Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='gops']dobra zamawiam red dingo ale jak sie zerwie na kotecku to wasza wina :eviltong:
dla sucz wezme L najwyzej odsprzedam i wzorek hibiscus red
a dla psa Mka i wzorek chain ;)
one sa tansze ni rogz kurcze ..mam nadzieje ze tak samo trwale :roll:[/QUOTE]

Mi się lepiej używa rd niż rogza i kolejne szelki/coś będą z rd (nowe wzorki chcę!:loveu:). Cały jest. Ale u mnie całe są praktycznie wszystkie akcesoria w tym szelki trixie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='WŁADCZYNI']Mi się lepiej używa rd niż rogza i kolejne szelki/coś będą z rd (nowe wzorki chcę!:loveu:). Cały jest. Ale u mnie całe są praktycznie wszystkie akcesoria w tym szelki trixie:evil_lol:[/quote]

no u mnie trixie nie wytrzymalo nawet miesiaca na ciagnacym psie ;)
chaba nie wytrzymala..
rd nigdy nie mialam dlatego mam obawy :roll:
a nowe wzorki tez pewnie zamowie z dwa jak rzeczywiscie rd sie sprawdzi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Jedyne co mnie nerwuje w RD to ta przedziwna wielka kość.
Przerzuciłam się na Lupine na razie, przynajmniej zapięcie jest normalne, a nie takie udziwnione.[/quote]

jest taka wielka tak?
kurcze coraz bardziej nie jestem pewna..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']jest taka wielka tak?
kurcze coraz bardziej nie jestem pewna..[/quote]

Jak dla mnie nie jest wcale taka duża. Porównałam ja z wielkością zapięcia szelek od trixie(M) i jest takiej samej wielkości. Moim zdaniem na stronie RD faktycznie to wygląda jakby było nie wiadomo jak wielkie;).

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję nabyć smycz, która będzie widoczna w ciemności.
Myślę o Visiglo
[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6534&action=prod[/URL]

Ktoś ją miał, widział? Jest solidna?

Poszukuję również obroży zaciskowej. Coś na wzór ROGZów, ale ma być zupełnie gładka (ROGZy mają albo napisy, albo nitki odblaskowe) by pasowała na każdą okazję i do każdej smyczy. Możecie coś polecić?

Link to comment
Share on other sites

WLADCZYNI - mialas z pewnoscia i rogza i RD
moglabys mi powiedziec roznice tzn czemu ci sie lepiej uzywa RD ???
jest cos konkretnego czy poprostu tak jest lepiej ;)

Ta kosc moze jakby byla pod kolor szelek smyczy czy obrozek to wyglodaloby to inaczej, A tak to samo to ze ona jest biala wyglada ogromnie. Zreszta ja widzialam tylko na zdjeciach wiec niewiem czy moge sie wypowiadac na ten temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cortezik_25']Jak dla mnie nie jest wcale taka duża. Porównałam ja z wielkością zapięcia szelek od trixie(M) i jest takiej samej wielkości. Moim zdaniem na stronie RD faktycznie to wygląda jakby było nie wiadomo jak wielkie;).[/quote]

porownywalas dwie Mki ?

jeszcze sie zastanawiam nad manmatami ...

Link to comment
Share on other sites

ta kostka RD tylko wydaje się taka duża, przyszłam zakomunikować, że szelek trixie nie dostaniemy... przyszedł email, że tego kroju ( guardy) co chciałam juz nie produkuja ... a ja szorków nie lubię, bo pod pachy włażą:shake:

ja chcę już te wzory RD !! Kilka nowych par szelek i obróżek by się przydało :diabloti:

ale myślę , ze już na tym RD skończę - bo jakoś rogz przestał do mnie przemawiać lupine okropne wzorki no jedynie moo cow i beatlemania - ale nie założe atosowi 18 mm :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]:evil_lol:
dzieki za zmierzenie ;-)
jak na twoim yorasku wyglada dobrze to na moim nieco wiekszym pewnie tez bedzie okey :razz:
to pewnie Lka ma z 5cm [/QUOTE]


nie ma sprawy;)
wczoraj założyłam mu na spacer i bardzo mi się na nim podobają. Zapięcie wygląda solidnie, w przyszłym miesiącu zamawiam z RD L dla mojego owczarka. Na pewno Twój będzie super wyglądać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']5 cm :crazyeye:?
ma mniej, tylko teraz zmierzyć nie mogę , bo obrożę zostawiłam na ogródku ale myślę , że ma coś koło 4 - chociaż w sumie to mogę się mylić ...[/quote]

5cm to nie jest duzo :eviltong:
tyle ma zatrzask Xl trixie ;)

Link to comment
Share on other sites

Z całą pewnością polecam Manmata ( nie ma plastkikowych elementow wiec napewno nic nie pęknie) Lupine nie miałam ale "macałam" taśma fajna twardsza niz Rogz ale nie oznacza ze gorsza, moim zdaniem lepsza :], ale Lupine napewno szybciej sie zmechaci niz manmat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']a jaki w koncu kolorek zamowilas??[/quote]

jesli to pytanie do mnie to dla sucz hibiscus red a dla piesa chain ;)
dla sucz L dla piesa M ;)


a teraz co lepsze manmaty czy lupine?
ma byc nie zniszczalne tzn zeby chociaz z kilka miesiecy wytrzymalo przy inetesywnym wykorzystaniu tzn szarpaniu ,brudzenia ,tarzaniu i praniu codziennie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']jest taka wielka tak?
kurcze coraz bardziej nie jestem pewna..[/quote]
Tak. I serio znacznie ładniej wg mnie wyglądałaby ze zwykłym czarnym klik-klak, a nie z czymś takim "dziecinnym". Wzory są bardzo ładne, wykonanie też, taśmy super... no ale jak założyć takie coś dorosłemu psu, wielkości labradora?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...