. zieloną we wzorek to wybrałabym żółtą gładką obrożę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Co do zlotych lancuszkow, to mi sie bardzo podobaja na psach rudych i czarnych:loveu:, a co do rdzy... no coz dla mnie one sa zlote, a nie miedziane/rdzawe, bo to jednak troche inny kolor.[/quote]
z bliska może i złote, z daleka miedziane, po za tym ja ogólnie złota nie lubię, wolę srebro, ładniej wygląda i rzuca się w oczy, złoto jest mdłe jak dla mnie, zwłaszcza to złoto na łańcuszkach dla psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']z bliska może i złote, z daleka miedziane, po za tym ja ogólnie złota nie lubię, wolę srebro, ładniej wygląda i rzuca się w oczy, złoto jest mdłe jak dla mnie, zwłaszcza to złoto na łańcuszkach dla psów[/QUOTE]

Dla siebie rowniez wole srebro, ale na wystawach czarne i zolte/rude psy w zlotych lancuszkach prezentuja sie pieknie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

a my czekamy na moro na lancuszku i komplet czarny w lapki od [B]martyiaresa[/B]
czekamy tez na szelki i smycz z allegro moro

i zastanawiam sie na obroza ale niewiem juz jaka...taka nie zniszczalna mi potrzebna :diabloti: nie do zerwania , zjedzenia itp i z cena tak do 40zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a my czekamy na moro na lancuszku i komplet czarny w lapki od [B]martyiaresa[/B]
czekamy tez na szelki i smycz z allegro moro

i zastanawiam sie na obroza ale niewiem juz jaka...taka nie zniszczalna mi potrzebna :diabloti: nie do zerwania , zjedzenia itp i z cena tak do 40zl[/QUOTE]

[URL="http://www.krakvet.pl/chaba-obroza-blaszana-chrom-38cm-p-8488.html"]łańcuszek z blachą[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']hmm miala bym obawy czy moja tego nie zerwie...
za taka cene raczej nie spodziewam sie czegos super trwalego , a ona zerwala juz kilka "porzadnych" obrozy :roll:
w kazdym razie jest bardzo ladne :loveu: i moze kupie pudelsowi :diabloti:[/quote]
tak z ciekawości, jakiej rasy jest te strasznie ciągnący i zrywający obroże pies?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle'][URL="http://www.krakvet.pl/chaba-obroza-blaszana-chrom-38cm-p-8488.html"]łańcuszek z blachą[/URL] ;)[/quote]

hmm miala bym obawy czy moja tego nie zerwie...
za taka cene raczej nie spodziewam sie czegos super trwalego , a ona zerwala juz kilka "porzadnych" obrozy :roll:
w kazdym razie jest bardzo ladne :loveu: i moze kupie pudelsowi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]gops[/B] u mnie zrobila sie moda na te lancuszki, widuje na nich potezne psy, oraz te male i srednie, ktore maja zrywy na wszystko co sie rusza. Mysle, ze przezyje;). Znajoma ma taki od dwoch lat przy pointerce, ktora ma zrywy jedyne w soim rodzaju:diabloti:. Jedyne czego nie jestem pewna to firmy:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']tak z ciekawości, jakiej rasy jest te strasznie ciągnący i zrywający obroże pies?[/quote]
:diabloti:
obronny kundel pospolity
cale 14kg wagi i 47cm w klebie wiek 1 rok (konczy za 3 dni) , zerwala red dingo ,trixie i hiltona , szelki z chaby pogryzla (mielismy je cale 2 dni :mad:)
kilka smyczy zostalo bez karabinczykow lub kolek (dokladnie 3)
tak samo brzydko pogryzla kilka zatrzaskow :roll:

moze to jest smieszne ale naprawde ma sile jak chce i jedyne obroze jakim jeszcze wierze to zaciskowe manmaty i rogz


zastanowie sie nad tym lancuszkiem z blaszkami :razz:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem pogryzienie to inna sprawa - ja już chowam, bo straciłam kilka obroży, gdy leżały na wierzchu i zostały pogryzione czy też zepsute przez człeka w różnych okolicznościach. Za to na psie nigdy mi się nic nie zerwało, nawet trixie dzielnie się trzyma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']
a może tak nauka chodzenia na smyczy bez zrywów by tu więcej zdziałała :cool3:

Masz kudłacze, nie wiem czy taki łańcuszek będzie się spisywał, na moim kudłatym wycierał sierść i włos wplątywał się między ogniwa :roll:[/quote]

na smyczy chodzi ladnie dopki nie zobaczy na horyzoncie kota/ptaka/lub jakiegos psa ktory jej sie wybitnie nie podoba
i caly czas ucze ze ptaszki i kotki sa mile i kochane ale ona mi nie wierzy na slowo i chce sprawdzic :roll:

to samo pomyslalam ze moze jej sie w kudly platac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Dla siebie rowniez wole srebro, ale na wystawach czarne i zolte/rude psy w zlotych lancuszkach prezentuja sie pieknie:loveu:[/quote]
ja nie mówiłam o sobie tylko o psach, po prostu bardziej podoba mi się na psach srebro (ale jak jest skórzana obroża i ma złote dodatki to co innego, natomiast, całe łańcuszki złote nie podobają mi się) ;)

[QUOTE]:diabloti:
obronny kundel pospolity
cale 14kg wagi i 47cm w klebie wiek 1 rok (konczy za 3 dni) , zerwala red dingo ,trixie i hiltona , szelki z chaby pogryzla (mielismy je cale 2 dni :mad:)
kilka smyczy zostalo bez karabinczykow lub kolek (dokladnie 3)
tak samo brzydko pogryzla kilka zatrzaskow :roll:

moze to jest smieszne ale naprawde ma sile jak chce i jedyne obroze jakim jeszcze wierze to zaciskowe manmaty i rogz


zastanowie sie nad tym lancuszkiem z blaszkami :razz:[/QUOTE]

a może tak nauka chodzenia na smyczy bez zrywów by tu więcej zdziałała :cool3:

Masz kudłacze, nie wiem czy taki łańcuszek będzie się spisywał, na moim kudłatym wycierał sierść i włos wplątywał się między ogniwa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...